Zamknij [X]

Rottweilery z kolejnym zwycięstwem w ENBL

Rottweilery niepokonane w ENBL. Trzeci mecz Anwilu w European North Basketball League, tym razem przeciwko Basket Brno kolejnym zwycięstwem. Nie obyło się jednak bez pełnej emocji końcówki.

Trwa nabór do otwartego konkursu ofert m.in. na szkolenie sportowe dzieci i młodzieży

Do 20 stycznia 2022 r. czekamy na dokumenty oferentów, którzy chcą ubiegać się o wsparcie miasta w realizacji tegorocznych zadań publicznych w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej i sportu. W konkursie mogą uczestniczyć organizacje pozarządowe oraz inne podmioty prowadzące działalność pożytku publicznego w sferze kultury fizycznej.

Święta ze zwycięstwem. Anwil – Polski Cukier 90:81

Ten mecz długo trzymał w napięciu kibiców zgromadzonych w Hali Mistrzów. Jednak końcówka spotkania należała do duetu Mathews i Bell. Ich celne trójki poprowadziły do zwycięstwa w świąteczny wieczór.

Ponad 2 miliony złotych dla Klubu Koszykówki Włocławek w 2021 roku!

To prawdziwy świąteczny prezent dla drużyny Anwilu Włocławek i wszystkich kibiców. Dziś w Urzędzie Miasta podpisana została kolejna umowa z klubem, tym razem na promocję miasta poprzez sport. To oznacza, że w 2021 roku miasto wsparło Anwil Włocławek kwotą ponad 2 milionów złotych.

6. Turniej Badmintona z okazji Narodowego Święta Niepodległości

W dniu 28 listopada w Szkole Podstawowej w Smólniku odbył się 6. Turniej Badmintona z okazji Narodowego Święta Niepodległości, nad którym Honorowy Patronat objęła Wójt Gminy Włocławek Magdalena Korpolak – Komorowska. W turnieju udział wzięło 29 zawodników z Kowalewa Pomorskiego, Bydgoszczy, Skępego, Nowej Wsi, Włocławka, Solca Kujawskiego oraz Smólnika, którzy rozegrali 49 spotkań.

Faza grupowa Ligi Mistrzów w decydującej fazie! Kto awanasuje?

Za nami 4 kolejki Ligi Mistrzów. Część drużyn jest już pewna awansu, część wie, że nie zagra w fazie play-off. W niektórych grupach wciąż toczy się gra o awans. Przedstawiamy podsumowanie dotychczasowych wyników oraz zapowiedź dwóch ostatnich kolejek wszystkich ośmiu grup.