Zamknij X
Zamknij [X]

#Q4news. Życzliwy Włocławek

Miniony tydzień we Włocławku upłynął pod hasłem życzliwości. Do akcji zainicjowanej przez Urząd Miasta Włocławek włączyły się m.in. szkoły i przedszkola.

Everybody Dance Now. Silent Disco – zdjęcia

Idea imprezy „silent disco” polega na zabawie przy muzyce granej tylko na słuchawkach. W miniony piątek w Centrum Kultury Browar B. odbyło się pierwsze tego typu przedsięwzięcie.

'Tydzień Życzliwości'- ratusz podsumował kampanię

Happeningi, spotkania, prelekcje i dużo uśmiechów. Tak wyglądał miniony tydzień we włocławskich szkołach. "Tydzień Życzliwości" - dobiegł końca, oby sama życzliwość została na dłużej. Dziś ratusz podsumował minioną już kampanię.

52 tysiące - zakończyła się zbiórka kibiców Anwilu

Jeden sezon wystarczył, by rozbudzić niespotykaną sympatię włocławskich kibiców. Ivan Almeida, według nich, jest nieodzowny w składzie włocławskiej ekipy i dla jego pozyskania rozpoczęli niecodzienną zbiórkę. Zbiórkę, która właśnie się zakończyła.

'Pięknie dziś wyglądasz' - bycie życzliwym jest proste

Uśmiech, dobre słowo, pochwała, albo zwykłe "dziękuję". Naprawdę niewiele trzeba, by uczynić dzień lepszym, dla siebie i innych. Włocławscy uczniowie już to wiedzą. Do piątku w szkołach odbywa się kampania "Życzliwy Włocławek", organizowana przez Urząd Miasta.

'Serdecznie zapraszamy' - ratusz zachęca do udziału w dyskusji o rewitalizacji

Rozpoczęły się 26 lutego, potrwają jeszcze przez niespełna dwa tygodnie. 21 marca zakończy się cykl konsultacji społecznych dotyczących rewitalizacji włocławskiego Śródmieścia. Na dzisiejszym briefingu prasowym zastępczyni prezydenta Barbara Moraczewska zachęcała włocławian do podzielenia się swoją opinią.

Najnowsze galerie

2019-03-26

Roztańczone Kujawy

57 wyświetleń

2019-03-26

Noc Sów w Nadleśnictwie

71 wyświetleń

2019-03-25

Pożar na ul. Dziewińskiej

41 wyświetleń

2019-03-25

Mistrzostwa Oldboyów w szachach

55 wyświetleń

2019-03-25

Mężczyzna z kijowym PESELem

229 wyświetleń

2019-03-25

Kamiński, Cieślak - spotkanie w GSW

124 wyświetleń