Zamknij [X]

Cichy, pokornego serca - BCK zaprasza na koncert

Towarzystwo Kulturalne w Brześciu Kujawskim, Brzeskie Centrum Kultury i Parafia św. Stanisława w Brześciu Kujawskim zapraszają na koncert pieśni religijnych zatytułowany "Cichy, pokornego serca".

Meeting z WAP

Włocławska Akademia Piłkarska zaprasza 13 czerwca do Szkoły Podstawowej nr 23.

Odjazdowy bibliotekarz 2019

7 czerwca po raz piąty Kujawsko-Pomorskie Centrum Edukacji Nauczycieli we Włocławku organizuje rajd rowerowy Odjazdowy Bibliotekarz dla bibliotekarzy, czytelników oraz miłośników książek.

Spotkanie z Iwoną Kienzler

Miejska Biblioteka Publiczna im. Zdzisława Arentowicza we Włocławku zaprasza na spotkanie z Iwoną Kienzler, autorką książki o Marii Konopnickiej.

OLIGO zaprasza

Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom i Dorosłym z Niepełnosprawnością Intelektualną OLIGO serdecznie zaprasza na X Włocławski Plener Malarski Osób Niepełnosprawnych „Włocławek Sercem Malowany". Tegoroczna edycja odbędzie się w ramach projektu współfinansowanego ze środków Gminy Miasto Włocławek.

'Zrobię co zechcę'

To tytuł przedstawienia wystawianego na deskach Teatru Impresaryjnego we Włocławku. Poznańscy aktorzy z teatru "Porywacze Ciał" zaprezentują włocławskiej publiczności komedię autorstwa Macieja Adamczyka.

Zamcza - ulica sztuki

W ramach obchodów 30-lecia ZBIORÓW SZTUKI, Muzeum Ziemi Kujawskiej i Dobrzyńskiej zaprasza w niedzielę, 9 czerwca 2019 r., w godzinach od 10.00 do 18.00, do odwiedzenia zabytkowego spichrza przy ul. Zamczej 10/12 we Włocławku. W programie „Niedzieli na Zamczej” oprócz zwiedzania wystaw sztuki XIX i XX wieku przewidziano też wiele innych atrakcji.

Polsko nie zapomnij

Już w niedzielę 26 maja X koncert z cyklu Pamięć i Tożsamość w hołdzie św. Janowi Pawłowi II w 40. Rocznicę obecności w ojczyźnie.

Ule i Pszczoły. Rodzinne warsztaty twórcze.

W niedzielę 2 czerwca odbędą się warsztaty inspirowane niezwykłym światem pszczół i wystawa Stanisława Bracha w Galerii Sztuki Współczesnej na ul. Miedziana 2/4.

Grunt to rodzinka w Brześciu Kujawskim

Brzeskie Centrum Kultury zaprasza na koncert zatytułowany „Grunt to rodzinka”, który odbędzie się 7 czerwca 2019 r. ( piątek) o godzinie 19.00 w Sali widowiskowej BCK.