Zamknij X

Letni bulwar – spektakl teatralny

Teatr Impresaryjny im. Włodzimierza Gniazdowskiego zaprasza całe rodziny na niecodzienne przedstawienie, które zostanie zaprezentowane na włocławskich Bulwarach w ramach wakacyjnego cyklu: „LETNI BULWAR”.

Kino plenerowe we Włocławku

W piątek, 13 sierpnia 2021 r. o godz. 21.00 przy Teatrze Impresaryjnym rozpocznie się impreza z kinem plenerowym w roli głównej.

Piknik 64. Międzynarodowych Zawodów o Puchar Gordon Bennetta

Siedemnaście załóg z całego świata, lecąc ponad chmurami przez kilka dni, zawalczy o Puchar Gordona Bennetta – najbardziej prestiżową nagrodę lotniczą na świecie. Przygotowania i start tego ekstremalnego wyścigu będzie można podziwiać na Lotnisku Aeroklubu Pomorskiego w Toruniu od 20 sierpnia. Wydarzenie zostało objęte honorowym patronatem Prezydenta RP Andrzeja Dudy.

Koncert na wiślanej scenie

W niedzielę 25 lipca 2021 r. o godz. 19.00 na pływającej scenie na bulwarach zagra Arsenał. Grupa powstała w styczniu 2011 roku.

„Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą

W ramach akcji informacyjno-edukacyjnej pn. „Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą" na plaży w Połajewie (gm. Piotrków Kujawski) odbędzie się piknik.

Operacja Leslau - gra miejska już w sobotę

Wszystkich, którzy lubią historie i są fanami tajemnic zainteresuje śródmiejska gra miejska „Operacja Leslau”, która odbędzie się już w tę sobotę, 24 lipca, w samym centrum miasta. Stwórz zespół dwu-czteroosobowy i pomóż rozwiązać zagadkę.