Prokuratura wyjaśnia co stało się w jednym mieszkań przy 3 Maja

Co stało się w jednej z kamienic na ulicy 3 Maja? Na to pytanie stara się odpowiedzieć włocławska prokuratura. W środę 15 maja w jednym z mieszkań odnaleziono rannego mężczyznę. Pomimo udzielenia mu pomocy medycznej zmarł we włocławskim szpitalu.

Karolina Welka odchodzi z funkcji dyrektora szpitala. Samorządowcy komentują

Na początku tego tygodnia Karolina Welka ogłosiła, że odchodzi ze stanowiska dyrektorki włocławskiego szpitala. Jak podała w oświadczeniu planowała rezygnację już rok temu, jednak postanowiła sprawować funkcję do czasu zakończenia I fazy budowy „serca włocławskiego szpitala”. Jak jej rezygnację komentują radni?

Katastrofa w Hali Mistrzów. Rottweilery za burtą play off

Zajmujący pierwszą pozycję po rundzie zasadniczej Anwil był zdecydowanym faworytem ćwierćfinałowego pojedynku z PGE Spójnią. Był, bo włocławianie sprawili największą chyba niespodziankę w dziejach PLK, przegrywając ostatni kluczowy pojedynek i żegnając się z rozgrywkami.

71,85 metra długości - kanapka gigant powstała na bulwarach

Może nie była najdłuższą na świecie, ale bez wątpienia największą w mieście, a co najważniejsze – była naprawdę smaczna. Uczniowie włocławskiego Zespołu Szkół Chemicznych stworzyli na włocławskich bulwarach blisko 72 metrową kanapkę.

RUN Chłodnia objęła patronatem jedną z klas w ZSCh

Kolejna z włocławskich firm zaangażowała się w proces kształcenia specjalistów w Zespole Szkół Chemicznych. Tym razem do grona partnerów placówki dołączyła RUN Chłodnia, która objęła swoim patronatem klasę w której uczą się Technicy Żywienia i Usług Gastronomicznych.

Koncert 'Fabryka Marzeń' w CKBB

10 maja na scenie Centrum Kultury Browar B. został zaprezentowano program podsumowujący dokonania grup artystycznych działających w Centrum Kultury Browar B.

Spotkanie z Michałem Rusinkiem w KPCN

10 maja o godzinie 14.30 w Kujawsko-Pomorskim Centrum Edukacji Nauczycieli we Włocławku odbyło się spotkanie w ramach Klubu Dyskusyjnego ,,Po lekcjach” Z uczniami włocławskich szkół spotkał się ceniony literaturoznawca Michał Rusinek.