Poszukiwany wpadł podczas legitymowania

23-latek nie stawił się do odbycia kary pozbawienia wolności. Wpadł podczas legitymowania, a następnie trafił do więzienia, gdzie odsiedzi zasądzoną karę.

Zapraszamy na kursy językowe dla dorosłych

Pierwsze kursy języka angielskiego, francuskiego i niemieckiego rozpoczęły się w styczniu. Od tego czasu z bezpłatnych szkoleń skorzystało ponad 4 tysiące osób. Od października na zajęcia zapisało się kolejnych 161 uczestników. Szkolenia prowadzone są obecnie w 158 grupach. Największym zainteresowaniem cieszą się lekcje języka angielskiego.

Przedszkolaki gościły dzielnicowych z Lubrańca

Dzielnicowi z Posterunku Policji w Lubrańcu gościli u lubranieckich przedszkolaków. Spotkanie organizowane corocznie jak zwykle rozpoczęło się od spektaklu o bezpieczeństwie zaprezentowanym przez dzieci. Później dzielnicowi rozmawiali z nimi o bezpiecznych zachowaniach w domu, na podwórku i na drodze.

Przegląd dróg w okolicach cmentarzy w pow. radziejowskim

Radziejowscy policjanci sprawdzili drogi dojazdowe w okolicach cmentarzy. Sprawdzano oznakowanie, widoczność oraz stan nawierzchni. Wszystko po to aby poprawić bezpieczeństwo przed dniem Wszystkich Świętych.

Gęsinowy konkurs plastyczny

Akcja Kujawsko-Pomorska gęsina na świętego Marcina to również konkursy dla mieszkańców. Jednym z nich jest cieszący się zawsze ogromnym zainteresowaniem konkurs plastyczny dla dzieci z atrakcyjnymi nagrodami. Dziś opublikowano zasady tegorocznej odsłony.

Potrzebował paliwa, więc włamał się do ciężarówki

W piątek po północy złodziej paliwa wpadł w ręce włocławskich policjantów, krótko po popełnieniu przestępstwa. Mężczyzna włamał się do zbiornika z olejem napędowym w zaparkowanej ciężarówce. W trakcie czynności okazało się, iż to nie pierwsze tego typu przestępstwo 37-latka. Za swoje zachowanie odpowie przed sądem.