Zamknij [X]

Show we Włocławku Anwil-King Wilki Morskie 110:82

Na takie spotkanie czekali kibice włocławian. Szybkie, barwne akcje, zespołowość, skuteczność, intensywność gry w obronie. Szczecinianie nie mogli wygrać z tak dysponowanymi Rottweilerami i wcale nie była to kwestia pecha, jaki dopadł gości w piątek 13-go.

Mistrzostwa Województwa w Badmintonie

11 grudnia w Hali Sportowej Szkoły Podstawowej w Smólniku odbyły się Drużynowe Mistrzostwa Województwa w Badmintonie w ramach Igrzysk Dzieci organizowanych przez Szkolny Związku Sportowy.

BCL Anwil-Rasta 103:92

Pierwsze spotkanie tej edycji BCL było dla graczy Anwilu zimnym prysznicem. Pierwsze starcie z ekipą RASTY, było jednocześnie pierwszym z całej serii nieprzewidywalnych spotkań, w których włocławianie przegrywali z teoretycznie niżej notowanymi rywalami. Wczoraj przyszedł czas na rewanż. Rewanż zwycięski.

Liga siatkarska gra w Radziejowie

Na początku grudnia ognisko TKKF Radziejowianka zorganizowało drugą kolejkę XVIII edycji ligi siatkarskiej. Impreza organizowana jest przy współudziale Miejskiego Zespołu Szkół w Radziejowie.

Badmintoniści grali 'O czapkę Mikołaja'

7 grudnia 51 zawodników z Torunia, Włocławka, Baruchowa, Sławska Wielkiego, Złotorii oraz Smólnika brało udział w organizowanym przez UKS "START" Smólnik VI Mikołajkowym Turnieju Badmintona " O czapkę św. Mikołaja ". To już trzeci turniej rozgrywany w ramach Kujawsko - Pomorskiej Ligi młodych Talentów. Turniej rozgrywany był w dziesięciu kategoriach wiekowych, a jego głównym celem była popularyzacja badmintona.

XIII Mikołajkowy Turniej Unihokeja za nami

Po raz trzynasty Uczniowski Klub Sportowy „POŁUDNIE” działający przy Szkole Podstawowej nr 20, był organizatorem mikołajkowych zmagań młodych unihokeistów. w zawodach startowały drużyny z rocznika 2008 i młodsi.

Zabrakło niewiele. Anwil o krok od niespodzianki

A nawet sensacji, bo w tym starciu faworyt był jeden. Naszpikowany gwiazdami AEK Ateny w siódmej kolejce BCL pojawił się we Włocławku by wygrać. Rottweilery jednak nie poddały się łatwo. To był mecz, który przez większą część mógł się podobać, a nawet zachwycać kibiców we Włocławku. Niestety nie udało się obronić Hali Mistrzów. Anwil przegrał to spotkanie 77:79

Turniej Bokserski im Edwarda Rinke

W weekend 23-24 listopada 2019 r. w sali boksu i sztuk walki Zawiszy rozegrany został XVIII Międzynarodowy Turniej Bokserski im. Edwarda Rinkego. Jest to 20 edycja tego prestiżowego turnieju z Pamięci Edwarda Rinke. W zawodach wzięło udział blisko 80 kadetek, kadetów i juniorów z Polski, Rosji, Litwy i Słowacji.

Puchar Polski Karate odbędzie sie we Włocławku [WIDEO]

14 grudnia odbędzie się Puchar Polski Karate seniorów, juniorów, juniorów młodszych i młodzików. Turniej odbędzie się w Hali Mistrzów we Włocławku. To będzie największa impreza karate, tego roku, w Polsce.

Znakomite dwie kwarty wystarczyły. Anwil -MKS 112:88

Słaba pierwsza połowa i bardzo dobra druga – tyle wystarczyło by Anwil odniósł przekonujące zwycięstwo nad mocno osłabionym MKS Dąbrowa Górnicza. Pozbawieni Dominica Artisa goście długo stawiali opór ostatecznie ulegając 112:88.