Zamknij [X]

Palma Festiwal - we wrześniu

Adam Palma, Maciej Balcar i Krzesimir Dębski zagoszczą jesienią we Włocławku. Palma Festiwal to wyjątkowy koncert, ale także i warsztaty dla gitarzystów, wokalistów i aranżerów. Impreza rozpocznie się 21 września.

Festyn Folklorystyczny w Skansenie w Kłóbce

Już 30 czerwca, w Kujawsko-Dobrzyńskim Parku Etnograficznym w Kłóbce, odbędzie się pierwszy w sezonie festyn folklorystyczny z cyklu z życia dawnej wsi pt. „Romantyczna Kłóbka z Marią Wodzińską i Chopinem w tle”.

Święto Żuru Kujawskiego - w ten weekend

Już w najbliższy weekend - 28 i 29 czerwca, Brześć Kujawski zaprasza mieszkańców i gości na kolejną edycję jednej z największych kulinarnych imprez regionu – IX edycję Święta Żuru Kujawskiego. Cykliczność wydarzenia, jego ranga i zasięg, obecność w kalendarzu imprez stałych, sprawia, że Święto stało się markowym wydarzeniem regionu.

Ubieranki - rodzinne warsztaty twórcze

Muzeum Ziemi Kujawskiej i Dobrzyńskiej we Włocławku zaprasza dzieci wraz z rodzicami i opiekunami, już 11 lipca, na warsztaty rodzinne towarzyszące wystawie czasowej „Prowincja” – Powrót po 30 latach.

W Teatrze – XIV Festiwal…

Jak co roku, nieprzerwanie od trzynastu lat, na przełomie czerwca i lipca odbywa się we Włocławku Wakacyjny Festiwal Teatrów Dziecięcych zza Granicy.W tym roku w dniach 26 czerwca do 1 lipca, już po raz czternasty, w imprezie udział weźmie 120 młodych aktorów z Ukrainy, Litwy i Białorusi skupionych w polonijnych zespołach teatralnych działających w polskich szkołach i stowarzyszeniach.

Cichy, pokornego serca - BCK zaprasza na koncert

Towarzystwo Kulturalne w Brześciu Kujawskim, Brzeskie Centrum Kultury i Parafia św. Stanisława w Brześciu Kujawskim zapraszają na koncert pieśni religijnych zatytułowany "Cichy, pokornego serca".

Meeting z WAP

Włocławska Akademia Piłkarska zaprasza 13 czerwca do Szkoły Podstawowej nr 23.

Odjazdowy bibliotekarz 2019

7 czerwca po raz piąty Kujawsko-Pomorskie Centrum Edukacji Nauczycieli we Włocławku organizuje rajd rowerowy Odjazdowy Bibliotekarz dla bibliotekarzy, czytelników oraz miłośników książek.

Spotkanie z Iwoną Kienzler

Miejska Biblioteka Publiczna im. Zdzisława Arentowicza we Włocławku zaprasza na spotkanie z Iwoną Kienzler, autorką książki o Marii Konopnickiej.

OLIGO zaprasza

Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom i Dorosłym z Niepełnosprawnością Intelektualną OLIGO serdecznie zaprasza na X Włocławski Plener Malarski Osób Niepełnosprawnych „Włocławek Sercem Malowany". Tegoroczna edycja odbędzie się w ramach projektu współfinansowanego ze środków Gminy Miasto Włocławek.