Targowe Śródmieście we Włocławku - wideo i zdjęcia

W niedzielę 30 czerwca przy ulicy 3 Maja we Włocławku po raz pierwszy w naszym mieście odbyło się Targowe Śródmieście organizowane przez Włocławski Inkubator Innowacji i Przedsiębiorczości.

W Skansenie w Kłóbce - wideo i zdjęcia

W niedzielę 30 czerwca w Kujawsko-Dobrzyńskim Parku Etnograficznego w Kłóbce odbył się festyn folklorystyczny z cyklu „Z życia dawnej wsi” i „Romantyczna Kłóbka z Marią Wodzińską i Chopinem w tle”.

IX Święto Żuru Kujawskiego

W ostatni weekend czerwca w Brześciu Kujawskim odbyła się IX edycja Święta Żuru Kujawskiego. Do Starego Brześcia zjechały tłumy smakoszy tego specjału. Na gości czekały także występy muzyczne.

To protest - Marek Bruzdowicz składa rezygnację

Wczoraj dyrektor włocławskiego szpitala Marek Bruzdowicz ogłosił decyzję o swojej rezygnacji z kierowania lecznicą. Dziś na specjalnie zwołanej konferencji prasowej ogłosił powody swojej decyzji. „Moja rezygnacja jest protestem” – mówił dyrektor.

#Q4news Wypadek w Borucinku. Nie żyje 16-latka

To był tragiczny dzień na drogach w regionie. Najpierw, po 6:00, na ulicy Kapitulnej zginęła 49-letnia kobieta, która wjechała pod autobus. Trzy godziny później do tragedii doszło na DK 62 w miejscowości Borucinek w powiecie radziejowskim. W zderzeniu dwóch aut osobowych śmierć poniosła 16-letnia pasażerka jednego z nich. Okoliczności wypadku będą ustalać policjanci pod nadzorem prokuratora.

Tragiczny wypadek na Kapitulnej

Dziś po godzinie 6:00 doszło do poważnego wypadku z udziałem autobusu MPK i samochodu osobowego. Według niepotwierdzonych informacji jedna osoba nie żyje do zdarzenia doszło na ulicy Kapitulnej.