Zamknij [X]

Igor Milicić: Mam dużo pretensji do drużyny. MKS lepszy w Hali Mistrzów

Spotkanie pomiędzy Anwilem a MKSem Dąbrowa Górnicza miało upłynąć pod znakiem wielkiego powrotu. Michał Ignerski po latach powrócił do Hali Mistrzów, po latach – w koszulce mistrza Polski. Ostatni mecz „marcowego maratonu” we Włocławku nie był dla niego okazją do świętowania. Anwil przegrał to spotkanie 77:79.

Studenci PWSZ o zmianach w szkolnictwie wyższym [WIDEO]

W miniony czwartek we włocławskiej Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej rozpoczęło się XXXIII Forum Studentów PWSZ. Uczestnicy z dwudziestu polskich Wyższych Szkół Zawodowych debatują nad zmianami wprowadzonymi przez nową ustawę o szkolnictwie wyższym.

Trwa wiosenna zbiórka wielkogabarytów - kolejna już jutro!

Od 16 marca trwa wiosenna zbiórka mebli i innych odpadów wielkogabarytowych, w tym zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego, z poszczególnych osiedli z terenu Włocławka. W sobotę niechcianego problemu będą mogli się pozbyć mieszkańcy Zazamcza i Kazimierza Wielkiego

Partia Roberta Biedronia rozpoczyna zbiórkę podpisów [WIDEO]

Swoich kandydatów do Europarlamentu w województwie "Wiosna" zaprezentuje 2 kwietnia. Już dziś jednak wiemy, że na liście ugrupowania znalazła się Wanda Nowicka i Olgierd Łukaszewicz. W czwartek partia zorganizowała krótki briefing prasowy poświęcony kampanii.

Ośmiu wspaniałych - konkurs rozstrzygnięty [WIDEO]

Włocławska edycja XXV Jubileuszowego Ogólnopolskiego Samorządowego Konkursu Nastolatków „Ośmiu Wspaniałych” za nami. Dziś we włocławskim Urzędzie Miasta odbyła się gala laureatów. Nagrody i wyróżnienia powędrowały do młodych włocławskich wolontariuszy.

Komendanci służb składali sprawozdania przed radnymi

Bezpieczeństwo miasta i jego mieszkańców. To główny temat wczorajszej sesji Rady Miasta. Przed radnymi sprawozdania z działalności podległych służb zdawali komendanci straży pożarnej i policji.

Saniko włączyło się w społeczną akcję Mieszkańców Michelina

Przeszkadzają wam śmieci zalegające gdzieś w najbliższym otoczeniu? Mieszkańcy Michelina i Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej "Saniko" pokazali, że można coś z tym problemem zrobić. Samemu. Akcję rozpoczęli Monika i Łukasz Dymkowscy, w weekend dołączyli inni mieszkańcy.

99- latek nie żyje. 12 osób w szpitalu - efekt pożaru na Dziewińskiej [WIDEO]

To była jedna z największych akcji ratowniczych we Włocławku ostatnich lat. Łącznie kilkudziesięciu strażaków walczyło z ogniem, który pojawił się w mieszkaniu na pierwszym piętrze budynku. W akcji ratowniczej poszkodowanych zostało także czterech policjantów. Pożar przy ulicy Dziewińskiej pochłonął niestety także ofiarę śmiertelną.

Koncert Pasyjny w Katedrze [WIDEO]

22 Marca we włocławskiej katedrze po raz pierwszy można było obejrzeć „Koncert Pasyjny” w ramach projektu 14 katedr.