Zamknij [X]

Smocze łodzie po raz szósty rywalizowały we Włocławku

Historia smoczych łodzi zaczęła się przed wiekami w Chinach. Dziś wyścigi wioślarzy rozgrywane są na całym świecie i cieszą się rosnącą popularnością. W sobotę, 24 sierpnia, na przystani przy ul. Piwnej po raz szósty we Włocławku odbył się Festiwal Smoczych Łodzi. Na starcie zameldowało się 17 załóg.

To są zawodnicy, którzy są w stanie zrobić triple double - Igor Milicić o nowych graczach

Tony Wroten były zawodnik Memphis Grizzlies i Philadelphia 76ers został przed zbliżającym się sezonem nowym graczem Anwilu Włocławek. To był i nadal pozostaje najgłośniejszy ruch kadrowy w PLK ostatnich miesięcy, być może nawet lat. „Anwil ma najlepszych kibiców, jakich kiedykolwiek widziałem” - mówi w rozmowie z nami nowy rozgrywający Rottweilerów.

Kampania wyborcza przyspiesza. Kandydaci PiS zbierają podpisy

13 października Polacy wybiorą posłów i senatorów. Choć wydawać by się mogło, ze to termin odległy, biorąc pod uwagę napięty terminarz wyborczy, to już ostatni dzwonek by rozpocząć kampanię. Kandydaci Prawa i Sprawiedliwości w regionie zbierają już podpisy poparcia.

Belcanto per Sempre - już w październiku IX edycja festiwalu

Magdalena Idzik, Aleksandra Wiwała, Aleksandra Borkiewicz, Paweł Skałuba, Adam Sobierajski i oczywiście dyrektor artystyczny festiwalu - Dariusz Stachura. To gwiazdy tegorocznego święta muzyki operowej we Włocławku. Festiwal rusza 18 października. Dziś poznaliśmy szczegóły tegorocznej imprezy.

Prokuratura bada przyczyny wypadku na torach

Prokuratura Rejonowa stara się wyjaśnić jakie były przyczyny tragedii, do której doszło w poniedziałek na przejeździe kolejowym pod Włocławkiem. Przypomnijmy, że w zdarzeniu zginęły 31 kobieta i dwójka 8-letnich dzieci.

Będą rozmawiać z mieszkańcami. PiS przedstawiło kandydatów z Włocławka

Wybory do parlamentu odbędą się 13 października. Polacy będą wybierać swoich reprezentantów do Sejmu i Senatu. We wtorek we Włocławku swoje kandydatury zaprezentowali poseł Joanna Borowiak oraz senator Józef Łyczak. Zapowiedzieli również cykl spotkań z mieszkańcami regionu.

Najnowsze galerie

2019-08-26

VI Festiwal Smoczych Łodzi (cz.II)

75 wyświetleń

2019-08-26

VI Festiwal Smoczych Łodzi (cz.I)

127 wyświetleń

2019-08-26

Festyn Parafialny „Dożynki u św. Stanisława” (cz.II)

170 wyświetleń

2019-08-26

Festyn Parafialny „Dożynki u św. Stanisława” (cz.I)

236 wyświetleń

2019-08-26

Uroczystość upamiętnienia bohaterskich Obrońców Wisły

233 wyświetleń

2019-08-26

Wybory 2019, trwa zbieranie podpisów pod listami poparcia

39 wyświetleń