Zamknij [X]

PCA Polish Championships Włocławek 2019

W sobotę 19 października 2019 roku w Teatrze Impresaryjnym we Włocławku odbędą się zawody w kulturystyce i fitness PCA Polish Championships. Mistrzostwa Polski - PCA Polish Finals 2019 będą eliminacjami do zawodów rangi światowej.

IV Ogólnopolski Turniej Szachów Szybkich Wielgie 2019

Tradycyjnie już w drugą sobotę października ( 12 )w Wielgiem odbył się już IV Ogólnopolski Turniej Szachów Szybkich. Organizatorami imprezy byli: Stowarzyszenie Rozwoju Gminy Wielgie " Przyszłość"; Ośrodek Kultury i Biblioteka Gminy Wielgie; KLUB BĘTLEWIA - Społeczno – kulturalne i Sportowe Stowarzyszenie w BĘTLEWIE, a sprzęt szachowy dostarczył "Włocławski Klub Szachowy-1938". Każdy uczestnik miał na rozegranie partii 15 min.

Angelika Szymańska w Team 100

Angelika Szymańska – judoczka MKS „Olimpijczyk” Włocławek znalazła się w gronie 250 najwybitniejszych sportowców z Polski objętych Programem Ministerstwa Sportu i Turystyki oraz Polskiej Fundacji Narodowej (PFN) nazywanym Team 100.

Mistrzostwa Powiatu Włocławskiego w Badmintonie

W dniu 12 października w hali sportowej Szkoły Podstawowej w Smólniku odbyły się 3.Otwarte Mistrzostwa Powiat Włocławskiego w Badmintonie, których organizatorem był UKS ”START” Smólnik. W turnieju wzięło udział 38 zawodników, którzy by wyłonić zwycięzców w siedmiu kategoriach rozegrali 76 mecze. Spotkania stały na wysokim poziomie, co świadczy o stale podnoszącym się poziomie badmintona we Włocławku.

Mathew Kosgei najlepszy w 6. Anwil Półmaraton Włocławek

W niedzielę o 11:00 wyruszyli na trasę uczestnicy 6. Anwil Półmaratonu Włocławek. 400 biegaczy z całej Polski, ale także zawodnicy zagraniczni, pokonali wiodącą ulicami Włocławka trasę o długości 21 097 metrów. Trasę najszybciej pokonał, pochodzący z Kenii Mathew Kosgei.