Zamknij X
Zamknij [X]

Spring Rap Festiwal

Wydarzenie, które zainteresuje wszystkich fanów muzyki rap już na horyzoncie. Warto tam być - 6 kwietnia Hala Mistrzów

Voo Voo

07 kwietnia o godz. 18:00 w Centrum Kultury Browar B odbędzie się koncert zespołu Voo Voo, podczas którego promować będą nowy album „Za niebawem”.

Fisz Emade Tworzywo

W piątek 05 kwietnia o godz. 19:00 odbędzie się koncert zespołu Fisz Emade Tworzywo, który będzie promować album „Radar”.

Mistrzowie fotografii

26 marca 2019 Galeria Sztuki Współczesnej zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu Alfabet sztuki tym razem pod tytułem Mistrzowie fotografii

Przestrzenie. Sztuka starożytna

22 marca o godzinie 17:30 w Galerii Sztuki Współczesnej, przy ulicy Miedzianej, rozpocznie się spotkanie autorskie z Krzysztofem Cieślakiem i Tomaszem Kamińskim.

Silent Disco - w Browarze B. już w piątek

„Everybody Dance Now" to nazwa zespołu z I Liceum im. Ziemi Kujawskiej we Włocławku, składającego się z grupy przyjaciół tj.Natalia Turska, Julia Jankowska, Aleksandra Gradowska,Amelia Markowska, Mateusz Drzewiecki, Wiktor Będlin, Mateusz Maciejewski, Adrian Księżak. W ramach przedmiotu „Ekonomii w praktyce" mamy w planach zorganizować wydarzenie społeczne oraz rywalizować o nagrody w olimpiadzie „Zwolnionych z Teorii".

Festiwal Piosenki Obcojęzycznej w Choceniu

W piątek 22 marca rozpocznie się VII Festiwal Piosenki Obcojęzycznej w Choceniu. Uczestnicy rywalizować będą w trzech kategoriach wiekowych.

"Jazz w Browarze B." - Tomasz Chyła Quintet

Tomasz Chyła Quintet to zespół wywodzący się z gdańskiego środowiska jazzowego, szturmujący przebojem polską scenę jazzową. Koncert odbędzie się 14 marca o 19.00 w sali kameralnej Browaru B.

Pod dachami Paryża

12 kwietnia o godz. 18.00 Klub Stara Remiza CK „Browar B.” zaprasza na 41. Deser z kulturą! Tym razem koncert zatytułowany ”Pod dachami Paryża” w wykonaniu zespołu „Retro Orchestra” w składzie: Joanna Hort – wokal, narracja; Piotr Kopietz – akordeon, narracja, kierownictwo artystyczne; Michał Zuń – kontrabas.

Tak wyglądała Polska prowincja

14 marca w gmachu Zbiorów Sztuki Muzeum Ziemi Kujawskiej i Dobrzyńskiej przy otwarta zostanie nowa wystawa czasowa. O godz. 17 światło dzienne ujrzą obrazy, rysunki i grafiki nagrodzone w ogólnopolskich konkursach plastycznych „Prowincja”.