Zamknij X
Zamknij [X]

Święto jabłka w Choceniu - po raz pierwszy

Gmina Choceń sadownikami stoi. Choć nie każdy zdaje sobie z tego sprawę często wybierając w sklepie smakowite jabłka wybieramy te, które wyrosły w gminie Choceń. Nic dziwnego więc, że dobrze znane wszystkim owoce doczekały swojego święta właśnie w Choceniu.

#Q4news Szpital we Włocławku wzbogacił się o trzy ambulanse

Trzy nowoczesne ambulanse wypełnione sprzętem medycznym przekazał samorząd województwa włocławskiemu szpitalowi. Lecznica sukcesywnie wymienia tabor Pogotowia Ratunkowego na nowocześniejszy. To nie ostatnie karetki jakie w tym roku pojawią się w mieście i regionie.

Festiwal Wisły 2019 - bulwary wypełnił tłum

W niedzielę 11 sierpnia włocławskie bulwary odwiedziło wiele tysięcy osób. Włocławski etap Festiwalu Wisły okazał się mocnym magnesem. Rejsy, parady, koncerty, stoiska z jadłem i rękodziełem. To wszystko czekało na wiślanym brzegu.

NBA w Hali Mistrzów. Tony Wroten w Anwilu.

Ponad 150 meczów w najlepszej lidze świata. Tony Wroten - były zawodnik Memphis Grizzlies i Philadelphia 76ers został nowym graczem Anwilu Włocławek. Z klubem związał się rocznym kontraktem.

#Q4news. Festiwal Wisły. Przenoszenie łodzi dźwigami

Jak informowaliśmy wcześniej, ze względu na bardzo niski stan Wisły nie można użyć śluzy na włocławskiej tamie. Organizatorzy Festiwalu Wisły postanowili przenieś większe łodzie dźwigami.

Do Włocławka dopłynęli Flisacy. Już w niedzielę Festiwal Wisły

Do Włocławka od rana docierają kolejne łodzie, które wezmą udział w Festiwalu Wisły. W godzinach dopołudniowych na przystań przy ul. Płockiej dotarła również flisacka tratwa. Przed uczestnikami operacja przetransportowania jednostek przez tamę.

MEZ Polska sponsorem głównym KK Włocławek

Trzecia pod względem wysokości środków przeznaczonych na klub umowa sponsorska, po tych dotyczących ANWIL SA i Miasta Włocławek, została ogłoszona dziś w siedzibie firmy MEZ Polska. „Razem idziemy po mistrzostwo” - deklaruje prezes zarządu MEZ Polska Sp. z o.o.

Festiwalowe łodzie na bulwary dotrą.... lądem

Festiwal Wisły zagości we Włocławku w najbliższą niedzielę. Na ostatniej prostej przygotowań pojawiły się jednak nieoczekiwane kłopoty. Uczestnicy nie będą mogli śluzować się na tamie. Łodzie trzeba będzie przeprawiać lądem.

Weekend pod znakiem Wisły i muzyki

W ten weekend warto wybrać się na wiślane bulwary. Niedziela i sobotni wieczór upłynie pod znakiem Festiwalu Wisły. A to nie jedyna atrakcja jaką przyniosą nam nadchodzące dni. Co nas jeszcze czeka?

Musimy wykonać ten krok - Marek Wojtkowski o zmianach w KK Włocławek

Walne zgromadzenie wspólników po 20 sierpnia. Ostateczne decyzje w sprawie zmian w strukturze właścicielskiej do końca września. Te zapowiedzi pojawiły się na dzisiejszym briefingu prasowym w ratuszu. "Mam wrażenie że TKM gra na czas" - komentuje słowa Jacka Kuźniewicza prezydent.