Zamknij [X]

GSW zaprasza na styczniowe wystawy

W Galerii Sztuki Współczesnej w styczniu oglądać będzie można dwie wystawy. Włocławianie będą mogli oglądać prace łódzkiego artysty Leszka Bartkiewicza. W "Małym salonie" zaś - wystawa prac uczniów łódzkiego Zespołu Szkół Plastycznych.

27. Finał WOŚP także w Brześciu

13 stycznia po raz dwudziesty siódmy zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, celem tegorocznej imprezy będzie zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych. Zbiórki, koncerty i cała masa innych atrakcji - to wszystko dziać się będzie także w regionie.

Koncert kolęd i pastorałek w Brześciu

"Mario czy Ty wiesz?" to tytuł corocznego koncertu kolęd i pastorałek organizowanego przez Towarzystwo Kulturalne w Brześciu Kujawskim, Brzeskie Centrum Kultury i Parafię św. Stanisława w Brześciu Kujawskim

Miejski Sylwester na Zielonym Rynku

To jedyna taka noc. Jeśli jeszcze nie wiecie gdzie spędzicie zbliżającego się Sylwestra, może warto zastanowić się nad tym miejskim? Rozpocznie się na Zielonym Rynku o 22:30.

GSW zaprasza na Triennale

Już jutro (28 grudnia) galeria sztuki współczesnej zaprasza włocławian na zwiedzanie 9. Triennale Plastyki Włocławskiej. Zwiedzanie wyjątkowe, oprowadzać będzie kurator wystawy.

O fortyfikacjach w MBP

Dziś, w gmachu Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Zdzisława Arentowicza we Włocławku odbędzie się prelekcja połączona z prezentacją wydawnictwa „Niemieckie fortyfikacje polowe 1944. Włocławek. Kujawy Wschodnie i Ziemia Dobrzyńska".

W Akademii Dokumentalnej o 'Współczesnym mężczyźnie'

DKF Ósemka zaprasza na ostatnie w tym roku spotkanie z najlepszymi światowymi filmami dokumentalnymi. „Współczesny mężczyzna" to już 22. projekcja filmowa Akademii Dokumentalnej, projektu finansowanego przez Fundację ANWIL dla Włocławka.

BCK zaprasza na świąteczny koncert

Jak co roku Brzeskie Centrum Kultury zaprasza na tradycyjny świąteczny koncert. W tym roku wydarzenie odbędzie się 16 grudnia o 18:00.

Andrzej Poniedzielski wystąpi w Browarze B.

Wieczór kabaretowy Andrzeja Poniedzielskiego już w najbliższy piątek. Kabareciarz, autor tekstów piosenek, poeta i konferansjer wystąpi w CK Browar B. o 19:00.

'Dziedziczki' w DKF

DKF Ósemka zaprasza na film „Dziedziczki", będący paragwajskim kandydatem do OSCARÓW 2019 w kategorii Najlepszy Film Nieanglojęzyczny. Film jest refleksyjnym obrazem o uniwersalnej potrzebie wolności i samospełnienia, inspirującą opowieścią o miłości, radości i zmianach w życiu dojrzałej kobiety.