Zamknij [X]

Nowy sprzęt w rękach WOPR

Włocławski WOPR otrzymał nowy pojazd. Dysponujący dwustoma końmi mechanicznymi Ford Ranger z przyczepą na której znajduje się skuter wodny ułatwiający szybkie podjęcie działań ratowniczych, do tego - motopompa i platforma ratunkowa. Całkowity koszt tego zakupu dla WOPR wyniósł ponad 300 tysięcy złotych. Sfinansowany został ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i dofinansowania ze spółki Anwil.

Pogadanka o bezpieczeństwie z uczniami w Topólce

Policjanci spotkali się z uczniami podstawówki oraz gimnazjalistami. Opowiedzieli o nowych akcjach informacyjno-edukacyjnych „ Na drodze- patrz i słuchaj" oraz „Jednośladem bezpiecznie do celu".

Inwestycyjna wiosna w Strefie

Brzeska Strefa podsumowała pierwszy kwartał 2019 r. Początek roku wiąże się z dalszym rozwojem terenów inwestycyjnych. Grono przedsiębiorców, którzy zaufali marce systematycznie się powiększa. W przeciągu ostatnich miesięcy zakończone zostały dwie transakcję kupna- sprzedaży. Kolejne rozmowy trwają.

Mianowania i jubileusz w radziejowskiej Policji

Jubileusz 20-lecia pracy zawodowej obchodziła Pani Joanna Dwojak. Natomiast dwóch piotrkowskich policjantów zostało mianowanych policjantami w służbie stałej. Były gratulacje i życzenia dalszych sukcesów zawodowych.

Uczył się jeździć po alkoholu

Nietrzeźwy wsiadł za kierownicę auta i jak wyjaśnił policjantom, „uczył się jeździć". Teraz odpowie przed sądem i poczeka na prawo jazdy.

Umowy PROW: Infrastruktura drogowa

Dziś (28 marca ) w Urzędzie marszałkowskim odbyła się uroczystość wręczenia 7 umów w ramach naszego Regionalnego Programu Operacyjnego. Wsparcie o łącznej wartości miliona złotych otrzymają beneficjenci wybrani przez Lokalną Grupę Działania Czarnoziem dla Soli. Projekty dotyczą działań na rzecz aktywizacji społeczno-zawodowej osób zagrożonych wykluczeniem lub ubóstwem.