Unihokej w 'Elektryku'

W minioną sobotę, w Zespole Szkół Elektrycznych odbył się kolejny turniej unihokeja. W zawodach brali udział uczniowie klas czwartych szkół podstawowych.

Mistrzostwa Województwa w Karate Tadycyjnym

W sobotę pierwszego grudnia, w sali SP nr 19 przy ulicy Szkolnej odbyły się Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego Dzieci i Młodzików w Karate Tradycyjnym.

Pierwsze miejsce pięściarza „Startu”

1 grudnia w Łodzi odbył się V Ogólnopolski Turniej Bokserski o Puchar Włókiennika. We współzawodnictwie udział wzięli pięściarze z wielu klubów bokserskich z całej Polski.

W Radziejowie - XIII Zawody w Wyciskaniu Sztangi Leżąc

Po raz trzynasty Ognisko TKKF „Radziejowianka” zorganizowało zawody w wyciskaniu sztangi leżąc im. A. Szadkowskiego. Zawodnicy nie zawiedli i dostarczyli widzom wielu emocji, rywalizacja toczyła się o każdy kilogram a o miejscu decydowały setne pkt.

8 medali judoków Olimpijczyka

Osiem medali przywieźli judocy MKS „Olimpijczyk” Włocławek z Ogólnopolskiego Turniej Judo pod patronatem Burmistrza Błonia. Złote medale zdobyli : Wiktor Borkowski i Adam Dębczyński, srebrne : Szymon Ansilewski – Wrzesiński i Wiktor Lewandowski a brązowe : Zuzanna Jurczak, Tymoteusz Morawski, Oliwier Spychalski i Mateusz Palmowski. Na 7 miejscu zawody zakończył Aleksander Gradowski.

Wyniki 5. i 6. kolejki IX edycji Choceńskiej Ligi Futsalu

W miniony weekend 1-2 grudnia 2018 r. w choceńskiej hali GOSiR rozegrano 5. i 6. kolejkę IX edycji Choceńskiej Ligi Futsalu w I i II lidze. Łącznie strzelono – 176 goli, w tym 96 w pierwszej lidze i 80 w drugiej, a sędziowie ukarali rekordową ilość, bo aż 22 piłkarzy, żółtymi kartkami i jednego czerwoną.

Wyniki 3. i 4. kolejki IX edycji Choceńskiej Ligi Futsalu [zdjęcia]

W minioną sobotę i niedzielę 24-25 listopada 2018 r. w choceńskiej hali GOSiR rozegrano 3. i 4. kolejkę IX edycji Choceńskiej Ligi Futsalu w I i II lidze. Łącznie strzelono – 188 goli, w tym 92 w pierwszej lidze i 96 w drugiej, a sędziowie ukarali aż 20 piłkarzy żółtymi kartkami.

Zawodniczki WKKK na podium

Zawodnicy Włocławskiego Klubu Karate Kyokushin brali udział w II Ogólnopolskim Turnieju Karate Kyokushin z okazji Dnia Niepodległości.