Junak Handball Team zagra w Buku

Już w sobotę 8 czerwca młodzi szczypiorniści z roczników 2013 i młodsi zmierzą się z rówieśnikami podczas XXVIII edycji Spartakus Cup. Zawody będą rozgrywane w Buku.

26. ANWIL CUP - PPJK na Jeziorze Włocławskim

W dniach 31 maja do 2 czerwca 2024 roku na wodach Jeziora (Zalewu) Włocławskiego rozegrano 26 już edycję regat ANWIL CUP – Długodystansowych Mistrzostw Polski Jachtów Kabinowych, wpisujących się cykl zawodów o nazwie Puchar Polski Jachtów Kabinowych rozgrywanych na różnych akwenach całej Polski w trakcie sezonu.

XXIII Otwarty Turniej Tenisa Ziemnego z okazji Dnia Dziecka

Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej Ognisko "HORYZONT" serdecznie zaprasza dzieci i młodzież, zwłaszcza te rozpoczynające swoją przygodę z tenisem ziemnym, na XXIII Otwarty Turniej Tenisa Ziemnego z okazji Dnia Dziecka. Turniej rozgrywany będzie w dniu 1 czerwca 2024 roku na kortach ziemnych ( mączka ceglana) przy ul. Gałczyńskiego 9a we Włocławku.

Angelika Szymańska ze srebrem mistrzostw świata

Zawodniczka Klubu Sportowego Judo Szczepańska Team Włocławek rewelacyjnie zaprezentowała się na macie podczas mistrzostw świata w judo rozgrywanych w Abu Zabi, zdobywając srebrny medal w kategorii do 63 kilogramów.

Katastrofa w Hali Mistrzów. Rottweilery za burtą play off

Zajmujący pierwszą pozycję po rundzie zasadniczej Anwil był zdecydowanym faworytem ćwierćfinałowego pojedynku z PGE Spójnią. Był, bo włocławianie sprawili największą chyba niespodziankę w dziejach PLK, przegrywając ostatni kluczowy pojedynek i żegnając się z rozgrywkami.

Play off OBL. Anwil o krok od awansu

Po dwóch meczach we Włocławku Anwil potrzebuje już tylko jednego zwycięstwa by przypieczętować awans do półfinału rozgrywek. W sobotę włocławianie pewnie pokonali PGE Spójnię 98:84 i w serii prowadzą już 2:0.

Szkółka Bowlingowa - Pionek zakończył projekt

Zarząd WŁOCŁAWSKO-BRODNICKIEGO KLUBU SPORTOWEGO NIEWIDOMYCH I SŁABOWIDZĄCYCH „PIONEK” informuje, iż 26,27 i 28 kwietnia 2024 odbyło się pięć pierwszych spotkań w ramach projektu pn.: SZKÓLKA BOWLINGOWA DLA DZIECI.

Derby dla Anwilu

Sobotnie spotkanie w Hali Mistrzów było jednym z dwóch w ostatniej kolejce PLK, które nie miały już znaczenia dla kształtu ligowej tabel. Mimo tego włocławscy kibice nie mogli narzekać na to, co działo się na parkiecie.