Zamknij [X]

Bokserzy STARTU z medalami

W dniach 01-03.03.2019r. odbyły się XX Indywidualne Mistrzostwa Kujawsko Pomorskiego OZB Juniorów i Kadetów w Boksie. Zawodnicy "Startu" wrócili z medalami.

Pobiegli 'Tropem Wilczym'

Po raz pierwszy, w 2013 roku, było ich pięćdziesięciu i biegli w lasach nieopodal Zalewu Zegrzyńskiego. Dziś biegi „Tropem Wilczym” odbywają się w całej Polsce. Wczoraj biegacze wyruszyli na trasy w kilkuset miastach w Polsce. Także we Włocławku.

Rewanże w RLPS w Radziejowie

W hali sportowej im. F. Malinowskiego w Radziejowie odbyła się 2 kolejka rundy rewanżowej w RLPS w piłkę siatkową.

Włocławscy sportowcy otrzymali stypendia marszałka

Wśród 145 stypendystów znalazło się 48 zawodniczek i 97 zawodników z 48 klubów z Kujawsko-Pomorskiego, reprezentujących 19 dyscyplin. 132 stypendystów uprawia dyscypliny olimpijskie, 12 – nieolimpijskie. Siedmioro z nich to sportowcy niepełnosprawni. W gronie stypendystów są obecni zawodnicy włocławskich klubów.

Ruszyły zapisy na VI Memoriał im. Czesława Wasielewskiego

Od 18 lutego można dokonywać zapisów na VI Memoriał im. Czesława Wasielewskiego. Jedna z największych imprez biegowych w powiecie włocławskim odbędzie się w sobotę, 25 maja. Memoriał im. Czesława Wasielewskiego – bieg uliczny na dystansie 10 km, na stałe wpisał się w kalendarz ważnych wydarzeń sportowych, odbywających się na terenie gminy Brześć Kujawski i powiatu włocławskiego.

WKKK podsumował ubiegły rok

W piątek 22 lutego 2019 w Dojo Włocławskiego Klubu Karate Kyokushin odbyło się uroczyste podsumowanie minionego roku. W 2018 roku zawodnicy WKKK klubu 40 razy na podium. Zdobyli 5 złotych, 9 srebrnych i 26 brązowych medali na zawodach ogólnopolskich i międzynarodowych.

Włocławianie z medalami

23 lutego w Toruniu odbyły się 28 Halowe Mistrzostwa Polski w lekkiej atletyce MASTERS.