40. Bieg Kujawiaka za nami

Blisko tysiąc biegaczy, w tym niemal 250 na liście startowej biegu głównego na dystansie 10 kilometrów. Moc dobrej zabawy i sportowej rywalizacji, tak w sobotę wyglądał stadion „Przylesie”.

Borys zrobił show i powalczył o punkty

To jest bardzo intensywny czas dla Borysa Piotrowskiego i jego teamu. Dziesięciolatek z Włocławka zaprezentował się przed tysiącami widzów wielkiego zlotu BMW, a następnie wywalczył wysokie miejsca w zawodach samochodowych i kartingowych

W sobotę jubileuszowy Bieg Kujawiaka

40. jubileuszowy Bieg Kujawiaka wystartuje już w najbliższą sobotę 13 maja. Już w tej chwili wiadomo, ze na starcie imprezy pojawi się łącznie blisko 1000 biegaczy. Do biegu można jeszcze zapisać się w dniu imprezy.

Zakończona seria. Anwil – Stal 86:88.

Dwanaście kolejnych zwycięstw na koncie drużyny prowadzonej przez Przemysława Frasunkiewicza i... koniec. W ostatnim meczu sezonu zasadniczego Anwil musiał uznać wyższość Stali Ostrów Wielkopolski.

Napisali historię. Mistrzów FIBA Euro Cup powitali kibice

Niespełna 24 godziny temu wielu z nich z drżeniem serca oglądało końcówkę zaciętego spotkania Cholet z Anwilem. Dziś pojawili się pod Halą Mistrzów by powitać triumfatorów rozgrywek FIBA Euro Cup. Anwil stał się pierwszym polskim zwycięzcą rozgrywek kontynentalnych.