Zamknij [X]

Pionek zaprasza na turniej

Włocławsko-Brodnicki Klub Sportowy Niewidomych i Słabowidzących „PIONEK” organizuje imprezę sportową dla osób niewidomych i slabowidzących z terenu województwa kujawsko-pomorskiego. Odbędzie się ona w dniu 11 maja 2019 między godziną 10:00 a 16:00 na Kręgielni OSiR w Tucholi ul. Pocztowa 7c.

Okradł kompana od kieliszka

Piotrkowscy policjanci zatrzymali 51-letniego mieszkańca miasta, który okradł mężczyznę, z którym spożywał alkohol. Odzyskano dwa telefony komórkowe. Sprawcy grozi od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności.

Brześć Kujawski zaprasza no obchody Święta 3 Maja

Nadchodzący weekend majowy to okazja do dłuższego wypoczynku, ale także co najmniej kilkanaście uroczystości organizowanych w regionie z okazji Święta Narodowego 3 Maja. Te odbędą się między innymi w Brześciu Kujawskim.

Ćwiczenia na A1 - wyznaczono objazdy

Ćwiczenia na autostradzie A1 – utrudnienia w ruchu na odcinku pomiędzy węzłem nr 14 Włocławek Północ a węzłem nr 13 Ciechocinek Kierowcy podróżujący autostradą A1 na odcinku autostrady pomiędzy węzłem Włocławek Północ a węzłem Ciechocinek muszą się liczyć dzisiaj (25.05.19) z utrudnieniami w ruchu. Od godziny 8 do godziny około 15 odbywać się będą ćwiczenia z zakresu działań ratowniczych dla Autostrady A-1.

Przy Bechiego odbierzesz wejściówki na koncert

Z okazji 15-lecia członkostwa Polski w Unii Europejskiej marszałek Piotr Całbecki zaprasza na specjalny koncert zatytułowany „Podróż po Europie”. Wydarzenie, zorganizowane w ramach Dni Otwartych Funduszy Europejskich, odbędzie się w niedzielę 12 maja w Centrum Kulturalno-Kongresowego Jordanki w Toruniu. Jutro (25 kwietnia) rusza dystrybucja bezpłatnych wejściówek.

Poszukiwany- zatrzymany

Ponad dwa miesiące unikał odsiadki 41-latek z pow. piaseczyńskiego. Wpadł w ręce dzielnicowych z Osięcin, którzy ustalili, że może przebywać u rodziny. Już trafił do więzienia, gdzie spędzi najbliższy rok.

Narkotyki schowali w skalniaku w ogródku

Radziejowscy kryminalni zatrzymali małżeństwo, które zajmowało się „narkotykowym biznesem". Środki odurzające i psychotropowe mieli schowane pod kamieniami w skalniaku w ogródku. 27-latek został tymczasowo aresztowany na trzy miesiące, pomagająca mu żona dostała policyjny dozór.