Z Delfinem do Paryża

To nazwa zawodów pływackich, w których wzięła udział dziesiątka naszych pływaków w sobotę w Toruniu.

Kujawiak Kowal - Start Stawki 6:1

W minioną niedzielę 6 listopada 2022 roku o godz. 12:00 na stadionie im. Kazimierza Górskiego przy ul. Dobiegniewskiej 16 w Kowalu Kujawiak nie dał najmniejszych szans Startowi Stawki w 13. kolejce o mistrzostwo V ligi II grupy kujawsko-pomorskiej, pokonując rywali 6:1 do przerwy 2:1.

Druga przegrana Rottweilerów w Pucharze Europy FIBA

W pierwszym meczu tych zespołów w Lizbonie na inaugurację rywalizacji w Pucharze Europu FIBA Anwil pokonał Sporting 113:89. W środę od początku spotkania jasne stało się, że o kolejny triumf będzie dużo trudniej.

Młodzi pięściarze w walce o Puchar ANWILU

W sobotę, 22 października Włocławek stał się wojewódzką stolicą boksu, a to za sprawą Sparingowego Młodzieżowego Turnieju Bokserskiego o Puchar ANWILU.

Przegrana Rottweilerów w ostatnich sekundach meczu

Anwil Włocławek przegrał z fińskim zespołem Karhu Basket 88 do 89. Podczas rozgrywek drugiej kolejki FIBA Europe Cup rywale trafili zwycięskie punkty w ostatnich sekundach spotkania.

Młodzi pięściarze w walce o Puchar ANWILU

W sobotę, 22 października Włocławek stanie się wojewódzką stolicą boksu, a to za sprawą Sparingowego Młodzieżowego Turnieju Bokserskiego o Puchar ANWILU.

9. edycja ANWIL Półmaraton Włocławek

Już po raz 9. biegacze z całej Polski wyruszyli na ulice naszego miasta rywalizując na trasie długości 21,097 km. Trasa biegu wiodła ulicami Włocławka, ukazując najciekawsze zakątki miasta.