WTS KDBS Włocławek przegrał 0:3 sobotni mecz

Sobotnie spotkanie siatkarek z WTS KDBS Włocławek na pewno nie należało do udanych. Uległy zespołowi SMS PZPS Szczyrk 0:3. Jedynie w trzeciej części spotkania podjęły wyrównaną walkę.

Trefl nie dogonił Anwilu

Do kolejnego meczu sezonu Anwil po raz kolejny przystąpił bez Nikoli Markovica, wciąż zmagającego się z kontuzją kręgosłupa. Do ostatniej chwili ważył się występ Vladimira Mihailovica. Podczas meczu z BC Niżny Nowogród odnowiła mu się kontuzja kostki, jakiej nabawił się w Windawie. Ostatecznie Czarnogórzec nie zagrał.

Anwil Włocławek - BC Niżny Nowogród

Inauguracja Basketball Champions Legue na w łocławskim parkiecie za nami. W Hali Mistrzów drugi mecz tegorocznej edycji BCL przyniósł niedosyt. Walerij Lichodiej dokładał kolejne punkty, Chase Simon dwoił się i troił, jednak ekipa z Nowogrodu rozstrzeliwała włocławian zza łuku, trafiając 12 na 22 próby.

Turniej szachów szybkich w Wielgiem

W sobotę w Wielgiem odbył się turniej szachów szybkich. Triumfował Krzysztof Żołnierowicz ze Świecia. Trzecie miejsce zajął Stanisław Stępniak z Włocławskiego Klubu Szachowego-1938.

Michalak robił różnicę. Anwil pokonał Wilki Morskie

Pierwsze spotkanie sezonu 2018/2019 w Hali Mistrzów przypomniało dlaczego włocławscy kibice z utęsknieniem czekali na powrót ligowej koszykówki. Żywiołowy doping wypełnionej po brzegi hali, emocje i piękna gra - tak miało to wyglądać i na to czekano we Włocławku od trzech długich miesięcy. Anwil uporał się z przeciwnikami wygrywając 86 do 82. Choć powiedzmy sobie szczerze - ta inauguracja sezonu we Włocławku nie należała do najlepszych w wykonaniu podopiecznych trenera Milicicia.

WTS KDBS Włocławek przegrywa z liderem I ligi

Po trzech setach zakończył się niedzielny mecz pierwszej ligi siatkówki, który rozegrany został we włocławskiej Hali Mistrzów. Niestety WTS KDBS Włocławek uległ liderowi tabeli MKS Dąbrowie Górniczej. Publikujemy relację wideo i zdjęcia ze spotkania.

Niewidomy, ale aktywny

Włocławsko-Brodnicki Klub Sportowy Niewidomych i Słabowidzących „PIONEK” organizuje kolejną z cyklu imprezę promującą aktywność ruchową osób niewidomych i seniorów z terenu miasta Włocławek.

WTS KDBS z pierwszym zwycięstwem!

Trzeci mecz i pierwsze zwycięstwo na koncie WTS KDBS. Po dwóch spotkaniach z zerowym dorobkiem punktowym, wreszcie na koncie WTS pojawiły się pierwsze 3 punkty, po trzysetowym (do 25, 13, 20) zwycięstwie nad Budowlanymi Toruń.