WIANKI - w Skansenie w Kłóbce

W roku jubileuszu 25-lecia otwarcia Kujawsko-Dobrzyńskiego Parku Etnograficznego w Kłóbce zapraszamy na pierwszy w sezonie festyn folklorystyczny z cyklu „Z życia dawnej wsi” pt. „Dzisiaj św. Janek, puść na wodę wianek”, który odbędzie się 24 czerwca (niedziela) w godz. od 15.00 do 18.00.

Marsz dla Życia i Rodziny

10 czerwca ulicami Włocławka przejedzie Diecezjalny Marsz dla Życia i Rodziny pod hasłem „Polska Rodziną Silna”.

MOTO-KREW i ZSNR 3 przy Wzorcowni

Dnia 9 czerwca 2018 r. w godz. 11.00 – 17.00 na Placu Grodzkim przy Centrum Handlowym Wzorcownia po raz kolejny organizowane jest wspólne wydarzenie MOTO – KREW i ZSNR 3 DZIECIOM NIEPEŁNOSPRAWNYM. W tym roku akcja odbywa się pod hasłem „Uśmiech za Uśmiech”.

Jarmark Staroci i rękodzieła ludowego

Muzeum Ziemi Kujawskiej i Dobrzyńskiej we Włocławku zaprasza na XXV JARMARK STAROCI I RĘKODZIEŁA LUDOWEGO. Impreza odbędzie się w dniu 10 czerwca br. (niedziela), w godz. od 10.00 do 14.00, na dziedzińcu gmachu głównego muzeum przy ul. Słowackiego 1a.

VIII Święto Żuru Kujawskiego, jubileusze i przegląd orkiestr

Będzie kulinarnie, muzycznie i sportowo. Dla mieszkańców i gości Grodu Łokietka najbliższy czas obfitował będzie w moc atrakcji. Już 16 czerwca zapraszamy na największe wydarzenie kulinarne w regionie – VIII Święto Żuru Kujawskiego.

Muzeum Diecezjalne zaprasza na koncert

8 czerwca br., o godzinie 19.00 w Muzeum Diecezjalnym we Włocławku odbędzie się koncert muzyki poważnej, w którym usłyszymy utwory Franza Schuberta i Roberta Schumanna.

Dzień Dziecka na Pchlim Targu we Włocławku

W sobotę 02 czerwca 2018 roku grupa MARES Dzieciom zaprasza na Dzień Dziecka, który odbędzie się na włocławskim Pchlim Targu w godzinach 09:00 – 14:00.

Harcerski Piknik Rodzinny

W najbliższą niedzielę, 3 czerwca br. o godz. 9.00 na włocławskich bulwarach rozpocznie się 1. Harcerski Piknik Rodzinny z okazji Dnia Dziecka.