Zamknij [X]

Obchody Dnia Budowlańca w Zespole Szkół Budowlanych

Dzień Budowlanych – budowlana Barbórka bez stałej daty świętowania, zazwyczaj obchodzona pod koniec września. W tym roku, piknik z tej okazji przygotował włocławski Zespół Szkół Budowlanych.

Mieszkania przy Celulozowej. Wnioski od 15 listopada

Zmiany miejskim budżecie, uchwała dotycząca Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego na osiedlu Zazamcze i wreszcie zasady i termin składania wniosków o wynajem mieszkań przy ulicy Celulozowej. Nad tym debatowali radni podczas dzisiejszej sesji.

Mordercza obrona. Anwil pokonał Astorię

Zaangażowanie, nieustępliwość, walka i aktywna gra w obronie. Wszystko wskazuje na to, że kibice we Włocławku powinni przyzwyczajać się do tak grającego Anwilu. Doskonale spisujące się Rottweilery odniosły czwarte kolejne zwycięstwo w lidze. Wyższość włocławian w derbowym pojedynku musiała uznać Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz.. Włocławianie wygrali 77:58.

"Wehikuł Czasu" w Brześciu Kujawskim

Wehikuł czasu z Brześcia Kujawskiego już 13 raz przeniósł nas do młodsza epoka kamienia. W ramach Festynu Archeologicznego każdy mógł zobaczyć jak żyli rolnicy sprzed 6500 lat.

Po raz 38 stanęli na starcie Biegu Kujawiaka

Już po raz 38, na Stadionie Przylesie we Włocławku odbył się Bieg Kujawiaka. 38 edycja mimo deszczowej aury kolejny raz przyciągnęła na start setki biegaczy w różnym wieku – od najmłodszych po tych najstarszych.