Anwil na drugim miejscu w grupie L

Koszykarzom włocławskiego Anwilu nie udało się obronić pozycji lidera grupy L rozgrywek FIBA Europe Cup. W ostatnim meczu tej rundy lepsi okazali się gracze Brose Baskets Bamberg.

Anwil Włocławek - Legia Warszawa 91:97

Włocławianom nie udało się odnieść kolejnego zwycięstwa w PLK. Podopieczni trenera Frasunkiewicza ulegli ekipie z Warszawy po emocjonującym meczu.

Prezes KK Włocławek spotkał się z dziennikarzami

Kwestie zaległych rozliczeń finansowych, ocena wyników zespołu na półmetku sezonu czy też przyszłość zawodzącego na ligowych parkietach Josha Bostica – to tylko niektóre pytania, które padły dziś pod adresem Łukasza Pszczółkowskiego na cyklicznym spotkaniu z dziennikarzami.

Turniej Sylwestrowy Blitz Włocławek

W dniu 30 grudnia 2022 roku, tradycyjnie „Włocławski Klub Szachowy-1938" zorganizował Szachowy Sylwestrowy BLITZ. Tym razem zawody odbyły się w Centrum Kultury BROWAR B przy ul. Łegskiej 28 we Włocławku, a nagrody rzeczowe zapewniła FIRMA RENEX.

KS Noteć Gębice - Kujawiak Kowal

W minioną sobotę 12 listopada 2022 roku o godz. 13:00 na stadionie przy ul. Wolności 19 w Gębicach MGKS Kujawiak Lumac Kowal zremisował z Notecią w 14. kolejce V ligi II grupy kujawsko-pomorskiej 1:1, do przerwy prowadząc 1:0.