Zostań kim chcesz! Miejsc brak, ale...

Warsztaty wakacyjnego cyklu, organizowane w CK Browar B. cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Nic dziwnego, że tuż po pierwszym spotkaniu w Centrum Kultury, na stronie internetowej Browaru pojawiła się informacja: BRAK WOLNYCH MIEJSC. Nie oznacza to jednak, że wasze pociechy nie mają szans na udział w zajęciach.

Święto plonów i piknik rodzinny - niedziela w Baruchowie

12 sierpnia, w Baruchowie odbyło się coroczne święto plonów. Tradycji stało się zadość - delegacje wieńcowe z każdej miejscowości w parafii, uroczysta msza święta i liczni goście. Po południu zaś najwięcej działo się w kompleksie sportowo-rekreacyjnym. Piknik rodzinny ściągnął tłumy mieszkańców.

Czy hala OSiR zagraża mieszkańcom? Pytają radni PiS

Na zorganizowanej dziś konferencji prasowej radni Prawa i Sprawiedliwości zapowiedzieli wystąpienie do Wojewódzkiego Inspektora Nadzoru Budowlanego o wyłączenie z użytkowania "małej hali" OSiR. "Obawiamy się, że stanowi niebezpieczeństwo dla mieszkańców" - mówi radny Janusz Dębczyński.

Festiwal Wisły rozpoczęty - flotylla pożeglowała z Włocławka

Tłumy włocławian na Bulwarach, tłumy na przystani przy ulicy Piwnej. Goście, mieszkańcy, groźni Wikingowie, sympatyczni Francuzi i niemniej sympatyczni Holendrzy. Tak prezentowały się w niedzielne przedpołudnie okolice Wisły we Włocławku. Druga edycja festiwalu tej rzeki wystartowała z Włocławka, by obrać kurs na zachód.

3. Bieg Cudu nad Wisłą ruszy 15 sierpnia

Zawodnicy wyruszą o godzinie 9:00 spod budynków dydaktycznych PWSZ na Zawiślu. Biegacze ścigać się będą na liczącej 10 kilometrów trasie. Nowością, będzie wyścig nordic walking na dystansie 5 kilometrów.

Festiwal Wisły pełen atrakcji

Poezja, śpiew, niezapomniane widoki rzecznej flotylli, a dla zainteresowanych - rejs do Nieszawy. To czekać będzie nas w najbliższy weekend. Festiwal Wisły oficjalnie rozpocznie się we Włocławku w niedzielę. Jednak już w sobotę czekają nas pierwsze atrakcje.

Jezioro Czarne z zakazem kąpieli - co dalej?

O zamknięciu kąpieliska nad jeziorem Czarnym informowaliśmy już wczoraj. Włocławski Sanepid, po skontrolowaniu próbek wody pobranych z jeziora wydał zakaz użytkowania, z uwagi na zakwit niebezpiecznych sinic.

Byliśmy na Pol’and’Rock Festiwal 2018 – relacja

Jest to jeden z największych festiwali muzycznych, podczas którego na kilku scenach w Kostrzynie nad Odrą występują artyści z całego świata. W tym roku Festiwal zmienił nazwę na Pol’and’Rock.

Najnowsze galerie

2018-08-14

Trawy, żurawki i hortensje

208 wyświetleń

2018-08-14

Piknik Rodzinny w Baruchowie

38 wyświetleń

2018-08-14

Sztafeta Niepodległości przemierzyła region

190 wyświetleń

2018-08-14

Turniej siatkówki plażowej w radziejowie

239 wyświetleń

2018-08-13

Teatr dla najmłodszych - niedzielny Bulwar Sztuki

133 wyświetleń

2018-08-13

Goście z Turcji na Kujawach

112 wyświetleń