Zamknij X

ANWIL CUP 2022 – już po raz 24-ty.

Po covidowych obostrzeniach przez minione dwa sezony, w nowej rzeczywistości, żeglarze z YACHT CLUB ANWIL organizują już po raz 24-ty regaty Długodystansowe Mistrzostwa Polski Jachtów Kabinowych ANWIL CUP 2022 – memoriał Jerzego Fijki, które odbędą się w dniach 17 – 18 - 19 czerwca 2022 na wodach jeziora Włocławskiego (Zalew Włocławski) w klasach: T-1, T-2, T-3, T-Sport, MICRO i OPEN 6,3.

Lubienianka Polcalc Lubień Kujawski - Kujawiak Lumac Kowal 2:4

W sobotę 28 maja 2022 r. o godz. 15:00 w Lubieniu Kujawskim Lubienianka Polcalc podejmowała w derbach regionu rywala za między Kujawiaka Lumac Kowal. W 26. kolejce o mistrzostwo V ligi II grupy kujawsko-pomorskiej, górą byli goście, którzy pewnie pokonali gospodarzy 4:2.

Anwil – Czarni 91:76. Powrót na podium

Po rocznej przerwie i najgorszym sezonie, o którym kibice chcieliby zapomnieć jak najszybciej, Anwil Włocławek wrócił na podium. Po zwycięstwie w gorącej hali w Słupsku koszykarze z Włocławka powrócili z brązowymi medalami PLK.

START na 28. Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w Badmintonie

W dniach 13-15 maja w Białymstoku odbyła się 28. Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Badmintonie, czyli Indywidualne Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych. Wśród 32 najlepszych zawodniczek i zawodników z całej Polski mogliśmy zobaczyć też reprezentantów Uczniowskiego Klubu Sportowego „START” Smólnik: Lidię Figiel i Przemysława Kamińskiego.

GKS Baruchowo - Kujawiak Lumac Kowal 2-1

W sobotę 14 maja 2022 r. o godz. 17:00 w Baruchowie miejscowy GKS podejmował w derbach regionu rywala za między Kujawiaka Lumac Kowal. W 24. kolejce o mistrzostwo V ligi II grupy kujawsko-pomorskiej, górą byli gospodarze, którzy udanie zrewanżowali się za jesienna porażkę w Kowalu, pokonując Kujawiak 2:1.

Po raz 39 stanęli na starcie Biegu Kujawiaka

Już po raz 39, na Stadionie Przylesie we Włocławku odbył się Bieg Kujawiaka. Podczas 39 edycji dopisała zarówno pogoda, jak i frekwencja. Na starcie stanęły setki biegaczy w różnym wieku – od najmłodszych po tych najstarszych.

W sobotę święto biegania

Przed nami 39. edycja najstarszej imprezy biegowej we Włocławku. ANWIL po raz kolejny został sponsorem Biegu Kujawiaka, który co roku skupia na starcie amatorów aktywnego spędzania czasu.