Błękitna na Zalewie Włocławskim

W dniach 23-24 września 2023 na włocławskim akwenie odbyły się regaty żeglarskie „Błękitna Wstęga Zalewu Włocławskiego – ZARZECZEWO 2023 – memoriał Benedykta Michewicza”. Była to już 46 edycja tych zawodów, które od bez mała półwiecza organizuje YACHT CLUB ANWIL a strategicznym sponsorem od samego początku jest macierzysty zakład klubu firma ANWIL S.A. znany producent nawozów azotowych i PCW.

Już w sobotę startuje Błękitna Wstęga Zalewu Włocławskiego

W nadchodzącą sobotę, 23 września o 10:00 w Marinie Zarzeczewo we Włocławku tradycyjna formuła „46. regaty „Błękitna Wstęga Zalewu Włocławskiego – ZARZECZEWO 2023 – Memoriał Benedykta Michewicza” uważam za otwarte” rozpocznie żeglarskie zmagania czołówki polskich żeglarzy.

Startuje ORLEN Basket Liga

Już dziś o godzinie 19:00 startują rozgrywki ORLEN basket Ligi. W meczu o Superpuchar Trefl zmierzy się z Kingiem Sczecin. W niedziele 24 września swój pierwszy mecz w sezonie 2023/2024 rozegra Anwil, który na starcie sezonu zaprosił dziennikarzy na otwarty trening zespołu.

ANWIL Basketball Cup. Włocławianie z trofeum

To było wielkie święto koszykówki i jednocześnie zakończenie „sparingowego sezonu przygotowawczego” dla Anwilu. Rewelacyjnie grający w obronie włocławianie pokonali VEF Ryga 67:61.

Borys Piotrowski wicemistrzem krajowego pucharu

Kolejny sukces dziesięcioletniego kartingowca z Włocławka. Do wywalczonego niedawno podwójnego mistrzostwa Polski dołożył drugie miejsce w prestiżowym cyklu ROK Cup Poland.

TKKF 'Horyzont' zaprasza na turniej deblowy amatorów

W sobotę 9 września od godz. 9:00, na kortach ziemnych przy ul. Gałczyńskiego we Włocławku, odbędzie się VII Otwarty Turniej Deblowy Tenisa Ziemnego z okazji Europejskiego Tygodnia Sportu.

Adam Spychalski Mistrzem Europy w kickboxingu!

W dniach 25.08-3.09.2023r w Istambule(Turcja) rozegrane zostały Mistrzostwa Europy WAKO dzieci, kadetów i juniorów. Na tą imprezę do Kadry Polski zostało powołanych dwóch włocławian Adam Spychalski i Maciej Konarzewski ,reprezentujących klub Akademię Mieszanych Sztuk Walki Włocławek.