Zima w pełni. Morsowanie po włocławsku

Mróz zawitał na dłużej, a co za tym idzie z takiego stanu rzeczy cieszą się morsy. We Włocławku jest coraz więcej miłośników mroźnych kąpieli. My też próbowaliśmy! :)

Prawie 100 osób na Biegu po Życie we Włocławku

Silny mróz nie przeszkodził, a na starcie Biegu po Życie stawiło się niemal 100 osób. Publikujemy relację zdjęciową i wideo z niedzielnego biegu, który odbył się w Parku im. H. Sienkiewicza.

Mecz Polska – Kosowo już w najbliższy piątek

W środę, 21 lutego w Hali Mistrzów, tuż przed treningiem reprezentacji Polski, odbyła się konferencja prasowa związana ze zbliżającym się meczem eliminacji koszykarskich Mistrzostw Świata.

SLD Włocławek spędza ferie z najmłodszymi włocławianami

Przedstawiciele SLD zorganizowali warsztaty plastyczne dla podopiecznych świetlicy Zapiecek Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie we Włocławku. Działacze włocławskiej lewicy, Dominika Kujawa i Piotr Kowal odwiedzili dzieci 21 lutego w siedzibie ich świetlicy przy ul. 3 maja, przynosząc ze sobą materiały potrzebne do zajęć plastycznych.

Bubble Soccer. Ferie zimowe z Junakiem

Tego we Włocławku jeszcze nie było. W ramach ferii zimowych z Młodzieżowym Stowarzyszeniem Piłki Ręcznej Junak Włocławek we wtorek odbyły się zajęcia z tzw. Bubble Soccera.