Zamknij X

Rodzinny Rajd Rowerowy Majowe Wahadło

Prezydent Włocławka Marek Wojtkowski i Ośrodek Sportu i Rekreacji Ośrodek Sportu i Rekreacji we Włocławku przy współpracy z Brzeskim Centrum Kultury i Historii Wahadło zapraszają na Rodzinny Rajd Rowerowy Majowe Wahadło, który odbędzie się 14 maja.

Sezon lotniczy i motocyklowy czas zacząć

Muzyka, konkursy i atrakcje dla najmłodszych i nieco starszych. Już 1 maja wielkie otwarcie sezonu lotniczego i motocyklowego na lotnisku w Kruszynie.

Motoświęconka już w sobotę

W Wielką Sobotę stanie się zadość tradycji. We włocławskiej parafii św. Stanisława BM przy ulicy Żeromskiego zawitają motocykliści. To kolejna odsłona „Motoświęconki” we Włocławku.

Ekipa Freshland ponownie w Browar Loft Music and Club

Już w najbliższy piątek, 8 kwietnia odbędzie się niepowtarzalna impreza pt. „Freshland Night v2" w Browar Loft Music and Club na ul. Łęgska 28.

Już w ten weekend Jarmark Wielkanocny

Święta wielkanocne coraz bliżej. W najbliższy weekend na Zielonym Rynku pojawią się stoiska ze świątecznymi specjałami i rękodziełem

MY Z WAMI - koncert charytatywny

29 marca 2022 r. o godz. 19:00 w sali widowiskowej Centrum Kultury Browar B. rozpocznie się charytatywny koncert dla Ukrainy.

9 i 10 kwietnia odbędzie się Włocławski Jarmark Wielkanocny

Pisanki, świąteczne stroiki, artystyczne rękodzieło i wszystko co związane z nadchodzącymi Świętami Wielkanocnymi: palmy, makowce, babki wielkanocne, swojskie wędliny, chleby, miody itp., to wszystko będzie można kupić na Włocławskim Jarmarku Wielkanocnym.