Drzwi Otwarte w SP nr 14

Dnia 24 kwietnia 2024 r. w Szkole Podstawowej nr 14 we Włocławku odbyły się „Drzwi otwarte” dla dzieci, które w roku szkolnym 2024/2025 rozpoczną naukę w klasach pierwszych, a także dla ich rodziców.

Przed nami 41. Bieg Kujawiaka

Impreza odbędzie się 27 kwietnia 2024 roku (sobota) na stadionie Przylesie Zazamcze. Otwarcie zawodów nastąpi o godz. 11:00.

II Giełda Regionalnej Giełdy Produktów Turystycznych

23 kwietnia w Brzeskim Centrum Kultury i Historii „Wahadło” odbyła się druga edycja Regionalnej Giełdy Produktów Turystycznych. Nie zabrakło na niej włocławskich akcentów, wśród nich stoiska przygotowanego przez Zespół Szkół Chemicznych.

Kręcili kilometry dla ZS 3. Piknik na Słodowie

Już po raz piąty społeczność Zespołu Szkół nr 3 „kręciła kilometry przyjaźnie dla autyzmu” i nakręcała włocławian do włączenia się do tej akcji. W tym roku postawiono sobie bardzo ambitny cel -100 000 kilometrów.

Marek Wojtkowski podsumowuje kampanię wyborczą

Od 2014 roku Marek Wojtkowski pełnił funkcję prezydenta Włocławka. Według danych podanych przez PKW, po przeliczeniu głosów z 67 spośród 69 komisji wyborczych, nie obejmie tego stanowiska na trzecią kadencję.

Czy Krzysztof Kukucki obejmie urząd Prezydenta Włocławka?

Za nami II tura wyborów samorządowych, w których włocławianie głosowali na swojego kandydata na prezydenta miasta. Wszystko wskazuje na to, że nowym prezydentem Włocławka został Krzysztof Kukucki, który zgromadził ponad 55 % głosów. Są to dane z 42 komisji wyborczych.

Jest harmonogram dorocznej akcji Eskapada. Będą też atrakcje we Włocławku

Wycieczki, warsztaty, gry terenowe, rajdy piesze i rowerowe – przedmajówkowy weekend (27-28 kwietnia) upłynie mieszkańcom i turystom Kujawsko-Pomorskiego pod znakiem zwiedzania i poznawania okolic. Zapisy na wydarzenia w ramach naszej dorocznej akcji Eskapada ruszyły 17 kwietnia poprzez stronę www.eskapada-z-przewodnikiem.pl