Inauguracja sezonu tenisowego na kortach OSiR

Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza na inaugurację sezonu tenisowego na kortach ziemnych. Turniej singlowy o Puchar Prezydenta Włocławka zostanie rozegrany w kategorii OPEN w dniach 28 – 29 kwietnia br.

11 medali dla Academy Martial Arts

10 zawodników Klubu Academy Martial Art z sekcji Włocławek oraz Ciechocinek wzięło udział w XIII Otwartych Mistrzostwach Karate w Warszawie.

Trening sekcji łuczniczej Bractwa Kurkowego

Sekcja łucznicza działająca przy Włocławskim Kurkowym Bractwie Strzeleckim działa coraz prężniej, a na treningach, które odbywają się raz w miesiącu pojawia się coraz więcej chętnych.

XV Otwarte Mistrzostwa Żnina w wioślarstwie halowym

W dniu 07.04.2018 r. w Żninie odbyły się XV Otwarte Mistrzostwa Żnina w wioślarstwie halowym w sprincie, na dystansie 500 m. Do rywalizacji, jak przystało na jubileuszowe zawody, przystąpiło blisko 40 mastersów z Torunia, Żnina, Bydgoszczy, Olsztyna, Poznania, Chomiąży i Włocławka.

Marsz nordic walking

W piątek, 6 kwietnia, sekcja nordic walking działająca przy Włocławskim Towarzystwie Wioślarskim, wspólnie z Włocławską Informacją Turystyczną, zorganizowała marsz nordic walking.

Nocny turniej w piłkę siatkową w Radziejowie

W sali gimnastycznej ZS w Radziejowie odbył się XIII Nocny turniej w piłkę siatkową o Puchar Prezesa Ogniska Towarzystwa Krzewienia Kultury Fizycznej „Radziejowianka”. Organizator zaprosił cztery drużyny-Strzelno, NKA Kruszwica, Orzeł Bydgoszcz i organizatora, grano do dwóch setów „każdy z każdym”.