Zamknij [X]

Janusz Zemke z poparciem Aleksandra Kwaśniewskiego

„Z radością go popieram” – mówił w piątkowy wieczór Aleksander Kwaśniewski. Były prezydent pojawił się we Włocławku by wesprzeć kampanię Janusza Zemke w wyborach do europarlamentu.

#Q4news. W Baczyńskim powstanie nowa klasa patronacka

W IV LO im K. K. Baczyńskiego powstanie nowa klasa patronacka. Dziś podpisano list intencyjny w sprawie jej utworzenia. Patronatem uczniów IV LO objęła Komenda Miejska Policji we Włocławku.

Tomasz Latos w studiu Q4

Wieloletni parlamentarzysta, lekarz, mistrz międzynarodowy w brydżu sportowym. Od niedawna także... dziadek. "Numer dwa" na liście kandydatów Prawa i Sprawiedliwości, w zbliżających się wyborach do europarlamentu, gościł w naszym studiu.

PiS: Prezydent nie wykonał wyroku NSA. Ratusz odpowiada

Radni Prawa i Sprawiedliwości zarzucają Markowi Wojtkowskiemu uchylanie się od wykonania rozstrzygnięcia nadzorczego wojewody. Sprawa dotyczy konkursu na dyrektorów placówek oświatowych i sięga 2017 roku.

"Trener ma kilka asów w rękawie" - Michał Ignerski o półfinale z Arką.

Czegokolwiek nie powiedzieć o tegorocznej rywalizacji Anwilu z Arką Gdynia, jedno można stwierdzić z pewnością – to nie jest wymarzony przeciwnik zespołu prowadzonego przez Igora Milicicia. Przeciwnik, którego trzeba pokonać by wejść do finału Energa Basket ligi. Pierwsze spotkanie półfinału już dziś.

#Q4news. 'Olimpijczyk' przeprowadza się do 'Delfina'

To koniec trwającej lata odysei MKS "Olimpijczyk". Włocławscy judocy, którzy ostatnio korzystali z gościny Zespołu Szkół nr 11, przez kolejnych 10 lat trenować będą w pomieszczeniach wydzierżawionych od OSiR-u.

Najlepszy możliwy wybór - Kosiniak Kamysz o kandydatkach PSL

Aneta Jędrzejewska i Agnieszka Kłopotek to dwie przedstawicielki Polskiego Stronnictwa Ludowego na listach Koalicji Europejskiej w zbliżających się wyborach europarlamentarnych. Dziś, do głosowania na obie kandydatki zachęcał we Włocławku szef Stronnictwa Władysław Kosiniak-Kamysz. "26 maja pokornie prosimy o Państwa głosy" - mówił szef PSL na Placu Wolności.

Najnowsze galerie

2019-05-24

Geberit rozpoczyna współprace z ZST

50 wyświetleń

2019-05-24

Dzień Matki DUK

122 wyświetleń

2019-05-23

Anwil pokonał Arkę! cz. III

204 wyświetleń

2019-05-23

Anwil pokonał Arkę! cz. II

103 wyświetleń

2019-05-23

Anwil pokonał Arkę! cz. I

187 wyświetleń

2019-05-23

Zwierzęta naszych lasów, łąk i pól

115 wyświetleń