Zamknij X

Darmowa komunikacja miejska dla kibiców Anwilu? Złożono petycje

Jak każdy z mieszkańców dobrze wie, Włocławek to miasto sportu. Niedawno, do miasta trafił puchar za zajęcie trzeciego miejsca w mistrzostwach Polskiej Ligi Koszykówki, który zdobyły Rottweilery. Tymczasem do Rady Miasta Włocławek została złożona wyjątkowa petycja.

Włocławek dzieli się wiedzą o rewitalizacji. Odwiedziny samorządowców z Pomorza

Gminny Program Rewitalizacji Miasta Włocławek funkcjonuje od 2018 roku. Samorządowcy zgodnie określają nasze miasto tytułem miasta modelowego, które wzorowo wprowadza założenia rewitalizacji w życie. W tym tygodniu, gościmy samorządowców z województwa pomorskiego, aby pokazać im jak realizujemy ten proces.

Rajd rowerowy - Ekoszlakiem z KPCEN

W ubiegły piątek przez ulice Włocławka przejechał rajd rowerowy „Ekoszlakiem”. Uczestnicy pojawili się w Miejskim Przedsiębiorstwie Energetyki Cieplnej, w Muzeum Etnograficznym, oraz w Parku na Słodowie.

RePlan finansuje pozwy frankowiczów

RePlan proponuje unikalną formę finansowania sporów w sądzie. Klient nie płaci nic, aż do momentu wygrania sprawy. Przegranie sprawy w przypadku posiadania klauzul abuzywnych w umowie jest bardzo mało prawdopodobne. Jednak nawet, gdy klient przegra - jego koszty sądowe oraz koszty zasądzone na rzecz banku przez sąd - zapłaci RePlan.

Oszczędność i ekologia. O OZE w SP 22

W trosce o środowisko, coraz więcej osób decyduje się na korzystanie z OZE – odnawialnych źródeł energii. Najbardziej popularne ze wszystkich źródeł pozyskiwania czystej energii jest słońce. O tym rozmawiano podczas konferencji „Słońce – energia bez granic” w SP 22.

Oddział przygotowania wojskowego pod patronatem ministerstwa już niedługo w Baczyńskim

Po długim oczekiwaniu, Zespół Szkół nr 4 uzyskał zgodę Ministerstwa Obrony Narodowej na utworzenie oddziału przygotowania wojskowego pod patronatem MON'u. Następnym krokiem szkoły jest podpisanie umowy z 8. Kujawsko-Pomorską Brygadą Obrony Terytorialnej. To już w lipcu. Włocławski Baczyński cały czas się rozwija. Dzięki decyzji Ministerstwa Obrony Narodowej, w szkole zostanie utworzona klasa przygotowania wojskowego.

Ile trwa pozycjonowanie strony?

Czy wiesz, jaka strona internetowa sprzedaje? Skuteczna witryna jest z pewnością unikalna, atrakcyjna i przyjazna dla użytkowników. Jednak, aby internauci mieli okazję ją odwiedzić, to musi wyświetlać się wysoko w wyszukiwarce na określone słowa kluczowe. O widoczność w sieci możesz zaś powalczyć poprzez działania SEO. Twoja konkurencja zapewne już to robi! Jednak nie każdy zdaje sobie sprawę, jak długo trzeba walczyć o lepszą pozycję w Google. O tym, ile trwa pozycjonowanie oraz kiedy pojawiają się jego pierwsze efekty, piszemy poniżej. Zapraszamy do lektury!

Włocławianie mogą zbadać swój słuch

Wtorek to drugi dzień podczas którego mieszkańcy Włocławka mogą wykonać bezpłatne badania słuchu w mobilnym słuchbusie zaparkowanym przy Urzędzie Miasta.

Najnowsze galerie

2022-05-25

Włocławek dzieli się wiedzą o rewitalizacji

204 wyświetleń

2022-05-25

XXXI Katedralne Koncerty Organowe - Patryk Podwojski

116 wyświetleń

2022-05-24

Rocznica Spółdzielni Socjalnej Empatia

188 wyświetleń

2022-05-24

Zlot zabytkowych samochodów i motocykli na Zawiślu

186 wyświetleń

2022-05-24

Zebranie Klubu Demokratycznej Unii Kobiet

50 wyświetleń

2022-05-24

Odpust ku czci św. Witalisa we włocławskim WSD

54 wyświetleń