Otwarcie placu zabaw w PP nr 8

W poniedziałek, przy Przedszkolu Publicznym nr 8, otwarto sensoryczny plac zabaw. Korzystać mogą z niego nie tylko podopieczni placówki, ale także pozostałe dzieci ze Śródmieścia.

BGK wdraża gwarancje leasingu

Mikro, małe i średnie firmy otrzymają nowe ułatwienie w dostępie do finansowania. Gwarancje BGK dla leasingu wykorzystują środki Paneuropejskiego Funduszu Gwarancyjnego. Pomogą wygenerować akcję leasingową o wartości 5,6 mld zł i wesprą przedsiębiorców oraz polską gospodarkę w trudnym okresie pandemii koronawirusa. Nowe gwarancje BGK zabezpieczą do 80 proc. kwoty leasingu lub pożyczki leasingowej bez odsetek oraz kosztów związanych z ich udzieleniem.

ANWIL wspiera lekkoatletów z Włocławka w dążeniu do perfekcji

Aby zrealizować jeden z najważniejszych celów w życiu sportowca – udział w Igrzyskach Olimpijskich, chemiczna spółka z Włocławka wspólnie z LKS Vectra Włocławek realizują unikalny projekt "ANWIL dla Olimpijczyków Jutra - Razem do Paryża".

Wciąż potrzebna jest krew. RCKiK apeluje do krwiodawców

Kolejny już raz, Oddział Rejonowy PCK we Włocławku zorganizował akcje poboru krwi. Jak zawsze, w pierwszy czwartek miesiąca, specjalistyczny autobus Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa zaparkował przy ulicy 3 Maja. Krew będzie można oddać także w innych miejscowościach.

Śródmieście Cafe zaprasza. Mają plany na maj

Kawiarnia Obywatelska wznawia swoją działalność stacjonarnie. Fundacja ładowarka, operator kawiarenki, skupia się na na kontynuowaniu działań, które zostały zapoczątkowane w marcu. Kwietniowy lock-down nie spowalnia ich tempa.

Tym razem się nie udało. Junak odpadł w 1/16 finału

To była grupa śmierci – w ten sposób trener Damian Sidwa ocenił rywalki Junaka LeadeTech Włocławek w 1/16 finału Mistrzostw Polski Juniorek Młodszych. W zakończonym w niedzielę turnieju jego podopieczne zajęły czwarte miejsce i zakończyły udział w rozgrywkach.

Najnowsze galerie

2021-05-10

Otwarcie placu zabaw w PP nr. 8

250 wyświetleń

2021-05-10

MGKS Kujawiak Lumac Kowal – KS Brzoza

129 wyświetleń

2021-05-10

Kujawiak Kowal - Tłuchowia Tłuchowo

256 wyświetleń

2021-05-08

Narodowy Dzień Zwycięstwa

134 wyświetleń

2021-05-05

Kawiarenka Obywatelska już otwarta

232 wyświetleń

2021-05-05

Zwiększenie dostępności i efektywności transportowej dzięki przebudowie drogi wojewódzkiej Al. Jana Pawła II we Włocławku

109 wyświetleń