Koniec serii. Anwil przegrywa z Legią

Licznik kolejnych zwycięstw Anwilu Włocławek zatrzymał się na 13. W świątecznym hicie Orlen Basket Ligi włocławianie musieli uznać wyższość Legii Warszawa.

Włocławianin nagrodzony za znakomity sezon

Borys Piotrowski tegoroczną rywalizację w kartingu zakończył z aż trzema tytułami indywidualnymi. Trofea za nie odebrał w miniony weekend podczas oficjalnej gali w Centrum Olimpijskim w Warszawie.

Anwil zwycięski. Po raz 13-ty

Trzynaście zwycięstw i zero porażek, takim znakomitym bilansem poszczycić się może drużyna z Włocławka w tabeli Orlen Basket Ligi. Kolejne zwycięstwo podopieczni trenera Frasunkiewicza odnieśli nad Arką Gdynia.

Sukces pięściarzy Startu na Mistrzostwach Polski

W rozegranych w Toruniu Indywidualnych Mistrzostw Polski Seniorów w Boksie na rok 2023 znakomicie spisali się zawodnicy Włocławskiego Klubu Bokserskiego „START”. Tytuł Mistrza Polski i złoty medal w kat. 92 kg zdobył Kamil Ślendak. Wśród kobiet na trzecim miejscu podium uplasowała się Kamila Kapuścińska, która w kat. 66 kg wywalczyła brązowy medal. To ogromy sukces zawodników, którzy na tak prestiżowych zawodach potwierdzili swoją wysoką pozycję w kraju.

Finał Mistrzostw Polski w badmintonie. Sukces uczniów Zespołu Szkół Elektrycznych

Włocławski „Elektryk” poinformował o historycznym sukcesie swoich uczniów: Michała Ledziona oraz Jakuba Kacprzaka, którzy zakwalifikowali się do finałów Mistrzostw Polski w badmintonie. Jest to pierwsza kwalifikacja w tej dyscyplinie oraz czwarta bez podziału na dyscypliny w całej historii sportu w Zespole Szkół Elektrycznych.

Anwil nie zwalnia tempa. Stal pokonana

Fenomenalny Victor Sanders i znakomity Luke Petrasek, który od soboty ma już polski paszport, poprowadzili włocławian do dwunastego zwycięstwa w sezonie. W sobotę pokonali Stal Ostrów 97:86.

Anwil na zwycięskiej ścieżce. 11:0

To nie był łatwy mecz dla podopiecznych Przemysława Frasunkiewicza, jednak po zwycięstwie 78:69 nad PGE Spójnią Anwil przedłużył swoją zwycięską serię w OBL.. Włocławianie mają bilans 11:0.

Kolejne sukcesy Borysa za kierownicą rajdówki

Dziesięciolatek z Włocławka nie zwalnia tempa. Po bardzo udanym sezonie kartingowym, zakończonym aż trzema tytułami indywidualnymi, z powodzeniem powrócił do rywalizacji z dorosłymi kierowcami w cyklach samochodowych.

Słodko-gorzkie zwycięstwo. Anwil : BC CSU Sibiu 84:71

Jeszcze przed spotkaniem z rumuńskim zespołem było jasne, że włocławski Anwil tym meczem zakończy tegoroczne zmagania w europejskich pucharach. W meczu „o pietruszkę” Anwil pewnie pokonał przyjezdnych.