Zamknij [X]

Pionek zaprasza na turniej

Włocławsko-Brodnicki Klub Sportowy Niewidomych i Słabowidzących „PIONEK” organizuje imprezę sportową dla osób niewidomych i slabowidzących z terenu województwa kujawsko-pomorskiego. Odbędzie się ona w dniu 11 maja 2019 między godziną 10:00 a 16:00 na Kręgielni OSiR w Tucholi ul. Pocztowa 7c.

Andrzej Urlich - 'Zmobilizowała mnie do tego moja córka'

To ona zapragnęła chodzić na mecze i malować twarz w barwy Anwilu. Tak to się zaczęło. Andrzej Ulrich "złapał bakcyla" koszykówki i od tej pory pojawia się na meczach włocławskiej drużyny. Nie ogranicza się jednak tylko do tego, jest kolekcjonerem klubowych pamiątek.

WAP podejmie Pogoń Tczew

Już w najbliższą niedzielę na boisko we Włocławku powrócą "Wilczyce". W pierwszym meczu rundy wiosennej II Ligii Kobiet spotkają się z drużyną Pogoni Tczew.

Anwil zaimponował. GTK na deskach

Mecz ataku. Lekki, łatwy i przyjemny – takie spotkanie zobaczyli kibice w Hali Mistrzów. Anwil pewnie pokonał ekipę GTK 113:81. Oprócz wyniku kibiców we Włocławku cieszyć mogą dwie rzeczy. Długi pobyt na boisku, wracającego po kontuzji, Aleksandra Czyża i kolejne dobre spotkania Michała Ignerskiego (10 pkt, 5 zb.), który potwierdza, że wciąż pozostaje zawodnikiem z „pierwszoligowym paszportem”.

Zakończenie ligi piłki siatkowej w Radziejowie

W hali sportowej im. F. Malinowskiego przy Miejskim Zespole Szkół w Radziejowie odbyła się ostatnia kolejka w regionalnej lidze siatkówki prowadzona przez Ognisko TKKF Radziejowianka.

MGKS Kujawiak Lumac Kowal – Notecianka Pakość 0:2

W minioną niedzielę 7 kwietnia 2019 roku o godz. 16:00 na stadionie im. Kazimierza Górskiego przy ul. Dobiegniewskiej 16 w Kowalu w kończącej 21. kolejkę o mistrzostwo IV ligi kujawsko-pomorskiej gospodarze ulegli wyżej notowanej drużynie z Pakości 0:2 (0:1).

Adrian Matuszewski Wicemistrzem Polski w MMA

W niedzielę odbył się Puchar Polski MMA organizowany przez Amatorską Ligę MMA Polski Związek Jiu-Jitsu w Sochaczewie.Klub Academy Martial Arts Włocławek reprezentowało dwóch zawodników - Patryk Kozicki oraz Adrian Matuszewski pod przewodnictwem trenera Pawła Sidora.