Konserwacja narzędzi i maszyn rolniczych do wystawy stałej w KDPE w Kłóbce

Muzeum Ziemi Kujawskiej i Dobrzyńskiej we Włocławku otrzymało z Ministerstwa Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu dotację na realizację zadania pt. Konserwacja narzędzi i maszyn rolniczych do wystawy stałej w Kujawsko-Dobrzyńskim Parku Etnograficznym w Kłóbce. Dotacja została przyznana w ramach programu Wspieranie działań muzealnych 2021 przy dofinansowaniu Samorządu Województwa Kujawsko-Pomorskiego.

Koronawirus: 3 451 nowych przypadków zakażeń w kraju, 96 w regionie

Resort zdrowia poinformował o nowych zakażeniach w kraju. Według danych udostępnionych przez rząd, w ciągu minionej doby odnotowano 3 451 nowych przypadków zakażenia koronawirusem. 183 z nich pochodziły z naszego województwa. Wykonano ponad 36,9 tys. testów.

Koronawirus: 6047 nowych przypadków zakażenia w kraju, 308 w regionie

Resort zdrowia poinformował o nowych zakażeniach w kraju. Według danych udostępnionych przez rząd, w ciągu minionej doby odnotowano 6047 nowych przypadków zakażenia koronawirusem. 308 z nich pochodziły z naszego województwa. Wykonano ponad 65,7 tys. testów.

Komunikat Energa - przerwy w dostawie prądu

W nadchodzącym tygodniu możemy spodziewać się przerw w dostawach energii elektrycznej. Gdzie możemy spodziewać się utrudnień? Poniżej komunikat Energi.

Koronawirus: 6 431 nowych przypadków zakażenia w kraju, 322 w regionie

Resort zdrowia poinformował o nowych zakażeniach w kraju. Według danych udostępnionych przez rząd, w ciągu minionej doby odnotowano 6431 nowych przypadków zakażenia koronawirusem. 322 z nich pochodziły z naszego województwa. Wykonano ponad 66,6 tys. testów.