Zamknij [X]

Puchar Polski Karate odbędzie sie we Włocławku [WIDEO]

14 grudnia odbędzie się Puchar Polski Karate seniorów, juniorów, juniorów młodszych i młodzików. Turniej odbędzie się w Hali Mistrzów we Włocławku. To będzie największa impreza karate, tego roku, w Polsce.

XXVII Rajd Świąteczno-Noworoczny już w sobotę

Oddział Kujawski PTTK i Szkoła Podstawowa w Smólniku przypominają, że tylko do jutra zgłaszać można swój udział w kolejnej edycji Rajdu Świąteczno-Noworocznego. Licząca 8 kilometrów trasa prowadzić będzie z Włocławka do Smólnika.

Muzeum zaprasza na promocję książki

30 listopada 2019 r. o godzinie 11.00 w Muzeum Historii Włocławka przy ul. Szpichlernej 19 odbędzie się spotkanie promujące książkę pt. „Archeologiczne zabytki Pomorza i Kujaw. Województwo kujawsko-pomorskie”. Publikacja autorstwa Piotra Kalki i Jarosława Ellwarta ukazała się w roku bieżącym nakładem wydawnictwa „Region” z Gdyni.

Włocławek znów będzie 'jak z bajki'

Co prawda do świąt Bożego Narodzenia pozostało jeszcze trochę czasu, ale tu i ówdzie pojawiły się już świąteczne akcenty, które przypominają, że Święty Mikołaj jest już tuż za rogiem. Przypominają o tym także świąteczne miejskie iluminacje. Pierwsze pojawiły się już na ulicach.

W Teatrze – Pastorałka…

W sobotę 7 grudnia o godz. 18.00 Teatr Impresaryjny im. Włodzimierza Gniazdowskiego we Włocławku zaprasza na przedstawienie przygotowane przez Teatr Ludzi Upartych pt: Pastorałka.

Koncert Gwaizdoteka!

Klub "Stara Remiza" CK "Browar B." zaprasza na kolejny koncert z cyklu Gwaizdoteka!, który odbędzie się w piątek 13 grudnia o godzinie 18:00.

Jubileusz - Mikrofonu dla najmłodszych

W dniach 13-15 grudnia 2019 r., w Izbicy Kujawskiej, odbędzie się finał Ogólnopolskiego XXXV Festiwalu Piosenki Dziecięcej „Mikrofon dla najmłodszych”.

Szymon Hołownia we Włocławku!

W środę 4 grudnia o godz. 17 w Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Z. Arentowicza we Włocławku odbędzie się spotkanie z Szymonem Hołownią w ramach cyklu „Czytelnicze oblicze”.

Paw – warsztaty rodzinne - warsztaty rodzinne w GSW

Już w niedzielę (17 listopada) o godzinie 11:00 w Galerii Sztuki Współczesnej przy Miedzianej, rozpocznie się kolejna edycja warsztatów rodzinnych. Tym razem ich przewodnim tematem będzie... paw.

Grafika dla dorosłych - GSW zaprasza

Galeria Sztuki Współczesnej zaprasza na kolejne warsztaty z cyklu "Grafika dla dorosłych". Zajęcia odbędą się 19 listopada