Zamknij [X]

Nadchodzi Święto Żuru

Już 28 i 29 czerwca Brześć Kujawski zaprasza mieszkańców i gości na kolejną edycję jednej z największych kulinarnych imprez regionu – IX edycję Święta Żuru Kujawskiego.

Policjanci z Topólki zrobili niespodziankę Kubusiowi

Wiele uśmiechu i radości tak jednym zdaniem można podsumować spotkanie policjantów z Kubusiem i jego rodziną. Mundurowi przywieźli Polfinka i dużo odblasków oraz pokazali policyjny wóz.

'Śladami Mistrza' w Brześciu

Towarzystwo Kulturalne w Brześciu Kujawski i Brzeskie Centrum Kultury serdecznie zapraszają na koncert pt. "Śladami Mistrza".

Swiss Journey

Od zarania dziejów ludzi cechuje ciekawość świata. To między innymi dzięki temu atrybutowi możemy podziwiać świat, odkrywać nowe miejsca, poznawać interesujących ludzi,ich historie i kulturę. Zainteresowanie innym i nieodkrytym światem wyróżnia również nas, harcerzy z Włocławka. Dlatego postanowiliśmy wyruszyć w nieznane!

Zbiórka krwi w Brześciu

Biblioteka Publiczna w Brześciu Kujawskim, we współpracy z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa, zaprasza do wzięcia udziału w akcji zbiórki krwi pod nazwą „Słodko jest się dzielić!”

'Majówka' w Izbicy

W niedzielę 12 maja br., Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Izbicy Kujawskiej zaprasza na „Majówkę”. Początek imprezy zaplanowano na godzinę 17:00.

Paszport turystyczny 2019

W 8. edycji Paszportu Turystycznego odwiedzamy osiemdziesiąt miejsc w siedmiu krainach etnograficznych, które tworzą Kujawsko-Pomorskie Konstelacje Dobrych Miejsc. ETNO Paszporty dostępne są w Informacji Turystycznej.

Ruszyła kampania profrekwencyjna

"Nasze województwo potrzebuje własnych reprezentantów w Parlamencie Europejskim. Tylko dzięki nim nasz głos będzie w Brukseli słyszany, a nasze potrzeby i postulaty brane pod uwagę. Jak to sprawić? Wszystko zależy od tego, na ile licznie weźmiemy udział w wyborach 26 maja." Tak Urząd Marszałkowski zachęca do udziału w wyborach. Dziś (9 maja) wystartowała kujawsko-pomorska samorządowa kampania profrekwencyjna.

Przyjdź na Drzwi Otwarte do ZUS-u

Twoja firma przechodzi przejściowe problemy finansowe? Masz trudności z bieżącym regulowaniem należności składek w ZUS? Możesz starać się w ZUS-ie o odroczenie płatności lub ulgę w spłacie należności z tytułu składek. Przyjdź na Drzwi Otwarte - zachęca Zakład