'Zrobię co zechcę'

To tytuł przedstawienia wystawianego na deskach Teatru Impresaryjnego we Włocławku. Poznańscy aktorzy z teatru "Porywacze Ciał" zaprezentują włocławskiej publiczności komedię autorstwa Macieja Adamczyka.

Zamcza - ulica sztuki

W ramach obchodów 30-lecia ZBIORÓW SZTUKI, Muzeum Ziemi Kujawskiej i Dobrzyńskiej zaprasza w niedzielę, 9 czerwca 2019 r., w godzinach od 10.00 do 18.00, do odwiedzenia zabytkowego spichrza przy ul. Zamczej 10/12 we Włocławku. W programie „Niedzieli na Zamczej” oprócz zwiedzania wystaw sztuki XIX i XX wieku przewidziano też wiele innych atrakcji.

Polsko nie zapomnij

Już w niedzielę 26 maja X koncert z cyklu Pamięć i Tożsamość w hołdzie św. Janowi Pawłowi II w 40. Rocznicę obecności w ojczyźnie.

Ule i Pszczoły. Rodzinne warsztaty twórcze.

W niedzielę 2 czerwca odbędą się warsztaty inspirowane niezwykłym światem pszczół i wystawa Stanisława Bracha w Galerii Sztuki Współczesnej na ul. Miedziana 2/4.

Grunt to rodzinka w Brześciu Kujawskim

Brzeskie Centrum Kultury zaprasza na koncert zatytułowany „Grunt to rodzinka”, który odbędzie się 7 czerwca 2019 r. ( piątek) o godzinie 19.00 w Sali widowiskowej BCK.

W Teatrze – Cwaniaczek…

Teatr Impresaryjny im. Włodzimierza Gniazdowskiego oraz Teatr „Skene” zapraszają na PREMIERĘ przedstawienia pt: Cwaniaczek 2.

Teatr w plenerze

Na Placu Wolności, już w najbliższą sobotę 18 maja, widowisko plenerowe zaprezentuje Teatr Impresaryjny. Spektakl zatytułowany będzie: "Konstytucja dla Europy 1831". Pierwotnie spektakl miał odbyć się w niedziele 12 maja, na przeszkodzie jednak stanął deszcz.

'Językowe leporello' w MBP

Z okazji Dnia Rodziny W Miejskiej Bibliotece Publicznej przeprowadzone zostaną warsztaty rodzinne z tworzenia leporello, prowadzone przez rękodzielników z pasją do papieru z Pracowni Velin z Torunia.

'Śladami Mistrza' w Brześciu

Towarzystwo Kulturalne w Brześciu Kujawski i Brzeskie Centrum Kultury serdecznie zapraszają na koncert pt. "Śladami Mistrza".