Zamknij [X]

Więcej PSZOK-ów to mniej odpadów - rusza nabór wniosków

Selektywna zbiórka to przyszłość zarządzania odpadami oraz realna szansa na zmianę postaw wokół tego tematu. 30 września rusza nabór wniosków w konkursie w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na budowę Punktów Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK).

Trwa rejestracja uczestników na Kujawsko-Pomorskie Forum Ekonomii Społecznej

24 września 2019 roku w Centrum Kulturalno-Kongresowego Jordanki w Toruniu odbędzie się 10. Kujawsko-Pomorskie Forum Ekonomii Społecznej. Forum odbędzie się w ramach Europejskiego Regionu Gospodarki Społecznej. Województwo kujawsko-pomorskie zostało bowiem partnerem unijnej inicjatywy European Social Economy Regions 2019.

Tydzień Przedsiębiorcy w ZUS

W dniach 23 – 27 września 2019 roku w Inspektoracie ZUS przy ul. Płockiej 167 odbędzie się Tydzień Przedsiębiorcy.

Pół miliona złotych na nowe boisko. MSiT wspiera powiat

500 tysięcy złotych. Dofinansowanie w tej wysokości otrzymał włocławski powiat. Pieniądze pochodzące z puli Ministerstwa Sportu i Turystyki zostały przekazane na budowę boiska wielofunkcyjnego przy Zespole Szkół w Chodczu.

#Q4News Kolejne inwestycje w regionie ze wsparciem

ANWIL SA, „MEZ Technik” sp. z o.o, oraz TOKU Projekt Zbigniew Topolski to trzy kolejne firmy, które uzyskały wsparcie zadań inwestycyjnych w ramach Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Stosowne zaświadczenia przekazano dziś w Centrum Kultury Browar B.

O bezpieczeństwie na drodze i nie tylko

Radziejowscy policjanci kontynuują spotkania w ramach działań „Bezpieczna droga do szkoły".W piątek((6.09.19r.) odwiedzili uczniów w ośrodku szkolno- wychowawczym. Dzielnicowy asp. Rafał Przybysz oraz st.sierż. Magdalena Cywińska -Grobelska spotkali się z dziećmi i młodzieżą w Specjalnym Ośrodku Szkolno Wychowawczym w Radziejowie.

Zbili szybę, żeby wydostać z auta niemowlaka

Radziejowscy policjanci zareagowali błyskawicznie na prośbę kobiety, która przypadkowo zatrzasnęła w samochodzie dziecko. Wybili szybę i przekazali kobiecie całego i zdrowego chłopca.