Mistrzostwa Miasta w unihokeju

Ponad 100 uczniów włocławskich szkół podstawowych rywalizowało 14 15 listopada na obiektach OSiR w zorganizowanych przez Włocławski Szkolny Związek Sportowy Mistrzostwach Miasta w unihokeju.

FIBA Europe Cup. Udany rewanż Anwilu

Anwil Włocławek - Caledonia Gladiators 93:72 takim wynikiem zakończyło się środowe spotkanie w Hali Mistrzów. Włocławski Anwil pewnie pokonał szkockich przeciwników,skutecznie rewanżując się za porażkę w pierwszym meczu.

Zajęcia nordic walking w Parku na Słodowie

Stowarzyszenie Serce Nordica Włocławek zaprasza na bezpłatne zajęcia nordic walking, które odbywają się dwa razy w tygodniu - w poniedziałki i środy. Zbiórka o godz.18:30 na parkingu za basenem osiedlowym w Parku na Słodowie.

Otwarte Mistrzostwa Włocławka w szachach szybkich 2023

W dniu 29 października 2023 roku, odbyły się w pięknej Sali CK Browar "B" Stara Remiza we Włocławku przy ul. Żabiej 8 - Mistrzostwa Miasta w szachach szybkich. Organizatorami byli: Włocławski Klub Szachowy 1938, Centrum Kultury Browar "B" i Firma RENEX z Włocławka.

PIONEK podsumowuje projekt

Zarząd Włocławsko-Brodnickiego Klubu Sportowego Niedowidzących i Słabowidzących „PIONEK” informuje, iż 27, 28 i 29 października 2023 odbyło się pięć ostatnich spotkań w ramach projektu pn.: SZKÓLKA BOWLINGOWA DLA DZIECI.

20 Rajd Włocławski – Choceń 2023

Automobilklub Włocławski wraz z Wójtem Gminy Choceń Romanem Nowakowskim zapraszają na 20 Rajd Włocławski - Choceń 2023 zaliczany jako III Runda Mistrzostwa Okręgu PZM Bydgoszcz w KJS.

Koszykarski klasyk dla Anwilu. Śląsk pokonany

Choć początek niedzielnego spotkania w Hali Mistrzów nie należał do najlepszych w wykonaniu Rottweilerów, ostatecznie to włocławscy kibice mogą cieszyć się z piątego zwycięstwa Anwilu w Orlen Basket Lidze. Anwil wygrał ze Śląskiem 80 do 74.

BulletRun – Misja Włocławek. Biegacze zdobędą najcięższe medale w Polsce

W niedzielę 22 października 2023 r. na terenach Ośrodka Sportu i Rekreacji odbędzie się kolejna edycja biegu z przeszkodami i zadaniami o charakterze militarnym. Zawody pod nazwą BulletRun – Misja Włocławek to jedyny bieg z przeszkodami organizowany w mieście, umożliwiający zmierzenie się na wspólnym torze wyczynowym zawodnikom, żołnierzom oraz innym służbom mundurowym jak również amatorom.

FIBA Europe Cup. Hiszpanie w Hali Mistrzów

Anwil Włocławek rozpoczyna przygodę w FIBA Europe Cup i rozpoczyna ją tak, jak na triumfatorów ubiegłorocznych rozgrywek przystało – podejmując najsilniejszego rywala w grupie B.