Rodzinnie i... plażowo. Turniej w Radziejowie

W sobotę 11 sierpnia, na terenach wypoczynkowo-rekreacyjnym (tzw."Błotach") w Radziejowie odbył się turniej par rodzinnych w plażową piłkę siatkową. W rozgrywkach uczestniczyło dziesięć drużyn.

Wyścigi MTB w Dobrzyniu nad Wisłą

Już w najbliższą środę entuzjaści wyścigów rowerów górskich mogą wybrać się do Dobrzynia nad Wisłą. 15 sierpnia odbędą się tam zawody w kolarstwie MTB XC.

PIONEK zaprasza na tutniej bowlingowy

Włocławsko-Brodnicki Klub Sportowy Niewidomych i Słabowidzących „PIONEK” organizuje imprezę promującą aktywność ruchową osób niepełnosprawnych i ich rodzin z Włocławka

Yacht Club zaprasza na szkolenie

Podobno, to jedna ze wspanialszych form spędzania wolnego czasu. Tak przynajmniej twierdzą Ci, którzy pierwsze przygody z żaglami mają już za sobą. Jeśli ktoś sam chciałby spróbować zasmakować w rejsach i poznać tajniki ożaglowania - Yacht Club Anwil zaprasza na szkolenie.

W sobotę startują rozgrywki IV ligi

W sobotę, na stadionie Ośrodka Sportu i Rekreacji we Włocławku, inauguracja nowego sezonu IV ligi Kujawsko - Pomorskiej. WKS Włocłavia grać będzie z Unią Gniewkowo.

Luis David Montero w ekipie Rottweilerów

Pochodzący z Dominikany obwodowy podpisał w czwartek roczną umowę z KK Anwil. W kujawskim klubie spędzi swój pierwszy sezon na europejskich parkietach.

3. Bieg Cudu nad Wisłą ruszy 15 sierpnia

Zawodnicy wyruszą o godzinie 9:00 spod budynków dydaktycznych PWSZ na Zawiślu. Biegacze ścigać się będą na liczącej 10 kilometrów trasie. Nowością, będzie wyścig nordic walking na dystansie 5 kilometrów.