Podium w kultowym miejscu

Jedenastoletni Borys Piotrowski zajął drugie miejsce w swojej klasie w zawodach cyklu Track Day Trophy, które odbyły się na Lotnisku Debrzno, czyli w reaktywowanym legendarnym Rallylandzie.

Karol Gruszecki w Anwilu

Doświadczony, trzydziestopięcioletni skrzydłowy przenosi się z PGE Spójni Stargard do Anwilu. Transfer Karola Gruszeckiego prawdopodobnie zamyka budowę polskiej rotacji Rottweilerów.

Michał Michalak ponownie w Anwilu

To istotne wzmocnienie polskiej rotacji Rottweilerów i jednocześnie wilki powrót po latach. W składzie drużyny, którą poprowadzi trener Selcuk Ernak pojawi się Michał Michalak, który w sezonie 2018/2019 zdobył z włocławskim klubem mistrzostwo Polski.

Pucharu Świata w kickboxingu. Amelia Cymerman ze srebrem

W dniach 13-17.06 w Budapeszcie(Węgry ) rozegrany został Puchar Świata w Kickboxingu, rywalizacja toczyła się na 12 matach i 6 ringach, w zawodach wzięło udział 3280 zawodników, 381 klubów z 50 krajów.

Włocławski SZS powrócił - czas na posumowania

Wczoraj dokonano podsumowania działalności Szkolnego Związku Sportowego we Włocławku. SZS powrócił do miasta po kilkuletniej przerwie i jak podkreślano na konferencji – powrócił dynamicznie.

Klaudia Kazimierska jedzie na igrzyska

Podczas VI Memoriału Ireny Szewińskiej w Bydgoszczy Klaudia Kazimierska znakomicie zaprezentowała się w biegu na 1500 metrów. Wynik 4:01.89 oznacza, że włocławianka pojedzie na Igrzyska Olimpijskie do Paryża.

Udane starty na torze i w górach

Jedenastoletni Borys Piotrowski w ostatnich tygodniach uplasował się w czołówce trzech kolejnych zawodów samochodowych. W sobotę zaprezentuje pokazowe przejazdy podczas zlotu AutoMania pod Halą Mistrzów.

Junak Handball Team zagra w Buku

Już w sobotę 8 czerwca młodzi szczypiorniści z roczników 2013 i młodsi zmierzą się z rówieśnikami podczas XXVIII edycji Spartakus Cup. Zawody będą rozgrywane w Buku.

26. ANWIL CUP - PPJK na Jeziorze Włocławskim

W dniach 31 maja do 2 czerwca 2024 roku na wodach Jeziora (Zalewu) Włocławskiego rozegrano 26 już edycję regat ANWIL CUP – Długodystansowych Mistrzostw Polski Jachtów Kabinowych, wpisujących się cykl zawodów o nazwie Puchar Polski Jachtów Kabinowych rozgrywanych na różnych akwenach całej Polski w trakcie sezonu.