Pobiegli po raz dwudziesty siódmy

W sobotę, w 35-tą rocznicę śmierci ks. Jerzego Popiełuszki, tradycyjnie odbył się bieg jego imienia. Na trasę wyruszyło blisko 100 zawodników.

Kierzkowska i Dolatowska najlepsze w Bydgoszczy

W miniony weekend 9 października w Bydgoszczy odbył się '4th International Tournament Young Oyama’s Cup' ,rywalizacja toczyła się na czterech matach w konkurencjach kata i kumite.

Patryk Andrzejewski ze srebrem

20 października odbył się Puchar Polski Seniorów w Kickboxingu w formule Full Contact w Kaliszu.

„Naładuj akumulatory” z Agnieszką Rylik we Włocławku

22 października 2019 roku w Szkole Podstawowej nr 23 przy ul. Wyspiańskiego 3 we Włocławku odbędzie się spotkanie edukacyjno-sportowe, w którym wezmą udział dzieci z czterech włocławskich szkół: SP nr 3, SP nr 10, SP nr 14 i SP nr 23.

Podsumowanie akcji „Rowerowa Stolica Polski” [WIDEO]

Dziś, 17 października w Urzędzie Miasta we Włocławku odbyło się podsumowanie akcji „Rowerowa Stolica Polski”. Od 1 do 30 września "kręciliśmy my kilometry", stawką było zdobycie tytułu "Rowerowej Stolicy Polski". Do walki o to miano przystąpi w tegorocznej edycji ponad 20 miast.

Włocławska judoczka w Team 100

Angelika Szymańska – judoczka MKS „Olimpijczyk” Włocławek znalazła się w gronie 250 najwybitniejszych sportowców z Polski objętych Programem Ministerstwa Sportu i Turystyki oraz Polskiej Fundacji Narodowej (PFN) nazywanym Team 100.

Bolesne zderzenie z Ligą Mistrzów

Drugi sezon w rozgrywkach BCL rozpoczął się fatalnie dla Rottweilerów. W wyjazdowym meczu z Rasta Vechta podopieczni trenera Igora Milicicia przegrywali niemal przez całe spotkanie. Ostatecznie schodzili z boiska pokonani 89:76.