Zamknij [X]

Zespół Szkół Ekonomicznych po remoncie

Kompleksowy remont Zespołu Szkół Ekonomicznych miał zakończyć się do 30 listopada. Zakończy się jednak wcześniej. Inwestor, miejski ratusz, czeka już tylko na ostateczne odbiory i dopuszczenie budynków do eksploatacji.

W PUZ wręczono dyplomy

Wczoraj, 4 listopada, w Państwowej Uczelni Zawodowej we Włocławku odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów ukończenia studiów pierwszego stopnia absolwentom kierunku pielęgniarstwo.

Szkółka Bowlingowa dla dzieci

Włocławsko-Brodnicki Klub Sportowy Niewidomych i Słabowidzących "Pionek" był organizatorem zawodów "Szkółka Bowlingowa dla dzieci". Zajęcia przeprowadzono w kręgielni "Piwnica". Projekt współfinansowany był ze środków Gminy Miasto Włocławek

Podsumowanie dwóch dni akcji Znicz2019

Od czwartku (31.10.2019) włocławscy policjanci uczestniczą w ogólnopolskich działaniach „ZNICZ 2019". Ich celem jest zapewnienie bezpieczeństwa i porządku publicznego na drogach i w rejonie cmentarzy. Mundurowi przez cały czas działań czuwają, aby każdy bezpiecznie dotarł na groby bliskich i później powrócił z nich bezpiecznie do swojego miejsca zamieszkania. W tym celu policjanci pomagają w pobliżu cmentarzy oraz eliminują z ruchu nieodpowiedzialnych uczestników ruchu drogowego stanowiących zagrożenie dla siebie i innych użytkowników dróg. Działania mundurowych potrwają do niedzieli tj. 03 listopada br.

Anwil Włocławek - Trefl Sopot 84:86

Trefl Sopot sprawił sensację, która dla gospodarzy spotkania była sportową porażką. To co pokazali w ostatniej kwarcie podopieczni Igora Milicicia, wyprowadzało z równowagi zarówno kibiców w Hali Mistrzów, jak i trenera włocławian.