6:1. Anwil z pierwszą porażką

Rewelacja tegorocznych rozgrywek, ekipa Czarnych Słupsk, pokonała włocławian w Hali Mistrzów. Tym razem Rottweilerom zabrakło skuteczności.

Pracownicy oświaty uhonorowani - Dzień Edukacji Narodowej we Włocławku

14 października tradycyjne w Dniu Edukacji Narodowej, nauczyciele i pracownicy administracji i obsługi otrzymali z rąk Marka Wojtkowskiego nagrody prezydenta. Tym wyróżnieniem uhonorowano 85 nauczycieli, natomiast za wyróżniającą i długoletnią pracę na rzecz szkół i placówek wyróżnieniem uhonorowanych zostanie 49 pracowników niepedagogicznych.

Przemarsz z okazji Światowego Dnia Zwierząt

W niedzielę, 3 października w południe ulicą 3 Maja we Włocławku przeszedł przemarsz z psami adoptowanymi ze schroniska dla zwierząt oraz przeznaczonymi do adopcji. W ten sposób świętowano Światowy Dzień Zwierząt.

Rolnicy protestowali we Włocławku. Powodem rosnące ceny nawozów

W miniony czwartek 7 października, w siedzibie włocławskiego Anwilu doszło do spotkania pomiędzy zarządem spółki i organizacjami rolniczymi, tematem rozmów była sytuacja na rynku nawozowym. Dziś miały być kontynuowane. Do spotkania jednak nie doszło.

Ziemniak królem stołu – w Chemiku. Wideo i zdjęcia

Pączki z ziemniaków – takie danie zwyciężyło podczas konkursu gastronomicznego w Zespole Szkół Chemicznych we Włocławku. Zmagania młodych kucharzy były również okazją do rozmowy o współpracy przedsiębiorców ze szkołami.

Jeśli sytuacja finansowa pozwoli, będziemy je realizować – Marek Wojtkowski o propozycjach PiS do budżetu miasta na rok 2022

Podczas ostatniej konferencji radnych Prawa i Sprawiedliwości, poinformowali oni o złożeniu aż 27 wniosków do budżetu miasta na rok 2022 na kwotę łączną 75 milionów złotych. Wśród nich znajdują się między innymi: budowa trzeciej przeprawy przez Wisłę, remonty dróg, czy zwiększenie dofinansowania dla Klubu Koszykówki Włocławek.

Wielkimi krokami zbliża się 8. ANWIL Półmaraton Włocławek

Już w najbliższą niedziele startuje 8. ANWIL Półmaraton Włocławek – największa i najbardziej prestiżowa impreza biegowa w naszym regionie. Organizatorem 8. ANWIL Półmaratonu Włocławek jest Lekkoatletyczny Klub Sportowy Vectra przy wsparciu Urzędu Miasta Włocławek i Ośrodka Sportu i Rekreacji we Włocławku. Sponsorem strategicznym wydarzenia jest niezmiennie ANWIL S.A.

Najnowsze galerie

2021-10-15

Anwil Włocławek - Czarni Słupsk 75:80 cz. 2

192 wyświetleń

2021-10-15

Anwil Włocławek - Czarni Słupsk 75:80 cz. 1

200 wyświetleń

2021-10-14

Pracownicy oświaty uhonorowani - Dzień Edukacji Narodowej we Włocławku cz. 2

249 wyświetleń

2021-10-14

Pracownicy oświaty uhonorowani - Dzień Edukacji Narodowej we Włocławku cz. 1

142 wyświetleń

2021-10-13

Przemarsz adopciaków z okazji Dnia Zwierząt

55 wyświetleń

2021-10-13

Inauguracja roku akademickiego na WUS

204 wyświetleń