Zamknij [X]

Spotkanie informacyjne pt. „Moja nowa firma od A do Z”

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich zaprasza na bezpłatne spotkanie informacyjne pt. „Moja nowa firma od A do Z”. Odbędzie się 26 września 2019 r. w Siedzibie Lokalnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich we Włocławku, ul. Bechiego 2, sala konferencyjna 31. Początek o godzinie 9:45.

Ekspercki dyżur ZUS

Inspektorat ZUS we Włocławku zaprasza płatników składek i świadczeniobiorców do skorzystania z bezpłatnych porad podczas Drzwi Otwartych.

23 inwestycje za 26 milionów - samorządy powiatu z dotacjami

Wczoraj w siedzibie włocławskiego Starostwa Powiatowego wręczono symboliczne vouchery na dotacje w ramach rządowego Funduszu Dróg Samorządowych. 23 inwestycje drogowe realizowane na terenie powiatu zostały dofinansowane kwotą 26 milionów złotych.

Jubileusze służby w Policji

Kilku radziejowskich policjantów obchodziło jubileusz służby. Były gratulacje od kierownictwa, przełożonych i kolegów.

Szkolenie policyjnych owczarków

W radziejowskiej komendzie Policji służą trzy psy służbowe. Raz w tygodniu ćwiczą wspólnie ze swoimi przewodnikami, aby utrwalić zdobyte umiejętności.

Kolejne inwestycje we Włocławku i Chodczu ze wsparciem

Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna cały czas się rozwija. W ramach działania nowej ustawy o Polskiej Strefie Inwestycji, w ostatnim czasie wydano aż trzy decyzje o wsparciu inwestycji w naszym regionie - dwie dotyczą Włocławka i jedna gminy Chodecz.

„Seniorita” zaprasza

Pasja i chęć działania są niezależne od wieku. Wiele osób dopiero po przejściu na emeryturę ma czas, aby rozwijać swoje działania, realizować marzenia i chowane do szuflady pomysły. Dziś słowo „Senior” brzmi dumnie. Osoby 60+ to często pomysłodawcy działań.

800 154 030 - Kujawsko-Pomorska Niebieska Linia

W naszym regionie działa Kujawsko-Pomorska Niebieska Linia. Bezpłatną pomoc prawną i psychologiczną można uzyskać dzwoniąc pod numer telefonu 800 154 030. Linia jest otwarta codziennie (również w dni wolne od pracy) w godzinach 17-21.