Zamknij [X]

Nordic walking dla każdego

Radna Agnieszka Jura-Walczak oraz Marianna Jóźwiak zapraszają na wspólne bezpłatne zajęcia z nordic walking.

Rottweilery w pełnej krasie. Nowy skład zaprezentowany kibicom

Jak co roku koszykarze Anwilu Włocławek po raz pierwszy przed zbliżającym się sezonem zaprezentowali się kibicom podczas Biesiady Kasztelańskiej. W tym roku ich powitanie wydawało się być jeszcze huczniejsze nich w minionych latach. Nic dziwnego, włocławski klub przed sezonem 2019/2020 jest dosłownie naszpikowany gwiazdami.

Rodzinne Zawody Bowlingowe

Już w sobotę, 17 sierpnia, Włocławsko-Brodnicki Klub Sportowy Niewidomych i Słabowidzących PIONEK organizuje imprezę promującą aktywność ruchową mieszkańców Włocławka.

Yacht Club Anwil zaprasza na szkolenie

Wszyscy zainteresowani uzyskaniem stopnia żeglarza jachtowego mogą rozpocząć starania już w sierpniu. 20 sierpnia YCA zaprasza na spotkanie organizacyjne. Egzamin na początku października tego roku.

NBA w Hali Mistrzów. Tony Wroten w Anwilu.

Ponad 150 meczów w najlepszej lidze świata. Tony Wroten - były zawodnik Memphis Grizzlies i Philadelphia 76ers został nowym graczem Anwilu Włocławek. Z klubem związał się rocznym kontraktem.

MEZ Polska sponsorem głównym KK Włocławek

Trzecia pod względem wysokości środków przeznaczonych na klub umowa sponsorska, po tych dotyczących ANWIL SA i Miasta Włocławek, została ogłoszona dziś w siedzibie firmy MEZ Polska. „Razem idziemy po mistrzostwo” - deklaruje prezes zarządu MEZ Polska Sp. z o.o.

Przed nami wielkie święto królowej sportu

W najbliższy weekend, 9-11 sierpnia w Bydgoszczy odbędą się VIII Drużynowe Mistrzostwa Europy, których Krajowym Sponsorem Głównym jest ANWIL. O medale najważniejszych lekkoatletycznych zmagań Starego Kontynentu powalczy czołówka polskich lekkoatletów. W składzie biało-czerwonych znalazło się łącznie 54 zawodników, w tym 18, których kariery sportowe wspiera finansowo PKN ORLEN.