Zamknij [X]

Koncert Kolęd w parafii św. Stanisława

Parafia Świętego Stanisława we Włocławku świętuje swoje 100-lecie istnienia. Z tej okazji, odbędzie się wyjątkowy koncert kolęd.

Noworoczny koncert w klubie “Łęg”

6 stycznia 2022 r. o godz. 16.00 w klubie Łęg będzie można posłuchać pięknych kolęd i pastorałek w wykonaniu zespołu Łęgowianie, a jednocześnie wesprzeć WOŚP.

W Teatrze – słodkie kłamstewka...

Teatr Impresaryjny im. Włodzimierza Gniazdowskiego zaprasza na lekką komedię na dwie pary małżeńskie, której autorem jest angielski dramaturg Derek Benfield, który napisał ponad trzydzieści sztuk teatralnych, w większości lekkich fars opartych na małżeńskiej komedii omyłek.

Kuratorskie oprowadzanie po wystawie

Galeria Sztuki Współczesnej zaprasza na Kuratorskie oprowadzanie po wystawie X Triennale Plastyki Włocławskiej.

Mikołajki na sportowo z OSiR Włocławek

Ośrodek Sportu i Rekreacji i H2O - nauka i doskonalenie pływania zapraszają na specjalne mikołajkowe wydarzenie, które odbędzie się 5 grudnia w godzinach 10:00-14:00, na krytej pływalni "Delfin" we Włocławku.

Wieczornica Patriotyczna w Muzeum

Muzeum Ziemi Kujawskiej i Dobrzyńskiej we Włocławku zaprasza w dniu 10 listopada, o godz. 17.00, do gmachu głównego przy ul. J. Słowackiego 1a na wieczór artystyczno-historyczny z okazji Narodowego Święta Niepodległości.

Trzynaste Muzyków Wspominki w Marinie Zarzeczewo

Towarzystwo Muzyczne BIG-BAND WŁOCŁAWEK & YACHT CLUB ANWIL zapraszają tradycyjnie w pierwsza sobotę po Zaduszkach na wspomnieniowe spotkanie: 13. Muzyków Wspominki 2021. Odbędzie się ono w Marinie Zarzeczewo w sobotę, 6 listopada 2021 r. o godz. 17:00.

Festiwal Zespołów Folklorystycznych “O kujawski wianek”

Po dwóch latach przerwy, na zaproszenie Centrum Kultury Browar B., do Włocławka przybędą zespoły folklorystyczne reprezentujące barwne regiony całej Polski, by zaprezentować swoją niepowtarzalną kulturę ludową.

Cudnolandia. Koncert galowy

7 listopada 2021 r. o godz. 16.00 na scenie Centrum Kultury Browar B. wystąpią laureaci Festiwalu Dobrej Energii CUDNOLANDIA z towarzyszeniem zespołu włocławskich muzyków.