Zamknij [X]

Zbliża się Cisowianka Mazovia MTB Marathon

Kolarski mistrz Polski Cezary Zamana za tydzień odwiedzi Zarzeczewo. 7 września odbędą się tam zawodu w ramach organizowanego przez niego cyklu "Cisowianka Mazovia MTB Marathon".

Zawody bowlingowe dla osób niepełnosprawnych

Dziś, 27 sierpnia, Włocławsko-Brodnicki Klub Sportowy Niewidomych i Słabowidzących PIONEK organizuje imprezę promującą aktywność ruchową mieszkańców Włocławka.

Smocze łodzie po raz szósty rywalizowały we Włocławku

Historia smoczych łodzi zaczęła się przed wiekami w Chinach. Dziś wyścigi wioślarzy rozgrywane są na całym świecie i cieszą się rosnącą popularnością. W sobotę, 24 sierpnia, na przystani przy ul. Piwnej po raz szósty we Włocławku odbył się Festiwal Smoczych Łodzi. Na starcie zameldowało się 17 załóg.

To są zawodnicy, którzy są w stanie zrobić triple double - Igor Milicić o nowych graczach

Tony Wroten były zawodnik Memphis Grizzlies i Philadelphia 76ers został przed zbliżającym się sezonem nowym graczem Anwilu Włocławek. To był i nadal pozostaje najgłośniejszy ruch kadrowy w PLK ostatnich miesięcy, być może nawet lat. „Anwil ma najlepszych kibiców, jakich kiedykolwiek widziałem” - mówi w rozmowie z nami nowy rozgrywający Rottweilerów.

Kujawiak Kowal – Dąb Barcin 2-2

W minioną sobotę 17 sierpnia 2019 roku o godz. 11:00 na stadionie im. Kazimierza Górskiego w Kowalu, Kujawiak Lumac w 2. kolejce o mistrzostwo V ligi kujawsko-pomorskiej drugiej grupy podzielił się punktowym dorobkiem z LKS Dąb-BOSiR Barcin 2:2.

Włocławski półmaraton nabiera rozpędu

Połowę królewskiego dystansu, czyli dokładnie 21 097 metrów przemierzą uczestnicy 6. ANWIL Półmaratonu Włocławek. Start jednej z największych imprez biegowych w regionie – której sponsorem tytularnym jest już po raz trzeci włocławska spółka z Grupy ORLEN – zaplanowano na 6 października.

I Puchar Europy Wschodniej, XVIII Włocławskie Zawody Balonowe 2019

Już jutro w czwartek Aeroklub Włocławski w Kruszynie po raz kolejny stanie się stolicą Polskiego baloniarstwa. W dniach 22 – 24 sierpnia odbędzie się I Puchar Europy Wschodniej, XVIII Włocławskie Zawody Balonowe 2019, w ramach których rozegrane zostaną Balonowe Mistrzostwa Polski Juniorów i Balonowe Mistrzostwa Polski Kobiet.

I Turniej Bowlingowy dla Osób Niepełnosprawnych

Włocławsko-Brodnicki Klub Sportowy Niewidomych i Słabowidzących PIONEK zorganizował imprezę promującą aktywność ruchową osób z niepełnosprawnością – mieszkańców Włocławka.