Jubileuszowy koncert Jacka Cygana we Włocławku

Już 8 kwietnia o godz. 18.00 w Centrum Kultury Browar B. odbędzie się Jubileuszowy Koncert "Życie jest piosenką" z okazji 40-lecia pracy artystycznej Jacka Cygana.

Koncert Andrzeja Sikorowskiego i Mai Sikorowskiej

Rodzinny duet wsparty instrumentalnym zespołem na scenie Browaru B. 22 kwietnia o 17.00 wykonają przeboje grupy „Pod Budą”, jak i własne (wspólne) utwory.

"Chrzest Polski czyli jak to być mogło"

Teatr Impresaryjny im. Włodzimierza Gniazdowskiego wraz z Agencją Impresaryjną Nowakowski Impresariat zapraszają na historyczne widowisko sceniczne pt: "Chrzest Polski czyli jak to być mogło".

Michał Bajor „Od Kofty… do Korcza”

Artysta postanowił podsumować kilkadziesiąt lat na scenie muzycznej. Na nowo nagrał wybrane piosenki. Nie tylko te, do których sam ma sentyment, ale też te, o które prosili fani. Teraz wszystkie można usłyszeć na scenie.

Włocławski Jarmark Wielkanocny już w ten weekend

W sobotę i niedzielę (24-25 marca) na Placu Wolności na odwiedzających czekać będzie kilkudziesięciu wystawców prezentujących najróżniejsze produkty w drewnianych straganach.

„Wielkanoc na Kujawach”

Brzeskie Centrum Kultury zaprasza w dniu 24 marca do sali widowiskowej BCK na imprezę pod nazwą "Wielkanoc na Kujawach".

Spektakl "Hiszpańska Mucha"

14 kwietnia o godzinie 17:00 w Teatrze Impresaryjnym we Włocławku zaprezentowany zostanie spektakl pt. „ Hiszpańska Mucha”.

Koncert Charytatywny ''Gramy dla Oli''

Już 30 kwietnia 2018 o godzinie 17:00 w "Starodębska Music Bar" odbędzie się koncert charytatywny pod hasłem ''Gramy dla Oli''

XIV Kiermasz Wielkanocny

W dniu 18 marca br. (niedziela), w godzinach od 10.00 do 15.00, w Muzeum Etnograficznym we Włocławku przy ul. Bulwary im. Marszałka Józefa Piłsudskiego 6 odbędzie się XIV Kiermasz Wielkanocny.

Teatr Nasz „Dopóki sił”

Niezwykłe widowisko teatralno-muzyczne inspirowane życiem i twórczością Edwarda Stachury.