Troje posłów i senator z Włocławka

We wtorek 17 października Państwowa Komisja Wyborcza podała oficjalne wyniki głosowania w wyborach parlamentarnych. Wśród posłów kolejnej kadencji sejmu znajdzie się troje kandydatów z Włocławka.

Krzysztof Kukucki: Czuję ciężar odpowiedzialności

Po wyjątkowo długim dniu, wieczorem 16 października Państwowa Komisja Wyborcza opublikowała pełne wyniki głosowania w senackim okręgu nr 13. Mandat senatora zdobył Krzysztof Kukucki z Nowej Lewicy.

Prawie pół tysiąca osób na Dniu Dostawców organizowanym przez PGE i Ørsted

Przedstawiciele przedsiębiorstw z całej Polski i zagranicy zainteresowani włączeniem się w realizację projektu Baltica 2 wzięli udział w zorganizowanym dla nich spotkaniu na PGE Narodowym. Dzień Dostawców był okazją do indywidualnych spotkań z dostawcami komponentów i usług już zakontraktowanych przez PGE i Ørsted.

Lewica podsumowuje kampanię i apeluje do wyborców

To była intensywna i brutalna kampania – tak, na niespełna dni przed wyborami skomentował ją Piotr Kowal. Kandydat Nowej Lewicy w wyborach spotkał się z dziennikarzami, wraz z szefem klubu parlamentarnego ugrupowania – Krzysztofem Gawkowskim.

Rafał Sobolewski: We Włocławku powstanie nowa jednostka wojskowa

W środę 11 października we Włocławku pojawił się Marcin Ociepa. Wiceminister obrony narodowej przebywał w mieście na zaproszenie Rafała Sobolewskiego. Kandydat Prawa i Sprawiedliwości w niedzielnych wyborach parlamentarnych zapowiedział rozmowy w sprawie dyslokowania do Włocławka nowej jednostki wojskowej.

Paweł Rudnicki z Konfederacji: GIS Nie zrobił nic

Na zorganizowanej wczoraj konferencji prasowej kandydat Konfederacji do Sejmu RP Paweł Rudnicki oskarżył Główny Inspektorat Farmaceutyczny o bezczynność. Chodzi o ujawniony ostatnio raport Najwyższej Izby Kontroli dotyczący szczepień na COVID-19.

SIM Kujawy – podpisano akt erekcyjny

Społeczne Inicjatywy Mieszkaniowe, to spółki zawiązywane przez gminy z Krajowym Zasobem Nieruchomości, których celem jest budowa mieszkań społecznych. Wczoraj w Urzędzie Miasta Włocławek podpisano akt erekcyjny kolejnej z nich.

Biegacze na start - 10. ANWIL Półmaraton Włocławek

Największa impreza biegowa w regionie w 2023 roku rozegrana zostanie 8 października. Inicjatorem wydarzenia jest Urząd Miasta Włocławek, który na przełomie roku ogłosił konkurs na organizację biegu masowego na dystansie 21,097 km na terenie miasta. Organizatorem głównym jest Lekkoatletyczny Klub Sportowy „VECTRA” Włocławek, natomiast sponsorem tytularnym jest firma ANWIL S.A.

Najnowsze galerie

2023-12-03

Zimą wpław przez Wisłę cz. 2

141 wyświetleń

2023-12-03

Zimą wpław przez Wisłę cz. 1

97 wyświetleń

2023-12-01

Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych w ZS 3

111 wyświetleń

2023-12-01

Spektakl „Dziady cz. II” w Zespole Szkół Samochodowych we Włocławku

58 wyświetleń

2023-11-30

Ksiądz Artur Niemira żegna się z Kurią Diecezjalną

241 wyświetleń

2023-11-30

Andrzejki DUK

55 wyświetleń