Zamknij X
Zamknij [X]

We wrześniu wielkie spotkanie modlitewne w Kruszynie

Diecezja Włocławska oraz zespół Fundacji Solo Dios Basta – organizatorzy akcji modlitewnej „POLSKA POD KRZYŻEM” zapraszają wszystkich Polaków, aby niezależnie od tego, gdzie mieszkają, 14 września stanęli pod Krzyżem i podjęli ważną decyzję w sprawie swojego życia.

Rusza Rower Miejski

Dziś przed Urzędem Miasta przy Zielonym Rynku odbyła się oficjalna, krótka prezentacja Włocławskiego Roweru Miejskiego. Projekt, który wybrany został przez mieszkańców do realizacji w ramach ubiegłorocznego Budżetu Obywatelskiego doczekał się realizacji.

Festiwal Wisły - rejsy, parady i koncerty. To już w niedzielę

Rejsy z „Szamanem Rzeki”, spotkania z wiślaną poezją i kulinariami. Występy, koncerty, kiermasze i rejsy. To wszystko czeka nas już w najbliższą niedzielę (11 sierpnia). Wielkimi krokami zbliża się festiwal Wisły.

Ricky Ledo w Anwilu - Transferowy hit w EBL

Dallas Mavericks, New York Knicks, Efes Stambuł - to tylko część zawodowych przystanków w karierze Rickyego Ledo. Ceniony w Europie skrzydłowy w minionym sezonie pojawił się na parkiecie w barwach Grissin Bon Reggio Emilia.

WRM ruszy lada dzień

50 rowerów i 5 stacji, w których będzie je można wypożyczyć. Włocławski Rower Miejski ruszy najdalej w przyszłym tygodniu. System wybrany do realizacji w ramach ubiegłorocznego Budżetu Obywatelskiego na razie funkcjonować będzie jako pilotaż.

#Q4news 95. rocznica święceń kard. Wyszyńskiego. W katedrze zawisł jego portret

3 sierpnia 1924 r. Stefan Wyszyński otrzymał święcenia kapłańskie we włocławskiej bazylice katedralnej, w ten sposób kończąc swoja edukację we włocławskim Wyższym Seminarium Duchownym. W rocznicę tego wydarzenia w katedrze odprawiono mszę, podczas której poświęcony został portret kardynała.