Wyniki konkursu 'Zaczarowany mikrofon'

10 maja 2024 roku w Szkole Podstawowej nr 22 im. Janusza Korczak odbył się Międzyszkolny Konkurs Piosenki „Zaczarowany mikrofon”.

Groźny wypadek na DK91

W niedzielę około godziny 15.00 w miejscowości Kamienna w gminie Lubień Kujawski doszło do zderzenia 2 samochodów osobowych.

Piotr Kowal przewodniczącym RM. Koalicja? Brak

W piątek 10 maja radni wznowili obrady pierwszej sesji Rady Miasta. Przypomnijmy, że we wtorek sesja została przerwana, by radni Lewicy i Platformy Obywatelskiej mogli omówić warunki ewentualnej koalicji. Do porozumienia jednak nie doszło.

Nowe ławki pojawiły się w Parku na Słodowie

W Parku na Słodowie pojawiły się nowe, barwne ławki z motywami włocławskiego fajansu. Pojawiły się w tym miejscu za sprawą pracowników Centrum Kultury „Browar B.”.

Obchody Narodowego Dnia Zwyciestwa

8 maja 1945 roku zakończył się najkrwawszy konflikt zbrojny w dziejach. Tego dnia w Berlinie podpisano akt bezwarunkowej kapitulacji, kończący wojnę, która pochłonęła dziesiątki milionów istnień na całym świecie. Dziś we Włocławku upamiętniono tę datę podczas miejskich uroczystości.

Play off OBL. Anwil o krok od awansu

Po dwóch meczach we Włocławku Anwil potrzebuje już tylko jednego zwycięstwa by przypieczętować awans do półfinału rozgrywek. W sobotę włocławianie pewnie pokonali PGE Spójnię 98:84 i w serii prowadzą już 2:0.