Zamknij [X]

LPP zakończyło prace budowlane na terenie nowego Centrum Dystrybucyjnego w Brześciu Kujawskim

Po 10 miesiącach prac budowlanych LPP przygotowuje się do uruchomienia Centrum Dystrybucyjnego, zlokalizowanego w gminie Brześć Kujawski. W obiekcie o pow. 75 tys. m2 prowadzony jest obecnie montaż wyposażenia hali głównej oraz prace wykończeniowe. Wraz z początkiem przyszłego roku rozpocznie się stopniowy rozruch magazynu, poprzedzający osiągniecie pełnej funkcjonalności Centrum. Zgodnie z harmonogramem, nowy obiekt LPP ma rozpocząć działalność już w pierwszym kwartale 2022 roku.

Ani Jedna Więcej. Radna Jura-Walczak pisze do włocławskich parlamentarzystek

My kobiety pytamy was – jak się z tym czujecie? Jak czujecie się zmuszając inne kobiety do heroicznych poświęceń? - czytamy w liście skierowanym do włocławskich posłanek Prawa i Sprawiedliwości. Pod notą podpisały się radna Agnieszka Jura Walczak i Lidia Gdaniec, przedstawicielka Strajku Kobiet.

Włocławek pokazuje jak przeprowadzać rewitalizację

Dwa dni gościć będą we Włocławku samorządowcy z regionu. Wizyta studyjna organizowana przez Kujawsko-pomorski Urząd Marszałkowski ma pokazać „modelowe praktyki” w dziedzinie rewitalizacji.

Mieszkania przy Celulozowej. Wnioski już od 15 listopada

Na zakończenie inwestycji przy ulicy Celulozowej i decyzję o tym, kto będzie mógł wynająć tam mieszkanie z miejskich zasobów czeka wielu włocławian. W pierwszym naborze wniosków chęć zamieszkania w tym miejscu zgłosiło ponad 700 mieszkańców. Ten nabór nie przyniósł rozstrzygnięcia. Już niedługo rusza kolejny.

Coroczna kwesta na włocławskim Cmentarzu Komunalnym

Pierwszego listopada, po raz kolejny, na alejkach włocławskiego Cmentarza Komunalnego spotkać było można samorządowców, oraz ludzi kultury i sztuki z charakterystycznymi skarbonkami. Jak co roku trwała będzie zbiórka środków na renowację nagrobków znanych włocławian.