Anwil – Czarni 91:76. Powrót na podium

Po rocznej przerwie i najgorszym sezonie, o którym kibice chcieliby zapomnieć jak najszybciej, Anwil Włocławek wrócił na podium. Po zwycięstwie w gorącej hali w Słupsku koszykarze z Włocławka powrócili z brązowymi medalami PLK.

START na 28. Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w Badmintonie

W dniach 13-15 maja w Białymstoku odbyła się 28. Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Badmintonie, czyli Indywidualne Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych. Wśród 32 najlepszych zawodniczek i zawodników z całej Polski mogliśmy zobaczyć też reprezentantów Uczniowskiego Klubu Sportowego „START” Smólnik: Lidię Figiel i Przemysława Kamińskiego.

GKS Baruchowo - Kujawiak Lumac Kowal 2-1

W sobotę 14 maja 2022 r. o godz. 17:00 w Baruchowie miejscowy GKS podejmował w derbach regionu rywala za między Kujawiaka Lumac Kowal. W 24. kolejce o mistrzostwo V ligi II grupy kujawsko-pomorskiej, górą byli gospodarze, którzy udanie zrewanżowali się za jesienna porażkę w Kowalu, pokonując Kujawiak 2:1.

Po raz 39 stanęli na starcie Biegu Kujawiaka

Już po raz 39, na Stadionie Przylesie we Włocławku odbył się Bieg Kujawiaka. Podczas 39 edycji dopisała zarówno pogoda, jak i frekwencja. Na starcie stanęły setki biegaczy w różnym wieku – od najmłodszych po tych najstarszych.

W sobotę święto biegania

Przed nami 39. edycja najstarszej imprezy biegowej we Włocławku. ANWIL po raz kolejny został sponsorem Biegu Kujawiaka, który co roku skupia na starcie amatorów aktywnego spędzania czasu.

Jutro wystartuje 39. Bieg Kujawiaka

7 maja 2022 r. o godz. 11.00 na stadionie Przylesie nastąpi otwarcie 39. Biegu Kujawiaka. Tradycyjnie, zawodnicy pobiegną malowniczą trasą wśród włocławskich lasów.

Bez happy endu. Anwil - Legia 79:83

Zdaniem ekspertów w tym półfinale PLK trudno wskazać jednoznacznego faworyta. Już pierwsza potyczka Anwilu z Legią Warszawa potwierdziła tę opinię. Po zażartym spotkaniu i dogrywce włocławianie ulegli gościom 83:79.

Krok od półfinału – kolejne zwycięstwo Anwilu

Wyrównane spotkanie, ale tylko do pierwszej połowy. Druga połowa kolejny raz należała do Rottweilerów. To drugie zwycięstwo włocławian w play-off'ach. Kolejne spotkanie już w niedzielę, tym razem na wyjeździe.