Marek Wojtkowski: Ścierają się dwie wizje Polski

Najdłuższa kampania wyborcza w dziejach III RP dobiega końca. Na jej finiszu swoje poparcie dla kandydatury Rafała Trzaskowskiego przekazali prezydenci miasta i radni klubów koalicji.

Marlena Maląg apeluje o 'przekonanie nieprzekonanych'

To był intensywny dzień dla lokalnych działaczy partii politycznych zaangażowanych w kampanię prezydencką. W Cechu Rzemiosł Różnych, obok parlamentarzystów Prawa i Sprawiedliwości, pojawiła się także Minister Rodziny Pracy i Polityki Socjalnej, Marlena Maląg.

Prezydent proponuje: Piknik za dużą frekwencję

Piknik obywatelski dla mieszkańców miasta, w zamian za dużą frekwencję – proponuje Marek Wojtkowski. Warunek jest jeden, w wyborczą niedzielę do urn musi pójść ponad 70% uprawnionych do głosowania włocławian.

Centrum Badawczo Rozwojowe na finiszu

To jedna z wielu inwestycji PKN ORLEN realizowanych ostatnim czasie. Powstające w Płocku Centrum Badawczo Rozwojowe koncernu pozwoli na optymalizację technologii i produktów a także stworzenie całkowicie nowych rozwiązań produkcyjnych.

Warta blisko 3 miliony inwestycja oddana do użytku

Przebudowa drogi gminnej łączącej Zazdromin, Straszewo i Chlewiska (gmina Koneck) jest kolejną inwestycją zrealizowaną w ramach Funduszu Dróg Samorządowych. Dziś uroczyście przekazano ją do użytku.

Jak sprzedawać w ramach rolniczego handlu detalicznego? Startuje cykl szkoleń dla KGW

„Rolniczy handel detaliczny – aktywizacja rynkowa dla członków KGW” - to projekt skierowany do tych Kół Gospodyń Wiejskich, które chciałyby skorzystać z wprowadzonych niedawno rozwiązań prawnych. Rolniczy handel detaliczny stwarza możliwość prostej i wygodnej sprzedaży żywności wytworzonej samodzielnie przez rolników, ale także organizacje, takie jak KGW. W ramach projektu odbędzie się 20 szkoleń.

Najnowsze galerie

2020-07-10

Minister Marlena Maląg w Włocławku

81 wyświetleń

2020-07-09

CBR na finiszu

79 wyświetleń

2020-07-08

Instalacja Visbreakingu w PKN ORLEN

248 wyświetleń

2020-07-08

Straszewo - droga gminna po remocie

101 wyświetleń

2020-07-07

Nowy projekt dla Kół Gospodyń Wiejskich

248 wyświetleń

2020-07-07

Promesy wręczone

57 wyświetleń