Zamknij X

8. Walentynkowy Turniej Badmintona w Smólniku

O tym, że badminton jest sportem dla każdego mogliśmy się przekonać podczas VIII Walentynkowego Turnieju Badmintona Gier Mieszanych, jaki 11 lutego odbył się w hali sportowej Szkoły Podstawowej w Smólniku.

Sukces włocławskich karateków

Kadra Włocławskiego Klubu Karate Kyokushin brała udział w Międzynarodowym Turnieju Karate Kyokushin Ichiban IKO Polish Cup, który odbył się w Kątach Wrocławskich. W zawodach wzięło udział blisko 300 zawodników z Polski, Serbii, Austrii, Rosji i Francji.

Nie tak to miało być. Sensacja w Hali Mistrzów

Oczekiwano zwycięstwa, jednak styczeń nie zakończył się dla Anwilu szczęśliwie. Podopieczni trenera Frasunkiewicza po serii imponujących meczów odnotowali sensacyjną porażkę uznając wyższość Asseco Arki Gdynia 72:82.

Święta Wojna we Włocławku. Rottweilery górą

W meczu EBL Anwil Włocławek pokonał WKS Śląsk Wrocław. Kolejna Święta Wojna zapewniła kibicom ogromną dawkę emocji. Rottweilery pokonały swoich przeciwników 97:89.

Klub Sportowy PIONEK zaprasza

„Aktywni od lat 5 do 105” 23 stycznia 2022 roku o godz. 10:00 w budynku Międzyosiedlowego Basenu Miejskiego - w Kręgielni PIWNICA odbędą się szkolenia w ramach projektu „Aktywni od lat 5 do 105” Włocławsko-Brodnickiego Klubu Sportowego Niewidomych i Słabowidzących PIONEK.

#wSamoPołudnie z Arkadiuszem Lewandowskim

W ubiegły piątek na terenie Hali Mistrzów odbyło się kolejne spotkanie w ramach cyklu #wSamoPołudnie. Na pytania dziennikarzy odpowiadał prezes zarządu KK Włocławek – Arkadiusz Lewandowski.

Rottweilery z kolejnym zwycięstwem w ENBL

Rottweilery niepokonane w ENBL. Trzeci mecz Anwilu w European North Basketball League, tym razem przeciwko Basket Brno kolejnym zwycięstwem. Nie obyło się jednak bez pełnej emocji końcówki.

Trwa nabór do otwartego konkursu ofert m.in. na szkolenie sportowe dzieci i młodzieży

Do 20 stycznia 2022 r. czekamy na dokumenty oferentów, którzy chcą ubiegać się o wsparcie miasta w realizacji tegorocznych zadań publicznych w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej i sportu. W konkursie mogą uczestniczyć organizacje pozarządowe oraz inne podmioty prowadzące działalność pożytku publicznego w sferze kultury fizycznej.