Junak/SP 20 Mistrzem Polski na Orliku!

Od 18 do 20 czerwca w Kaliszu odbywał się finał Ogólnopolski PGNiG Kocham Ręczną na Orliku w którym występowały 32 zespoły (16 dziewcząt i 16 chłopców) wyłonione z eliminacji wojewódzkich. Wśród dziewcząt bezkonkurencyjne okazały się młode szczypiornistki Junaka/SP 20 Włocławek, które wygrały wszystkie spotkania i wywalczyły tytuł najlepszej drużyny w Polsce na Orliku.

XV Memoriał Janusza Maliszewskiego

19-go czerwca 2018 roku w Hali Mistrzów odbył się XV Memoriał Janusza Maliszewskiego w minikoszykówce dziewcząt i chłopców klas piątych – roczniki 2006 i młodsi.

Białe żagle na włocławskim morzu. REGATY SALAMANDER CUP

Tradycyjną formułą - „regaty SALAMANDER CUP 2018 ogłaszam za otwarte” - wypowiedziane przez komandora YACHT CLUB ANWIL Wojciecha Wareckiego rozpoczęły się w minioną sobotę dwudniowe zawody żeglarskie. Przez upalny weekend 16-17 czerwca, w wiślanej wodzie Jeziora Włocławskiego odbijały się białe żagle kilkudziesięciu jachtów z całej Polski przybyłych na drugą tegoroczną eliminację cyklu Pucharu Polski Jachtów Kabinowych.

W niedzielę zagra Włocłavia

W najbliższą niedzielę (17 czerwca), o godzinie 16.00 na stadionie Ośrodka Sportu i Rekreacji we Włocławku odbędzie się ostatni mecz w tym sezonie na własnym boisku. Włocłavia Włocławek zmierzy się z KP Gopło Kruszwica.

Mecz piłki nożnej kobiet

W niedzielę, 17 czerwca zapraszamy na mecz III Ligii Kobiet K-PZPN. W ostatnim spotkaniu sezonu mecz rozegrają drużyny "Wilczyc" Włocławskiej Akademii Piłkarskiej i IKKP Noteć.