Mecz Polska – Kosowo już w najbliższy piątek

W środę, 21 lutego w Hali Mistrzów, tuż przed treningiem reprezentacji Polski, odbyła się konferencja prasowa związana ze zbliżającym się meczem eliminacji koszykarskich Mistrzostw Świata.

MGKS Kujawiak Lumac Kowal – Łokietek Brześć Kujawski 2:3

W minioną sobotę 17 lutego 2018 roku o godz.10:00 we Włocławku na boisku ze sztuczną nawierzchnią po raz czwarty mecz kontrolnym w ramach przygotowań do rundy wiosennej rozegrał MGKS Kujawiak Lumac Kowal. Tym razem autsajderowi czwartej ligi lekcji udzielił piątoligowiec zza między Łokietek Petrocan Brześć Kujawski.

Football Academy otwiera swoją szkółkę we Włocławku

Dlaczego warto zapisać swoje pociechy do Football Academy, dlatego bo to dynamicznie rozwijająca się sieć szkółek piłkarskich. Jak oświadczył Igor Borowicz - manager i trener nowo powstałej szkółki, bo to największa sieć szkółek piłkarskich w Polsce, która otwiera swój oddział we Włocławku.

IV Walentynkowy Turniej Badmintona Miksów

W dniu 16 lutego w hali sportowej Szkoły Podstawowej w Smólniku odbył się IV Walentynkowy Turniej Badmintona Mikstów. Turniej ten rozpoczął cykl imprez sportowo - rekreacyjnych będących częścią obchodów 25-lecia UKS " START " Smólnik.