Zamknij X

Junak InwestBud z awansem do 1/8 Pucharu ZPRP

W miniony weekend w Buku odbyła się 1/16 Pucharu ZPRP Młodziczek. Świetnie zaprezentował się Junak InwestBud Włocławek, który zajął drugie miejsce i wywalczył awans do dalszych gier.

Juniorzy Starsi Kujawiaka Kowal pokonali Tłuchowię Tłuchowo 1:0

W dniu wczorajszym, w środę 05 maj 2021 r. o godz.15:10 na stadionie im. Kazimierza Górskiego w Kowalu rozegrano 4. kolejkę we Włocławskiej III lidze okręgowej A1 Junior Starszy. Gospodarze pod okiem trenerów Vitaliia Shvetsa i Rafała Jankowskiego podejmowali Tłuchowie Tłuchowo.

ANWIL wspiera lekkoatletów z Włocławka w dążeniu do perfekcji

Aby zrealizować jeden z najważniejszych celów w życiu sportowca – udział w Igrzyskach Olimpijskich, chemiczna spółka z Włocławka wspólnie z LKS Vectra Włocławek realizują unikalny projekt "ANWIL dla Olimpijczyków Jutra - Razem do Paryża".

Tym razem się nie udało. Junak odpadł w 1/16 finału

To była grupa śmierci – w ten sposób trener Damian Sidwa ocenił rywalki Junaka LeadeTech Włocławek w 1/16 finału Mistrzostw Polski Juniorek Młodszych. W zakończonym w niedzielę turnieju jego podopieczne zajęły czwarte miejsce i zakończyły udział w rozgrywkach.

MGKS Kujawiak Lumac Kowal – Cuiavia Inowrocław

W minioną sobotę 24 kwietnia 2021 roku o godz. 16:00 na stadionie im. Kazimierza Górskiego przy ul. Dobiegniewskiej 16 w Kowalu w 4. kolejce IV ligi kujawsko-pomorskiej gospodarze przegrali w grupie spadkowej kolejny ważny mecz z Cuiavią Inowrocław 1:2 (0:1).

Andrzej Gołota dodaje otuchy Jakubowi Straszewskiemu przed finałem MMŚ

Trwające w Kielcach Młodzieżowe Mistrzostwa Świata w Boksie 2021 okazały się wielkim sukcesem polskiej kadry. Włocławianin, Jakub Staraszewski w wielkim stylu awansował do finału kategorii ciężkiej. Poczynaniami 17-latka zainteresowała się legenda polskiego boksu – Andrzej Gołota.

Zmiany w Anwilu. Arkadiusz Lewandowski rezygnuje

Po 9 latach Arkadiusz Lewandowski rezygnuje z funkcji prezesa KK Włocławek. Rezygnacja została złożona do rady nadzorczej. Na razie nie wiadomo, kto miałby zastąpić dotychczasowego szefa klubu.