6:1. Anwil z pierwszą porażką

Rewelacja tegorocznych rozgrywek, ekipa Czarnych Słupsk, pokonała włocławian w Hali Mistrzów. Tym razem Rottweilerom zabrakło skuteczności.

Frącek u Franca - Łukasz Frąckiewicz nowym środkowym

Łukasz Frąckiewicz ma poszerzyć polską rotację Anwilu Włocławek. Parafował on kontrakt na półtora roku; powodem jest trwająca rehabilitacja polskiego środkowego. W poprzednim sezonie 25-latek był najlepszym zbierającym EBL w ataku.

MGKS Kujawiak Lumac Kowal – GKS Baruchowo 3-0 w 9. kolejce V ligi

W minioną niedzielę 10 października 2021 roku o godz. 15:00 na stadionie miejskim im. Kazimierza Górskiego w Kowalu MGKS Kujawiak Lumac w 9. kolejce V ligi kujawsko-pomorskiej – grupa 2 podejmował w derbowym pojedynku sąsiada za między, GKS Baruchowo, który uległ kowalanom 3:0.

Już w najbliższą niedzielę wystartuje ANWIL Półmaraton Włocławek

10 października 2021 roku odbędzie się 8. ANWIL Półmaraton Włocławek, największa i najbardziej prestiżowa impreza biegowa w regionie. Organizatorem 8. ANWIL Półmaratonu Włocławek jest Lekkoatletyczny Klub Sportowy Vectra przy wsparciu Urzędu Miasta Włocławek i Ośrodka Sportu i Rekreacji we Włocławku. Sponsorem strategicznym wydarzenia jest niezmiennie ANWIL S.A.

Zbliża się 8. ANWIL Półmaraton Włocławek

Zdrowie, zabawa, tysiące złotych do wygrania i tylko kilka ostatnich dni na zapisy. ANWIL Półmaraton Włocławek coraz bliżej! 1500 zł dla najlepszej kobiety, 1500 zł dla najlepszego mężczyzny i 2000 zł dla najlepszej drużyny! Do tego nagrody finansowe za kolejne miejsca na podium i nagrody rzeczowe dla najszybszych uczestników z Włocławka i z firmy ANWIL oraz statuetki i upominki w dwunastu kategoriach wiekowych. A dla wszystkich piękne medale. Tak pokrótce prezentuje się pula nagród w biegu głównym 8. ANWIL Półmaratonu Włocławek, który ruszy w miasto 10 października 2021.

IV Mistrzostw Włocławka w Badmintonie

W dniu 26 września w hali sportowe Zespołu Szkół Technicznych odbyły się 4. Mistrzostwa Włocławka w Badmintonie. Podczas siedmiogodzinnych zmagań 45 zawodników z Torunia, Bydgoszczy, Gniewkowa, Skępego, Solca Kujawskiego, Nowej Wsi i Smólnika rozegrało 86 spotkań.

Żeglarskie regaty na zakończenie sezonu

W ostatni weekend września (25-26.09.2021), na wodach Jeziora Włocławskiego rozegrane zostały regaty żeglarskie o nazwie „Błękitna Wstęga Zalewu Włocławskiego ZARZECZEWO 2021 – memoriał Benedykta Michewicza”. Była to już 44 edycja tych zawodów. Organizatorem tych sportowych zawodów był YACHT CLUB ANWIL wywodzący się z włocławskiego kombinatu chemicznego ANWIL S.A.

Mordercza obrona. Anwil pokonał Astorię

Zaangażowanie, nieustępliwość, walka i aktywna gra w obronie. Wszystko wskazuje na to, że kibice we Włocławku powinni przyzwyczajać się do tak grającego Anwilu. Doskonale spisujące się Rottweilery odniosły czwarte kolejne zwycięstwo w lidze. Wyższość włocławian w derbowym pojedynku musiała uznać Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz.. Włocławianie wygrali 77:58.