Uwaga na wysokie temperatury
Prognozy na najbliższe dni wskazują, że temperatura powietrza znacznie przekroczy +30°C. Policjanci apelują, aby podczas dni z tak wysokimi temperaturami nawet na chwilę nie zostawiać w samochodzie dzieci i zwierząt. W takich sytuacjach wnętrze pojazdu bardzo mocno się nagrzewa, co może zagrażać ich życiu i zdrowiu.