Spotkanie z Katarzyną Bareją

Miejska Biblioteka Publiczna im. Zdzisława Arentowicza we Włocławku zaprasza na spotkanie autorskie z Katarzyną Bareją z cyklu ,Czytelnicze oblicze'.

Janusz Bisaga. Twarze i potwarze

18 września 2022 roku w Muzeum Stanisława Noakowskiego w Nieszawie o godz. 15.00 zostanie otwarta wystawa rzeźby i płaskorzeźby włocławskiego artysty rzeźbiarza pt. „Janusz Bisaga. Twarze i potwarze”. Zapraszamy.

Światowy Dzień Seniora w Teatrze Impresaryjnym

Teatr Impresaryjny im. Włodzimierza Gniazdowskiego we Włocławku w związku z organizowaniem przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego kolejnej edycji akcji Weekend Seniora z Kulturą, który ma odbyć się podczas Międzynarodowego Dnia Osób Starszych – Światowy Dzień Seniora 1-2 października 2022 r. informuje, że jak co roku przygotował propozycje skierowane specjalnie do uczestników akcji.

Kino plenerowe przy ul. Żabiej

Dziś, tj. 13 września 2022 r. o godz. 20.30 w podwórku kamienicy przy ul. Żabiej 12a odbędzie się seans kina plenerowego. Widzowie obejrzą “Cast away, poza światem”.

Z podwórka na bieżnię na stadionie OSiR

14 września 2022 r. na stadionie Ośrodka Sportu i Rekreacji odbędzie się wydarzenie z cyklu imprez sportowych dla dzieci pod nazwą: Z podwórka na bieżnię. Pomysłodawcą i organizatorem cyklu jest Fundacja Wychowanie przez Sport, której głównym celem jest zachęcenie dzieci i młodzieży do aktywności fizycznej.

Na Starym Rynku - Operetka na Wynos!+

Dziś, tj. 8 września 2022 r. Stowarzyszenie Operetka Wrocławska zaprasza na Stary Rynek na koncert plenerowy w wykonaniu śpiewaków oraz tancerzy Teatru Scena Kamienica.