Borys Piotrowski podwójnym mistrzem Polski!

Zakończył się cykl tegorocznych Kartingowych Mistrzostw Polski. Dziesięcioletni włocławianin sięgnął w nim po aż dwa tytuły – w klasyfikacji indywidualnej i zespołowej.

22. Antałek 2023 za nami

W sobotę, 26 sierpnia na Zalewie Włocławskim odbyły się sympatyczne zawody o zachęcającej do uczestnictwa nazwie 22. Integracyjne Regaty Żeglarskie ANTAŁEK 2023.

Regaty Antałek po raz 22.

Już po raz 22. YACHT CLUB ANWIL organizuje wyjątkowe Integracyjne Regaty Żeglarskie ANTAŁEK 2023. Regaty rozpoczną się 26 sierpnia.

Dziesiąte podium w sezonie

Trwa znakomita passa Borysa Piotrowskiego. Włocławski kartingowiec odniósł kolejny sukces na torze w podwarszawskim Słomczynie, tym razem w rundzie prestiżowej serii Rotax Max Challenge Poland.

XXVI Jeździeckie Mistrzostwa Polski Amatorów

W dniach 10-13 sierpnia rozgrywały się w Stadninie Kaszczorek koło Torunia XXVI Jeździeckie Mistrzostwa Polski Amatorów - w skokach przez przeszkody. Mistrzostwa rozgrywane były w czterech kategoriach: Kuce, Juniorzy, Seniorzy oraz Klasa Open, w której startowali już zawodnicy z licencją sportową.

Yacht Club Anwil zaprasza na szkolenie

Yacht Club Anwil zaprasza na spotkanie organizacyjne dotyczące kursów na patent żeglarski żeglarza jachtowego. Początek spotkania w czwartek 17 sierpnia o godzinie 18:00.

Mistrzostwa Europy FAI w Kruszynie

Na lotnisku w Kruszynie trwają Mistrzostwa Europy FAI modeli latających. Najlepszych modelarzy-lotników z całego kontynentu podziwiać będzie można na podwłocławskim lotnisku do soboty.

Borys z kolejnym podium w sezonie

Trwa znakomita passa kartingowca z Włocławka. Borys Piotrowski przed paroma dniami triumfował w rundzie mistrzostw Polski, a w miniony weekend zajął drugie miejsce w zawodach prestiżowego Pucharu ROK.