WTS KDBS Włocławek przegrał 0:3 sobotni mecz

Sobotnie spotkanie siatkarek z WTS KDBS Włocławek na pewno nie należało do udanych. Uległy zespołowi SMS PZPS Szczyrk 0:3. Jedynie w trzeciej części spotkania podjęły wyrównaną walkę.

VII Zlot Pojazdów Militarnych i terenowych za nami

Militaria i off-road. Pojazdy i ich pasjonaci. Nowe znajomości i doświadczenia. Przede wszystkim jednak znakomita zabawa. Nad jeziorem Borzymowskim zakończył się Kujawski Zlot Pojazdów Militarnych i Terenowych.

Anwil Włocławek - BC Niżny Nowogród

Inauguracja Basketball Champions Legue na w łocławskim parkiecie za nami. W Hali Mistrzów drugi mecz tegorocznej edycji BCL przyniósł niedosyt. Walerij Lichodiej dokładał kolejne punkty, Chase Simon dwoił się i troił, jednak ekipa z Nowogrodu rozstrzeliwała włocławian zza łuku, trafiając 12 na 22 próby.

Byliśmy na Pol’and’Rock Festiwal 2018 – relacja

Jest to jeden z największych festiwali muzycznych, podczas którego na kilku scenach w Kostrzynie nad Odrą występują artyści z całego świata. W tym roku Festiwal zmienił nazwę na Pol’and’Rock.

Wielki Niepodległościowy Turniej Strzelecki za nami

W niedzielę na terenie Strzelnicy Polskiego Związku Łowieckiego włocławskie Bractwo Kurkowe, wraz z członkami Stowarzyszenia Saperów Polskich zorganizowali kolejny turniej strzelecki. Cykliczna impreza, w tym roku wpisała się w obchody 100-lecia polskiej niepodległości.

4. Balonowe Mistrzostwa Świata Juniorów - tak wyglądały 'od kuchni'

Pobudka chwilę po 4:00, by zdążyć na poranną odprawę, szybkie przygotowania i lot na cel. Powrót na lotnisko i ponowny start po 16:00. Tak wyglądał dzień ekip balonowych, jakie zawitały do Włocławka na 4. Balonowe Mistrzostwa Świata Juniorów FAI.

WTS KDBS z pierwszym zwycięstwem!

Trzeci mecz i pierwsze zwycięstwo na koncie WTS KDBS. Po dwóch spotkaniach z zerowym dorobkiem punktowym, wreszcie na koncie WTS pojawiły się pierwsze 3 punkty, po trzysetowym (do 25, 13, 20) zwycięstwie nad Budowlanymi Toruń.

'Weź mnie przytul' zachęca WWK

WWK czyli Włocławski Wydział Kreatywny. To nowe włocławskie stowarzyszenie z okazji Dnia Zdrowia Psychicznego zorganizowało wyjątkową akcję, rozpoczynającą ich projekt - Między Ludźmi.

Mobilne Q4. Rozmowa z Jarosławem Najbergiem

Obecny prezes Miejskiego Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej, ale także kandydat na urząd burmistrza Brześcia Kujawskiego, a także psycholog, o czym dowiadujemy się z tej rozmowy. Jarosław Najberg w kolejnym odcinku Mobilnego Studia Q4.

Najnowsze galerie

2018-10-21

WTS KDBS Włocławek - SMS PZPS Szczyrk

246 wyświetleń

2018-10-19

Anwil Włocławek - BC Niżny Nowogród cz. 4

39 wyświetleń

2018-10-19

Anwil Włocławek - BC Niżny Nowogród cz. 3

140 wyświetleń

2018-10-19

Anwil Włocławek - BC Niżny Nowogród cz. 2

60 wyświetleń

2018-10-19

Anwil Włocławek - BC Niżny Nowogród cz. 1

147 wyświetleń

2018-10-19

Bezpieczny Pierwszak w WORD

225 wyświetleń