Zamknij X
Zamknij [X]

Nepal w fotografii

Od 14 marca, przez miesiąc w Galerii Sztuki "Beczkownia" będzie można obejrzeć wystawę fotografii Wojciecha Moskwy: "Sansara Nepal"

Antyk zagości w GSW

Czy można z powodzeniem połączyć sztukę antyczną ze sztuką współczesną? Zdecydowanie tak. Włocławskiemu artyście Krzysztofowi Cieślakowi udało się zbudować most między pozornie rozbieżnymi obszarami sztuki. W marcu w Galerii Sztuki Współczesnej we Włocławku będzie można zobaczyć wystawę malarstwa pt. „Spatia Antiqua" (przestrzeń antyczna).

Jacek Szczepański wystąpi w Browarze B.

Jacek Szczepański, nauczyciel akademicki, akompaniator, absolwent bydgoskiej Akademii Muzycznej. Jego recital rozpocznie się o 17:00, we wtorek 12 marca. Zapraszamy do Centrum Kultury "Browar B.".

Makatki bez tajemnic - kolejna niedziela z kustoszem

Pierwotnie, to spotkanie miało odbyć się 17 marca, jednak spotkanie z kustoszem wystawy "Europejskie makatki kuchenne" zostało przełożone. Kolejna impreza z cyklu "Niedziela z kustoszem" już w najbliższą niedzielę.

Muzyczny Dzień Kobiet w Marinie

Big Band Włocławek i Yacht Club Anwil już 9 marca zapraszają Panie i nie tylko, na koncert z okazji Dnia Kobiet

Koza - tradycji stanie się zadość

Koza, czyli tradycyjne zapusty kujawskie, już w najbliższą niedzielę. O 12:00 sprzed Muzeum Etnograficznego na bulwarach wyruszy diabeł, koń, dziad, siora - słowem barwny tłum przebierańców.

Posłuchaj Niemena w Szkole Muzycznej!

W lutym br. minęła 80 rocznica urodzin Czesława Niemena, polskiego kompozytora, multiinstrumentalisty, piosenkarza rockowego i autora tekstów piosenek.

Chory w rodzinie - MBP zaprasza na spotkanie

W lutym obchodzimy Światowy Dzień Chorego i z tej okazji Filia nr 2 Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Z. Arentowicza we Włocławku, zaprasza na spotkanie pt. „Chory w rodzinie” z cyklu „Rodzina- to ważne"

Alfabet Sztuki w GSW

Galeria Sztuki Współczesnej zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu "Alfabet sztuki". Tematem - mistrzowie grafiki