Pijany, bez uprawnień kierował traktorem

Bez prawa jazdy, dokumentów pojazdu i ubezpieczenia, ale za to po alkoholu kierował ciągnikiem 27-latek. Jego podróż przerwali policjanci z Radziejowa. Grozi mu do 2 lat pozbawienia wolności oraz wysoka grzywna.

Otwarcie hali sportowej w Kruszynie

W środę (13 czerwca) odbyło się otwarcie nowej hali sportowej przy Szkole Podstawowej w Kruszynie. Obiekt kosztujący 2,5 mln zł będzie służyć zarówno uczniom szkoły jak i mieszkańcom gminy.

Festyn Rodzinny w Smólniku. Zdjęcia

„Bo wszyscy Polacy to jedna rodzina”, pod takim hasłem odbył się w Smólniku coroczny Festyn Rodzinny, którego organizatorem była Gmina Włocławek oraz Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Janusza Korczaka w Smólniku.

Dzieciaki, uśmiechy i policjanci

Dzień Dziecka mógłby trwać cały rok! Właśnie w taki sposób najmłodsi podsumowali imprezę zorganizowaną w związku z Dniem Dziecka w Szkole Podstawowej w Chodczu. Włocławscy policjanci również mieli w niej swój udział.

VIII Święto Żuru Kujawskiego, jubileusze i przegląd orkiestr

Będzie kulinarnie, muzycznie i sportowo. Dla mieszkańców i gości Grodu Łokietka najbliższy czas obfitował będzie w moc atrakcji. Już 16 czerwca zapraszamy na największe wydarzenie kulinarne w regionie – VIII Święto Żuru Kujawskiego.