Koronawirus: 7937 nowych zakażeń w kraju, 530 w województwie

Resort zdrowia poinformował o nowych zakażeniach w kraju. Według danych udostępnionych przez rząd, w ciągu minionej doby odnotowano 7937 nowych zakażeń koronawirusem. 530 z nich pochodziło z naszego województwa. Wykonano ponad 50 tys. testów.

Zachowaj odstęp, a unikniesz kolizji

Po raz kolejny nieuwaga i jazda na tzw. „zderzaku", doprowadziła do stłuczki. Policjanci apelują o zachowanie rozwagi na drodze.

"Własna firma dla niepracujących 30+" - webinarium

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich we Włocławku zaprasza do udziału w webinarium pt. „Własna firma dla niepracujących 30+”. Jest to kolejna propozycja dla osób, których marzeniem jest własny biznes. Tym razem, do udziału w webinarium zapraszamy osoby bez zatrudnienia, które ukończyły 30 lat.

Koronawirus: 4786 nowych zakażeń. Wykonano ponad 26,7 tys. testów

Resort zdrowia poinformował o nowych zakażeniach w kraju. Według danych udostępnionych przez rząd, w ciągu minionej doby odnotowano 4786 nowych zakażeń koronawirusem. 336 z nich pochodziło z naszego województwa. Wykonano ponad 26,7 tys. testów.

"Bezpieczny senior" w Dębach (pow. radziejowski)

Radziejowscy policjanci spotkali się z seniorami w domu opieki w Dębach. Mówili jak uniknąć oszustwa na tzw. wnuczka, a także jak postępować, by nie stać się ofiarą przemocy i kradzieży.

Koronawirus: Ponad 3 miliony wykonanych szczepień

Resort zdrowia poinformował o nowych zakażeniach w kraju. Według danych udostępnionych przez rząd, w ciągu minionej doby odnotowano 11539 nowych zakażeń koronawirusem. 743 z nich pochodziło z naszego województwa. Wykonano ponad 53,3 tys. testów.