Zamknij X

Moralność Pani Dulskiej ponownie w teatrze

W poniedziałek 29 czerwca o godz. 19.00 na scenie Teatru Impresaryjnego będzie można zobaczyć przedstawienie pt: "Moralność Pani Dulskiej".

Kino samochodowe powraca!

Trzeci sezon Kina Samochodowego "Stara Zajezdnia" rozpocznie się w najbliższy piątek (29 maja). Na ekranie będzie można zobaczyć niezapomnianą drugą część kultowego "Shreka". Początek seansu o 21:15.

Cały Twój - koncert w Brześciu

Towarzystwo Kulturalne w Brześciu Kujawskim, Brzeskie Centrum Kultury i parafia św. Stanisława BM w Brześciu Kujawskim zapraszają na koncert papieski z okazji 100 rocznicy urodzin Jana Pawła II pt. "Cały Twój".

'Likwidatorzy Czarnobyla' - spotkanie z dr. Pawłem Sekułą w ramach cyklu „Czytelnicze oblicze”.

Dr Paweł Sekuła historyk i kulturoznawca; pracownik naukowo-dydaktyczny w Katedrze Ukrainoznawstwa na Wydziale Studiów Międzynarodowych i Politycznych Uniwersytetu Jagiellońskiego. Jest autorem artykułów naukowych oraz monografii poświęconej tamtym wydarzeniom pt. „Czarnobyl. Społeczno-gospodarcze, polityczne i kulturowe konsekwencje katastrofy jądrowej dla Ukrainy”.

Startuje cykl Vladislavia Cross

Już w najbliższą niedzielę 15.03.2020 startuje kolejny cykl Vladislavia Cross organizowany przez WKB Maratończyk. Impreza odbędzie się na Stadionie "Przylesie" na Zazamczu.

Gwiazdoteka - Uciekaj moje serce

We wtorek 24 kwietnia godz. 18.00 Klub „Stara Remiza" zaprasza na kolejny koncert z cyklu Gwiazdoteka, na którym zaprezentowane zostaną utwory z tekstami uznanej autorki tekstów, poetki i piosenkarki, Agnieszki Osieckiej.

Rzeźba, instalacja w Galerii Sztuki Współczesnej

6 marca 2020 roku o godz. 18:00 w Galerii Sztuki Współczesnej przy ul. Miedzianej nastąpi wernisaż wystawy prac Tomasza Jędrzejewskiego – „Kolekcja Odmienności” - rzeźba, instalacja.

Dzień Kobiet w Klubie Łęg

W niedzielę 8 marca 2020 roku o godz. 17.00 Klub Łęg przy ul. Płockiej 246 zaprasza wszystkie Panie z okazji ich święta na wspólne biesiadowanie przy kawie z zespołem “Rodzinka”.