Ivica Radić – środek znów chorwacki

30-letni środkowy Ivica Radić został środkowym Anwilu Włocławek. Klub Koszykówki Włocławek ma przyjemność ogłosić kontrakt na jeden sezon.

Anwil w BCL. Jednak runda kwalifikacyjna

Po dwóch sezonach spędzonych w rundach grupowych BCL, tym razem o miejsce wśród elity trzeba będzie walczyć. Anwil jest jedną z 18 drużyn, które walczyć będą o cztery miejsca w rozgrywkach. Zapewnione miejsce w grupie ma Start Lublin.

II Puchar Kujaw w Lekkoatletyce

150 zawodników z ponad 50 klubów sportowych rywalizowało w minioną sobotę na stadionie Ośrodka Sportu i Rekreacji we Włocławku. II Puchar Kujaw w Lekkoatletyce był jedną z pierwszych takich imprez po odmrożeniu obostrzeń sanitarnych. Nic dziwnego, że na starcie pojawiło się kilka niekwestionowanych gwiazd „królowej sportu”.

Adrian Bogucki w Anwilu

To dosłownie i w przenośni gigantyczny talent, 21 letni Adrian Bogucki w przyszłym sezonie zagra w barwach Anwilu Włocławek. Mierzący 215 centymetrów center w poprzednich rozgrywkach reprezentował HydroTruck Radom

Władze Aeroklubu Włocławskiego wybrane

27 czerwca w Aeroklubie Włocławskim im. St. Skarżyńskiego odbyło się Walne Zgromadzenie Sprawozdawczo -Wyborcze członków, wybrano podczas niego władze Aeroklubu.

Andrzej Pluta junior w Anwilu. 'To jest gracz, który może zrobić krok do przodu'

Andrzej Pluta. To nazwisko na zawsze już związane z włocławskim Anwilem. Młodsi kibice mogą podziwiać upamiętniającą zawodnika koszulkę zawieszoną pod dachem Hali Mistrzów. Starsi mają w pamięci strzeleckie popisy rzucającego obrońcy. W nowym sezonie „w buty” legendy wejdzie jego syn. Andrzej Pluta junior zawarł z klubem roczny kontrakt.