II Włocławski Festiwal Modelarski

Nie tylko samoloty, ale też modele broni, pojazdów, czy statków. To wszystko czekać będzie na zwiedzających II Włocławski Festiwal Modelarski w Klubie „Stara Remiza” przy Żabiej.

Kubuś i Ancymon w TI

Teatr Impresaryjny im. Włodzimierza Gniazdowskiego we Włocławku zaprasza na rodzinne przedstawienie w ramach cyklu Niedzielne Spektakle Familijne pt: "Przygody Kubusia i Ancymona".

Ostatni seans kina samochodowego już w piątek

28 września, po raz ostatni, na Pchlim Targu przy al. Kazimierza Wielkiego zagości kino samochodowe. Tym razem zapraszamy na dwa seanse.

Niedziela z kustoszem w Muzeum Etnograficznym

30 września, o godz. 12.00, zapraszamy do Muzeum Etnograficznego przy ul. Bulwary im. Marszałka Józefa Piłsudskiego 6 we Włocławku, na kolejną niedzielę z kustoszem. 

Marcin Daniec, Nowaki i KMN - Polska Noc Kabaretowa już niebawem

Nie tylko Kabaret Moralnego Niepokoju, ale także Kabaret Skeczów Męczących, Ireneusz Krosny i Igor Kwiatkowski. Słowem - będzie się działo, a kolejna PNK zapowiada się wyjątkowo atrakcyjnie. Szóstego października naprawdę, ale to naprawdę, warto będzie pojawić się w Hali Mistrzów.

V Włocławski Targ "Z Darami Lata"

W dniu 30 września br., w godz. 10.00–14.00, na placu znajdującym się obok Muzeum Etnograficznego we Włocławku przy ul. Bulwary 6 odbędzie się V Włocławski targ z darami lata pt. „Na jesieni świat się mieni”.

Zapraszamy na Dancing pod Chmurką

W sobotę, być może ostatni w tym sezonie, będzie można miło spędzić czas na Dancingu pod Chmurką. Początek imprezy w Zarzeczewie o 16:00.

Prezydent Marek Wojtkowski zaprasza na akcję Sprzątanie Świata

Od 21 do 23 września cała Polska będzie "Sprzątać Świat". Kolejna, jubileuszowa edycja tej akcji odbędzie się także we Włocławku. Do udziału w wydarzeniu, pod patronatem spółki Saniko, zachęca Marek Wojtkowski.

Zapraszamy na koncert "Dla Niepodległej"

Towarzystwo Kulturalne w Brześciu Kujawskim i Brzeskie Centrum Kultury zapraszają na koncert pt. "Dla Niepodległej", który odbędzie się 23 września 2018 r o godzinie 18.00 w sali widowiskowej BCK.

Zostań czarodziejem roku

Klub Taktyk zaprasza na turniej w grę planszową Wizard. Najlepsi awansują do finału Mistrzostw Polski 2018.