W Dzień Kobiet – OPERA IN LOVE

Pałac Bursztynowy oraz Grupa Operowa SONORI ENSEMBLE zaprasza na wyjątkową galę operowo-operetkową z okazji Dnia Kobiet.

NSZZ Solidarność pamięta

1 marca 2020r. roku członkowie NSZZ Solidarności Pracowników Oświaty i Wychowania wraz z Ojcami Franciszkanami uczczą pamięć Żołnierzy Wyklętych.

Jak być fit? - w sobotę podpowiadać będą uczennice LZK

Bycie Fit jest łatwe i przyjemne – będą przekonywać uczennice Liceum Ziemi Kujawskiej. Już w najbliższą sobotę 22 lutego we Wzorcowni odbędzie się organizowane przez nie wydarzenie - „Fit On”

Alfabet sztuki - „Sztuka i propaganda"

Sztuka jako narzędzie propagandy. Dzieła stworzone w celu promocji władzy bądź idei politycznych - od starożytności do czasów obecnych. Wykład z prezentacją Jerzego Jabczyńskiego.

Eco-Śródmieście w Kawiarence Obywatelskiej

Kawiarnia obywatelska „Śródmieście Cafe” rozpoczyna cykl popularyzujący bezpieczny oraz ekologiczny styl życia pn. „Eko-Śródmieście”. Pierwsze spotkanie noszące tytuł „Piece węglowe zamień na nowe” odbędzie się 19 lutego o godz.16.00.

Gramy - Pomagamy

Brzeskie Towarzystwo sportowe „Olimpia” i Brzeskie Centrum Kultury zapraszają na KONCERT CHARYTATYWNY organizowany w ramach akcji GRAMY – POMAGAMY Koncert odbędzie się 22 lutego o godz. 17:00 w Brzeskim Centrum Kultury.

Być jak LZK – zaproszenie na koncert

Dyrektor I Liceum Ogólnokształcącego im. Ziemi Kujawskiej we Włocławku oraz Koło Wychowanków GZK-LZK mają zaszczyt zaprosić na koncert pt. "Być jak LZK", inaugurujący jubileusz 120-lecia istnienia Alma Mater, który odbędzie się 21 lutego 2020 roku o godz. 17.00 w auli szkoły przy ulicy Mickiewicza 6.

Spotkanie z „Polskim John Lennon'em” w bibliotece

W czwartek 13 lutego o godz. 17.00 w sali kameralnej na ul. Warszawskiej 11/13 odbędzie się spotkanie „Polski John Lennon” z Markiem Szpejankowskim w ramach cyklu „Czytelnicze oblicze”.

W Teatrze – Sanatorium, Amor i… Kobiety!

Teatr Impresaryjny im. Włodzimierza Gniazdowskiego we Włocławku serdecznie zaprasza na spektakl kabaretowo-muzyczny przygotowany specjalnie z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet.