Chrzest nowej Łodzi WOPR. Wideo i zdjęcia

Jak pisaliśmy we wcześniejszym artykule, szybka i nowoczesna łódź WOPR została w poniedziałek ochrzczona. Matką chrzestną Ratownika/Lifeguard została poseł na Sejm RP Joanna Borowiak. Publikujemy zdjęcia i film z ceremonii.

Białe żagle na włocławskim morzu. REGATY SALAMANDER CUP

Tradycyjną formułą - „regaty SALAMANDER CUP 2018 ogłaszam za otwarte” - wypowiedziane przez komandora YACHT CLUB ANWIL Wojciecha Wareckiego rozpoczęły się w minioną sobotę dwudniowe zawody żeglarskie. Przez upalny weekend 16-17 czerwca, w wiślanej wodzie Jeziora Włocławskiego odbijały się białe żagle kilkudziesięciu jachtów z całej Polski przybyłych na drugą tegoroczną eliminację cyklu Pucharu Polski Jachtów Kabinowych.

Tragiczny wypadek pod Ciechocinkiem. Autobus wpadł do rowu

Do zdarzenia doszło w godzinach porannych na drodze krajowej DK 91, nieopodal Ciechocinka. Autobus z niewyjaśnionych przyczyn zjechał do rowu po przeciwnej stronie jezdni. Dwie osoby nie żyją, a 29 jest rannych. W akcji ratowniczej brały udział śmigłowce LPR.

Włocławki - usiądziesz z wrażenia. Relacja zdjęciowa

W sobotę (16 czerwca) na bulwarach we Włocławku odbyła się impreza plenerowa, w ramach której oddano m.in. specjalne ławeczki z wbudowanymi grillami. Nie zabrakło również gier, zabaw i konkursów, a na scenie wystąpili Base Brothers i Afromental.