Turniej szachowy w 'Starej Remizie'

W "Starej Remizie" przy ul Żabiej 8 we Włocławku, od dziś (26 kwietnia) do niedzieli (28 kwietnia)zmagać będą się ze sobą szachiści. Wszystko w ramach 22. Turnieju "Włocławskiego Klubu Szachowego-1938".

MGKS Kujawiak Lumac Kowal – KS Pomorzanin Toruń 2:1

W przedświąteczną sobotę 20 kwietnia 2019 roku o godz. 15:00 na stadionie im. Kazimierza Górskiego przy ul. Dobiegniewskiej 16 w Kowalu w 23. kolejce o mistrzostwo IV ligi kujawsko-pomorskiej gospodarze pokonali wyżej notowanego rywala z Torunia 2:1.

Pionek zaprasza na turniej

Włocławsko-Brodnicki Klub Sportowy Niewidomych i Słabowidzących „PIONEK” organizuje imprezę sportową dla osób niewidomych i slabowidzących z terenu województwa kujawsko-pomorskiego. Odbędzie się ona w dniu 11 maja 2019 między godziną 10:00 a 16:00 na Kręgielni OSiR w Tucholi ul. Pocztowa 7c.

Andrzej Urlich - 'Zmobilizowała mnie do tego moja córka'

To ona zapragnęła chodzić na mecze i malować twarz w barwy Anwilu. Tak to się zaczęło. Andrzej Ulrich "złapał bakcyla" koszykówki i od tej pory pojawia się na meczach włocławskiej drużyny. Nie ogranicza się jednak tylko do tego, jest kolekcjonerem klubowych pamiątek.

WAP podejmie Pogoń Tczew

Już w najbliższą niedzielę na boisko we Włocławku powrócą "Wilczyce". W pierwszym meczu rundy wiosennej II Ligii Kobiet spotkają się z drużyną Pogoni Tczew.

Anwil zaimponował. GTK na deskach

Mecz ataku. Lekki, łatwy i przyjemny – takie spotkanie zobaczyli kibice w Hali Mistrzów. Anwil pewnie pokonał ekipę GTK 113:81. Oprócz wyniku kibiców we Włocławku cieszyć mogą dwie rzeczy. Długi pobyt na boisku, wracającego po kontuzji, Aleksandra Czyża i kolejne dobre spotkania Michała Ignerskiego (10 pkt, 5 zb.), który potwierdza, że wciąż pozostaje zawodnikiem z „pierwszoligowym paszportem”.