Kolejki przed włocławskimi marketami

Włocławianie stosują się do obowiązujących od wczoraj nowych rządowych obostrzeń. Niestety, efektem są także kolejki ciągnące się przed sklepami w naszym mieście. Postanowiliśmy sprawdzić, jak dokładnie wygląda sytuacja.

Koronawirus. Przystanki do dezynfekcji. Uruchomiona 'bezpieczna' sygnalizacja

W związku z ostatnimi wydarzeniami w mieście i informacjami o kolejnych osobach zakażonych koronawirusem ratusz zdecydował się na przeprowadzenie dezynfekcji wszystkich przystanków komunikacji publicznej. Od wczoraj na przejściach dla pieszych nie jest uruchamiana przyciskiem – to kolejne kroki w walce z SARS-CoV-2.

8 kolejnych zakażeń - informuje Urząd Wojewódzki

84 osoby– to aktualny bilans zarażonych koronawirusem w województwie. Późnym wieczorem poinformowano o nowych przypadkach w regionie. W zestawieniu nie ujęto jeszcze zakażonych, o których wieczorem poinformował prezydent Marek Wojtkowski.

Lekkoatletyczne Mistrzostwa Polski dopiero w sierpniu

To informacja, której należało się spodziewać. Zaplanowane na koniec czerwca zawody, których gospodarzem jest Włocławek, odbędą się w późniejszym terminie. "Chcemy, aby zawody odbyły się w dniach 13 - 15 sierpnia 2020 roku - informuje ratusz.