Z sądowym zakazem i po alkoholu kierował autem

Policjanci z radziejowskiej prewencji zatrzymali, kierującego autem. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie ciążący na mężczyźnie 6-letni sądowy zakaz kierowania.

O bezpieczeństwie w sieci i przemocy rówieśniczej

Jak bezpiecznie korzystać z Internetu? Co to jest przemoc rówieśnicza? Do czego służy aplikacja „Moja Komenda"? O tych tematach rozmawiali radziejowscy policjanci z uczniami w Morzycach i Witowie.

Akcja „ Truck & Bus"

Wczoraj na drogach pow. radziejowskiego trwały działania „Truck & Bus". W trakcie akcji kontrolowano w szczególności autobusy, ciężarówki oraz dostawcze busy.

Wpadł, gdyż zapamiętali go policjanci

Piotrkowscy policjanci rozpoznali wczoraj na ulicy kierowcę, który kilka miesięcy wcześniej był zatrzymany za jazdę po alkoholu. Okazało się, że mężczyzna i tym razem jest pijany.

Koncert "Ocalić od zapomnienia"w Brześciu Kujawskim

W środę, 2 listopada w Brzeskim Centrum Kultury odbędzie się piątą edycję koncertu zaduszkowego pt. "Ocalić od zapomnienia". W tym roku muzycznie będą wspominać największe przeboje Anny German, Kory Jackowskiej, Zbigniewa Wodeckiego i Andrzeja Zauchy.

Kierował samochodem po alkoholu

Radziejowscy policjanci wyeliminowali z ruchu nietrzeźwego kierowcę. Teraz czeka go wizyta w sądzie i kara nawet do 2 lat więzienia.