Zamknij X

Zmoczone regaty

19 załóg stanęło w ostatni weekend września na starcie regat o Błękitną Wstęgę Zalewu Włocławskiego zorganizowanych i przeprowadzonych już po raz 43 przez YACHT CLUB ANWIL. Patronat nad zawodami objęła Pani Agnieszka Żyro, Prezes Zarządu ANWIL S.A. Nie przypadkowo, wszak włocławski kombinat chemiczny od samego początku organizacji tych regat jest ich strategicznym sponsorem i to dzięki przychylności kierownictwa przedsiębiorstwa możliwe jest w ogóle zorganizowanie tej imprezy. Uroczystego otwarcia regat dokonał Pan Jarosław Chmielewski, Członek Zarządu ANWIL S.A.

XXVII Indywidualne Mistrzostwa Juniorów zakończone

Po czterech dniach pełnego emocji widowiska, XXVII Indywidualne Mistrzostwa Juniorów Polski w Boksie dobiegły końca. W zawodach wzięło udział 132 zawodników z 76 klubów reprezentujących 14 Okręgowych Związków Bokserskich.

Kolejne zawody na lotnisku w Kruszynie

Już jutro na lotnisku Aeroklubu w Kruszynie odbędą się kolejne zawody rangi mistrzowskiej. Tym razem do Włocławka przyjadą zawodnicy rywalizujący w Mistrzostwach Polski modeli latających na uwięzi. Zawody potrwają do niedzieli.

Boks w mistrzowskim wydaniu. Młodzi pięściarze pojawią się we Włocławku

Już jutro rozpoczynają się XIX Mistrzostwa Polski Juniorów w Boksie. 160 pięściarzy swoją rywalizację we Włocławku rozpocznie w czwartek od walk eliminacyjnych. W niedzielę odbędą się walki finałowe. Impreza odbywać się będzie w "małej hali" Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ulicy Chopina.

Mistrzostwa w Solcu. UKS START z medalami

Zawodnicy UKS „START” bardzo dobrze spisali się po sześciu miesiącach przerwy od startów na turniejach badmintona. Dwa medale: srebrny i brązowy to dorobek zawodników klubu, z jakim powrócili z Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików w Badmintonie.