WTS KDBS Włocławek przegrał 0:3 sobotni mecz

Sobotnie spotkanie siatkarek z WTS KDBS Włocławek na pewno nie należało do udanych. Uległy zespołowi SMS PZPS Szczyrk 0:3. Jedynie w trzeciej części spotkania podjęły wyrównaną walkę.

Trefl nie dogonił Anwilu

Do kolejnego meczu sezonu Anwil po raz kolejny przystąpił bez Nikoli Markovica, wciąż zmagającego się z kontuzją kręgosłupa. Do ostatniej chwili ważył się występ Vladimira Mihailovica. Podczas meczu z BC Niżny Nowogród odnowiła mu się kontuzja kostki, jakiej nabawił się w Windawie. Ostatecznie Czarnogórzec nie zagrał.

'Weź mnie przytul' zachęca WWK

WWK czyli Włocławski Wydział Kreatywny. To nowe włocławskie stowarzyszenie z okazji Dnia Zdrowia Psychicznego zorganizowało wyjątkową akcję, rozpoczynającą ich projekt - Między Ludźmi.

Koncert Maryjny w obiektywie Q4

Totus tuus - to tytuł koncertu, jaki odbył się w niedzielę 7 października w parafii pod wezwaniem Świętego Stanisława BM.

15. Rajd Włocławski w najbliższą niedzielę

W niedzielę 21. października Włocławek stanie się rajdową stolicą regionu. Wszystko to za sprawą 15. Rajdu Włocławskiego, zaliczanego jako IV runda Mistrzostw Okręgu Bydgoskiego w Konkursowej Jeździe Samochodem, organizowanego przez Automobilklub Włocławski.

Od Moniuszki do Niemena - koncert w Wieńcu Zdroju

Od Moniuszki do Niemena. Pod takim hasłem odbywały się tegoroczne warsztaty wokalne dla uczniów Zespołu Szkół Muzycznych im. Czesława Niemena. Koncert finałowy odbył się w Wieńcu Zdroju.

UWAGA! Informacja na temat zmiany granic obwodów oraz siedzib Obwodowych Komisji Wyborczych

Już w najbliższą niedzielę udamy się do urn. Zazwyczaj lokale wyborcze znajdziemy dokładnie tam, gdzie głosowaliśmy w poprzednich wyborach samorządowych i parlamentarnych. Jednak nie wszędzie. Niektóre z siedzib Obwodowych Komisji Wyborczych uległy zmianie. Gdzieniegdzie też zmieniono granice obwodów. O szczegółach informuje Biuro Rady Miasta w komunikacie poniżej: