O firmie

Włocławski Portal Internetowy „www.q4.pl” został utworzony jako „gazeta internetowa” zawierająca w sobie wiadomości z Włocławka i regionu. Uczestniczymy od wielu lat w najważniejszych wydarzeniach i uroczystościach naszego miasta, zdając natychmiastową relację skierowaną do naszych odbiorców. Istniejemy na rynku włocławskim od 19 lat i już na stałe wpisaliśmy się życie miasta. Obsługiwaliśmy również prestiżowe imprezy o ogólnokrajowym zasięgu, za co niejednokrotnie nas doceniono.  Codziennie uczestniczymy i zdajemy relację z ważnych wydarzeń mających miejsce na terenie naszego miasta i regionu. Dużym wyróżnieniem jest ścisła współpraca z Diecezją Włocławską, co spotkało się z wielką przychylnością J.E. biskupa Wiesława Meringa, który zawsze podkreśla ważną rolę i nasz wkład w promocje miasta i regionu. Doświadczenie na rynku oraz ugruntowana pozycja sprawiły, że współpracujemy również z wieloma włocławskimi firmami i instytucjami w zakresie promocji medialnej, reklamy, wykonywania aplikacji internetowych czy elementów wizualnych i multimedialnych. Posiadamy w ofercie olbrzymie możliwości promowania łącząc zalety treści drukowanych czy też audiowizualnych.

Dzięki szerokiej gamie proponowanych usług spełnimy wymagania najbardziej wymagających w sposób profesjonalny i fachowy.

--------------

Zamieszczone na stronach internetowych portalu www.q4.pl materiały sygnowane skrótem „PAP” stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie.  Chronione są one  przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez [administratora portalu Macieja Kowalczyka] na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.”