Zamknij [X]

Smocze łodzie po raz szósty rywalizowały we Włocławku

Historia smoczych łodzi zaczęła się przed wiekami w Chinach. Dziś wyścigi wioślarzy rozgrywane są na całym świecie i cieszą się rosnącą popularnością. W sobotę, 24 sierpnia, na przystani przy ul. Piwnej po raz szósty we Włocławku odbył się Festiwal Smoczych Łodzi. Na starcie zameldowało się 17 załóg.

To są zawodnicy, którzy są w stanie zrobić triple double - Igor Milicić o nowych graczach

Tony Wroten były zawodnik Memphis Grizzlies i Philadelphia 76ers został przed zbliżającym się sezonem nowym graczem Anwilu Włocławek. To był i nadal pozostaje najgłośniejszy ruch kadrowy w PLK ostatnich miesięcy, być może nawet lat. „Anwil ma najlepszych kibiców, jakich kiedykolwiek widziałem” - mówi w rozmowie z nami nowy rozgrywający Rottweilerów.

Zostań żołnierzem Rzeczypospolitej

Już dziś możesz ubiegać się o powołanie do służby przygotowawczej. Wystarczy że złożysz wniosek do Wojskowego Komendanta Uzupełnień. Szczegóły znajdziesz poniżej:

Belcanto per Sempre - już w październiku IX edycja festiwalu

Magdalena Idzik, Aleksandra Wiwała, Aleksandra Borkiewicz, Paweł Skałuba, Adam Sobierajski i oczywiście dyrektor artystyczny festiwalu - Dariusz Stachura. To gwiazdy tegorocznego święta muzyki operowej we Włocławku. Festiwal rusza 18 października. Dziś poznaliśmy szczegóły tegorocznej imprezy.

Prokuratura bada przyczyny wypadku na torach

Prokuratura Rejonowa stara się wyjaśnić jakie były przyczyny tragedii, do której doszło w poniedziałek na przejeździe kolejowym pod Włocławkiem. Przypomnijmy, że w zdarzeniu zginęły 31 kobieta i dwójka 8-letnich dzieci.