Zamknij X
Zamknij [X]

Modelarze rywalizowali w Kruszynie

W dzień dziecka 1-2 czerwca Aeroklub Włocławek zorganizował Mistrzostwa Polski modeli latających na uwięzi (F2) na lotnisku w Kruszynie.

MGKS Kujawiak Lumac Kowal – Włocłavia Włocławek 3:5

W minioną środę 29 maja 2019 roku o godz. 17:00 niedzielę, na stadionie im. Kazimierza Górskiego w Kowalu, w derbowym pojedynku 30. kolejce o mistrzostwo IV ligi kujawsko-pomorskiej gospodarze podejmowali sąsiada za miedzy - Włocłavię Włocławek.

Anwil Włocławek - Polski Cukier Toruń 1:1

Anwil pokonał na wyjeździe w sobotę Polski Cukier Toruń w drugim finałowym spotkaniu. Przy stanie rywalizacji 1:1 walka przenosi się do Włocławka. Publikujemy galerię zdjęć z wydarzenia.

Parkrun po raz pierwszy we Włocławku

W sobotę 25 maja w Parku na Słodowie odbył się pierwszy w tym roku Parkrun. Cykliczne biegi będą odbywać się co tydzień.

W sobotę Strefa Kibica przy Hali Mistrzów

Ośrodek Sportu i Rekreacji we Włocławku po raz kolejny przygotował gratkę dla wszystkich kibiców koszykówki w naszym mieście. W czasie wszystkich meczów finałowych Energa Basket Ligi pomiędzy Anwilem Włocławek a Polskim Cukrem Toruń sprzy Hali Mistrzów we Włocławku funkcjonuje specjalna Strefa Kibica z telebimem.

Strefa Kibica pod Halę Mistrzów już czeka

Strefa Kibica pod Halą Mistrzów już gotowa na przyjęcie fanów Anwilu. Przypomnijmy wszystkie mecze finałowe będzie można obejrzeć w towarzystwie innych kibiców pod telebimem ustawionym na parking pod włocławską halą.

Kibice Anwilu o wielkim finale [VIDEO]

Już dziś w Torunie startuje wielki finał Energa Basket Ligi. Czy anwilowi uda się obronić tytuł? O to spytaliśmy kibiców włocławskiego zespołu.

W Piątek, w Kruszynie, ruszają Mistrzostwa Polski

Aeroklub Włocławski im. Stanisława Skarżyńskiego zaprasza na swoje lotnisko w Kruszynie, gdzie w dniach 31 maja - 2 Czerwca odbywać się będą modelarskie Mistrzostwa Polski w aż dwóch kategoriach – modele szybowców zdalnie sterowanych do lotów termicznych F3J oraz modele latające na uwięzi F2.

Szymon Szewczyk: Wiedzieliśmy do jakiego celu dążymy

Szymon Szewczyk w tegorocznych rozgrywkach play off jest jednym z tych, którzy muszą udźwignąć ciężar gry pod koszem pod nieobecność Josipa Sobina. Jak ocenia półfinałową serię z Arką, czy po końcowym gwizdku była tylko radość? O tym w naszej rozmowie.