Włocławek jak z bajki – relacja

6 grudnia na Placu Wolności rozbłysły świąteczne iluminacje. Z tej okazji przygotowano świąteczne atrakcje, a na przybyłe dzieci czekał św. Mikołaj.

#Q4news W Starym Brześciu walczono o 'Indeks dla rolnika'

To już VI edycja konkursu organizowanego przez Uniwersytet Techniczno-Przyrodniczy w Bydgoszczy. W Centrum Kształcenia Rolniczego w Starym Brześciu ponad 70 uczniów rywalizowało o wejście do finału, który odbędzie się w UTP w przyszłym roku. Stawką jest indeks uczelni.

#Q4news Gala Wolontariatu w Teatrze Impresaryjnym

Uroczysta gala i okolicznościowe statuetki, tak Włocławskie Centrum Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu uczciło tych, bez których funkcjonowanie wielu stowarzyszeń i instytucji byłoby niemożliwe. Wolontariusze obchodzili wczoraj swoje święto.

Targowe Śródmieście w świątecznej atmosferze

To już trzecia edycja wydarzenia, które w zamyśle organizatorów ma aktywizować przedsiębiorców z włocławskiego Śródmieścia i pokazać włocławianom, że to miejsce może, i powinno, tętnić życiem. Tym razem przebiegać będzie pod znakiem zbliżających się świąt. Początek w niedzielę o 10:00.

Zabrakło niewiele. Anwil o krok od niespodzianki

A nawet sensacji, bo w tym starciu faworyt był jeden. Naszpikowany gwiazdami AEK Ateny w siódmej kolejce BCL pojawił się we Włocławku by wygrać. Rottweilery jednak nie poddały się łatwo. To był mecz, który przez większą część mógł się podobać, a nawet zachwycać kibiców we Włocławku. Niestety nie udało się obronić Hali Mistrzów. Anwil przegrał to spotkanie 77:79

#Q4news Stypendyści premiera otrzymali dyplomy

41 uczniów z Włocławka i okolicznych powiatów, znajdujących się w gestii włocławskiej Delegatury Kuratorium Oświaty otrzymało dziś dyplomy poświadczające otrzymanie stypendiów Prezesa Rady Ministrów. W całym województwie wyróżniono w ten sposób ponad 200 uczniów.

Puchar Polski Karate odbędzie sie we Włocławku [WIDEO]

14 grudnia odbędzie się Puchar Polski Karate seniorów, juniorów, juniorów młodszych i młodzików. Turniej odbędzie się w Hali Mistrzów we Włocławku. To będzie największa impreza karate, tego roku, w Polsce.

#Q4news O pomocy osobom z niepełnosprawnościami rozmawiano dziś w ZAZ

„Między rzeczywistością, a fikcją, czyli o pomocy osobom z niepełnosprawnościami” - to tytuł konferencji zorganizowanej dziś w siedzibie Zakładu Aktywności Zawodowej. Nieprzypadkowo odbyła się ona dzisiaj. 3 grudnia przypada Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych.