W niedzielę na bulwary

Jak zawsze niedziela na bulwarach upłynie pod znakiem muzyki i zabawy. Koncert na wiślanej scenie i impreza dla całej rodziny. Warto tam być.

Kolor Cafe - Michał Bajor we Włocławku

11 października w Centrum Kultury Browar B. wyjątkowy koncert wyjątkowego artysty. Przed włocławską publicznością Michał Bajor zaprezentuje recital złożony z utworów francuskich i włoskich wykonawców. Początek koncertu o 19:00.

Biesiada Kasztelańska 2019 już w niedzielę

18 sierpnia o godz. 15.00 na placu przy Hali Mistrzów rozpocznie się Biesiada Kasztelańska. Tradycyjnie już na scenie pojawią się gwiazdy polskiej muzyki.

Wierni Polsce - już jutro wojskowy piknik

Przy okazji jutrzejszego Święta Wojska Polskiego warto wybrać się pod Halę Mistrzów. O godzinie 15:00 rozpocznie się tam piknik wojskowy pod hasłem: "Wierni Polsce". Włocławek jest jednym z 16 miast, w których jutro podziwiać będzie można uzbrojenie polskiej armii.

Spacerek z Przewodnikiem. Wisła i Zgłowiączka

Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza na spotkanie z cyklu wakacyjnych Spacerków z Przewodnikiem. Tematem najbliższego spotkania – 10 sierpnia 2019 roku – będzie Wisła i Zgłowiączka oraz ich rola w historii miasta.

Międzynarodowo na ludowo.

Niezwykły koncert na placu Wolności Stowarzyszenie Przyjaciół Zespołu Pieśni i Tańca „Kujawy” oraz Centrum Kultury „Browar B.” zapraszają na wspólny koncert młodych włocławian z Zespołu „Kujawy” oraz gości z Portugalii.

Letni Bulwar. Bill Bombadill Show

W niedzielę 11 sierpnia o godz. 16.00 Teatr Impresaryjny zaprasza na Letni Bulwar i Bill Bombadill Show.

Hocki klocki już w piątek

9 sierpnia br. w godz. 12.00-16.00 w Centrum Kultury Browar B. odbędą się kolejne zajęcia „Hocki klocki”.

Festiwal Wisły - rejsy, parady i koncerty. To już w niedzielę

Rejsy z „Szamanem Rzeki”, spotkania z wiślaną poezją i kulinariami. Występy, koncerty, kiermasze i rejsy. To wszystko czeka nas już w najbliższą niedzielę (11 sierpnia). Wielkimi krokami zbliża się festiwal Wisły.