Zamknij [X]

'Kwitnie miesiąc maj'

To tytuł kolejnej edycji rodzinnych warsztatów twórczych, jaka odbędzie się w najbliższą niedzielę (12 maja) w Galerii Sztuki Współczesnej. Początek o 11:00.

Wraca 'Mistrz Kierownicy'

Automobilklub Włocławski zaprasza na 1. Rundę Włocławskiego Mistrza Kierownicy połączoną z 2. Rundą Mistrzostw Okręgu Bydgoskiego w Super Sprincie, która odbędzie się 12 maja przy ul. Kawka.

Kiler w 'Starej Zajezdni'

Pierwszy w tym roku seans kina samochodowego przed nami. "Stara Zajezdnia" zaczyna sezon w najbliższy piątek 10 maja o godzinie 21:15. Tym razem na ekranie "Kiler" J. Machulskiego. Wjazd bezpłatny.

'Nietykalni' nad Wisłą

Dwie lokalne fundacje: Włocławski Instytut Rozwoju i Ładowarka oraz ich przyjaciele zapraszają do Majówkowego Kina nad Wisłą, które już 2 maja o 21:00 zagości nieopodal Przystani OSiR przy ul. Piwnej.

'M. Zimińska' w Teatrze

Teatr Impresaryjny im. Włodzimierza Gniazdowskiego zaprasza na spektakl przygotowany przez Teatr Dramatyczny im. Jerzego Szaniawskiego w Płocku pt: M.Zimińska. Sztukę Leny Szatkowskiej i Marty Kunavar przedstawiającą, w formie monodramu, długie i bogate życie, urodzonej w Płocku, Miry Zimińskiej.

Bieg na 6 łap

Przed nami kolejny bieg na 6 łap. Tym razem na spacer z czworonogiem z włocławskiego Schroniska dla Zwierząt można wybrać się 5 maja. Psiaki wydawane będą do godziny 10:00. Obowiązują wcześniejsze zapisy

Polski plakat w GSW

Wystawa „Prowokują wyobraźnię. Polski plakat kulturalny" zagości w Galerii Sztuki Współczesnej przy Miedzianej w piątek 10 maja. 44 artystów, klasyka polskiego plakatu. Warto tam być. Wernisaż wystawy rozpocznie się o 18:00.

Taniec, gry i zabawy w „Śródmieście Cafe”

Dziś, tj. w piątek 26 kwietnia 2019 roku kawiarnia obywatelska "Śródmieście Cafe" zaprasza na pokaz tańca orientalnego oraz warsztaty tańca dla początkujących. Początek o godz. 16:00.

Żeglarze podnoszą banderę

1 maja o godzinie 12:00 w Marnie Zarzeczewo zostanie podniesiona bandera. Tym samym zainaugurowany zostanie Okręgowy i Klubowy Sezon Nawigacyjny 2019.

Majówka z folklorem

Zapraszamy na "Majówkę z folklorem", w ramach której odbędą się uroczyste obchody "Święta Konstytucji 3 Maja " oraz IV Festiwal Zespołów Folklorystycznych im. T. Zielińskiego.