Zakończenie ligi piłki siatkowej w Radziejowie

W hali sportowej im. F. Malinowskiego przy Miejskim Zespole Szkół w Radziejowie odbyła się ostatnia kolejka w regionalnej lidze siatkówki prowadzona przez Ognisko TKKF Radziejowianka.

MGKS Kujawiak Lumac Kowal – Notecianka Pakość 0:2

W minioną niedzielę 7 kwietnia 2019 roku o godz. 16:00 na stadionie im. Kazimierza Górskiego przy ul. Dobiegniewskiej 16 w Kowalu w kończącej 21. kolejkę o mistrzostwo IV ligi kujawsko-pomorskiej gospodarze ulegli wyżej notowanej drużynie z Pakości 0:2 (0:1).

Adrian Matuszewski Wicemistrzem Polski w MMA

W niedzielę odbył się Puchar Polski MMA organizowany przez Amatorską Ligę MMA Polski Związek Jiu-Jitsu w Sochaczewie.Klub Academy Martial Arts Włocławek reprezentowało dwóch zawodników - Patryk Kozicki oraz Adrian Matuszewski pod przewodnictwem trenera Pawła Sidora.

Zimowa Liga Tenisa zakończona [WIDEO]

Radosław Sobieraj triumfował w miniony weekend w turnieju finałowym Zimowej Ligi Tenisa. Coroczne rozgrywki zakończyły się w niedzielę. W finałowym spotkaniu triumfator pokonał Sebastiana Sadzińskiego w dwóch setach.

BKS Sparta Brodnica – MGKS Kujawiak Lumac Kowal 2:1

W minioną sobotę 30 marca 2019 r. Sparta Brodnica pokonała w 20. kolejce o mistrzostwo IV ligi kujawsko-pomorskiej na stadionie OSiR przy ul. Królowej Jadwigi 5 MGKS Kujawiak Lumac Kowal 2:1, do przerwy 1:0.

Sukces zawodników KP Delfin Włocławek

W dniach 29 i 30 marca 2019 roku w Bydgoszczy odbyły się Międzywojewódzkie Drużynowe Mistrzostwa Młodzików 12,13 lat – I runda oraz Indywidualne Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego.

Ogólnopolskie Mistrzostwa Szkół w Badmintonie

W dniach 28-30 marca w Bieruniu woj. śląskie odbyły się Ogólnopolskie Mistrzostwa Szkół w Badmintonie. Nasze miasto reprezentowali uczniowie z Zespół Szkół Technicznych we Włocławku.