Nietypowe aranżacje kolęd i pastorałek wybrzmiały w kościołach w regionie

Skępe, Lipno i Włocławek znalazły się na trasie noworocznego cyklu koncertów grupy Bayer Full. Gwiazdy disco polo wystąpiły w zupełnie odmiennym repertuarze, niż ten do którego przyzwyczaili się fani. Pastorałki i kolędy wypełniły koncerty organizowane przez Koło Nowoczesnych Gospodyń „Dziewanna” pod patronatem Poseł na Sejm RP Anny Gębickiej. Koncerty odbyły się 5,6 i 7 stycznia.

Policyjne spotkania w szkołach powiatu radziejowskiego

Do ferii pozostało już tylko kilka dni. Dlatego dzielnicowi oraz policjantka zajmująca się profilaktyką społeczną, odwiedzają szkoły i uczą dzieci bezpiecznych wzorców zachowań podczas zimowego odpoczynku.

Nie musisz już iść do urzędu, wystarczy internet - informuje PFRON

Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych uruchomił Systemu Obsługi Wsparcia dla osób z niepełnosprawnościami, ich rodziców i opiekunów bez konieczności wizyt w urzędach. Jest to rozwiązanie dla osób, dla których wizyta w urzędzie jest, z wielu względów, problematyczna.

Masz wątpliwości? Zadzwoń - zachęca KMP

Za kilka dni rozpoczynają się ferie. Część spośród młodszych i najmłodszych mieszkańców regionu spędzi czas na zorganizowanych wyjazdach i dlatego jak co roku włocławscy policjanci ruchu drogowego będą kontrolować stan techniczny autokarów. Wszystko po to, aby dzieci i młodzież bezpiecznie dotarły na zimowiska.

Robert Biedroń we Włocławku

Już jutro, 23 stycznia, we Włocławku pojawi się kandydat Lewicy w wyborach prezydenckich. Europarlamentarzysta spotka się z mieszkańcami o 14:30 na przystani przy ulicy Piwnej.

Krzyś wciąż walczy. Możesz mu pomóc

Krzyś Kurant ma niespełna rok. O jego historii opowiadaliśmy już w listopadzie, kiedy odbył się pierwszy koncert charytatywny, z którego dochód przeznaczony został na leczenie chłopca. Chłopca, który od pierwszych chwil swojego życia musiał o nie walczyć. Walka trwa. Każdy może się do niej przyłączyć. 22 lutego odbędzie się specjalny bal karnawałowy. Całkowity dochód przekazany zostanie na leczenie „małego wojownika”