Zamknij [X]

Anwil - Stal. Gra nerwów zwycięska dla włocławian

Podobno to ten czas, kiedy sezon zaczyna się na nowo a każda z ekip ma przed sobą szansę na napisanie historii od nowa. Po niezbyt udanej rundzie zasadniczej podopieczni Igora Milicicia zapewne chętnie udowodniliby prawdziwość tych słów. Runda play off Energa Basket Ligi ruszyła z impetem. Anwil po emocjonującym pojedynku pokonał Slam Stal 89:84.

Bandera na maszcie - sezon żeglarski rozpoczęty

Bandera zawisła na maszcie w Marnie Zarzeczewo, w ten sposób żeglarze zainaugurowali sezon nawigacyjny. Przez najbliższe miesiące to miejsce i Zalew Włocławski przyciągać będą wodniaków, nie tylko z regionu.

1 maja żeglarze podniosą banderę

1 maja o godzinie 12:00 w Marnie Zarzeczewo zostanie podniesiona bandera. Tym samym zainaugurowany zostanie Okręgowy i Klubowy Sezon Nawigacyjny 2019.

Tancerze z sukcesami

29 kwietnia obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Tańca. W poprzedzający weekend tancerze z Centrum Tańca Puls uczcili ten dzień wieloma sukcesami.

37. Bieg Kujawiaka. Konferencja prasowa

Dziś 29 kwietnia, na Stadionie Przylesie, odbyła się konferencja prasowa dotycząca organizacji 37. Biegu Kujawiaka. Zawodnicy wyruszą na start już 5 maja.

Anwil na czwartym miejscu przed rundą play off

Szpital – tak jednym słowem można określić tegoroczną sytuację kadrową Anwilu. Chyba w żadnym meczu sezonu ekipa mistrzów Polski nie mogła wystawić najsilniejszego zakontraktowanego składu. Także i w tym, kluczowym dla układu tabeli spotkaniu z ostrowską Stalą nie obyło się bez osłabień, Tym razem musieli walczyć o czwarte miejsce w tabeli pozbawieni podstawowego centra. Josip Sobin do gry wróci najwcześniej za dwa tygodnie.

Turniej szachowy w 'Starej Remizie'

W "Starej Remizie" przy ul Żabiej 8 we Włocławku, od dziś (26 kwietnia) do niedzieli (28 kwietnia)zmagać będą się ze sobą szachiści. Wszystko w ramach 22. Turnieju "Włocławskiego Klubu Szachowego-1938".

MGKS Kujawiak Lumac Kowal – KS Pomorzanin Toruń 2:1

W przedświąteczną sobotę 20 kwietnia 2019 roku o godz. 15:00 na stadionie im. Kazimierza Górskiego przy ul. Dobiegniewskiej 16 w Kowalu w 23. kolejce o mistrzostwo IV ligi kujawsko-pomorskiej gospodarze pokonali wyżej notowanego rywala z Torunia 2:1.