Zamknij [X]

Grafika dla dorosłych - GSW zaprasza

Galeria Sztuki Współczesnej zaprasza na kolejne warsztaty z cyklu "Grafika dla dorosłych". Zajęcia odbędą się 19 listopada

Wduszygranie – koncert Marka Andrzejewskiego

9 listopada 2019 r. o godz. 18.00 w Browarze B. rozpocznie się koncert Marka Andrzejewskiego – autora, kompozytora, wokalisty, współzałożyciela i filaru Lubelskiej Federacji Bardów.

Turniej o Puchar Prezydenta. W niedzielę na ring wybiegną bokserzy

„Szukamy olimpijczyków Tokio 2020” - pod takim hasłem już w najbliższą niedzielę rywalizować będą we Włocławku bokserzy. Międzynarodowy Turniej o Puchar Prezydenta Miasta rozegrany zostanie w hali sportowej przy ulicy Chopina 8. Wstęp wolny.

'Zwierzyniec' w GSW

Zwierzęta, w różnych postaciach i stylistyce. To temat przewodni wystawy, którą będzie można oglądać w Galerii Sztuki Współczesnej do 8 grudnia. Wernisaż, już w najbliższy piątek (8 listopada)

Spotkanie z Aleksandrą Ziółkowską- Boehm

Zapraszamy Państwa na spotkanie w ramach cyklu „Czytelnicze oblicze” z Aleksandrą Ziółkowską – Boehm, ostatnią sekretarką Melchiora Wańkowicza oraz spadkobierczynią jego archiwum.

W Teatrze – Wieczór Andrzejkowy!

W sobotę 30 listopada w teatrze Impresaryjnym o godzinie 18:00 odbędzie się spektakl pt. "Zrobię co zechcę".

Będą szukać złota w Browarze B

Już jutro w Browarze B odbędzie się starcie sabotażystów i poszukiwaczy złota. Najlepsi gracze w Wizarda i Sabotażystę właśnie, rywalizować będą od godziny 11:00.

W Teatrze... PCA Polish Championships Włocławek 2019

19 października 2019 roku w Teatrze Impresaryjnym we Włocławku odbędą się zawody w kulturystyce i fitness PCA Polish Championships. Mistrzostwa Polski - PCA Polish Finals 2019 będą eliminacjami do zawodów rangi światowej.