Zamknij [X]

Mama może wszystko 3!

Drogie Mamy, Drodzy Ojcowie! Sieć Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich zaprasza na kolejną edycję cyklu spotkań „Mama może wszystko!”.

Do 30 kwietnia musimy rozliczyć się z fiskusem.

30 kwietnia upływa termin, w którym podatnicy nie prowadzący działalności gospodarczej oraz podatnicy prowadzący działalność gospodarczą opodatkowaną na zasadach ogólnych muszą rozliczyć się z fiskusem.

Eliminacje gminne Turnieju BRD w Topólce

W Urzędzie Gminy w Topólce odbyły się eliminacje gminne w ramach 42 Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. Do rywalizacji przystąpili uczniowie w kategorii szkół podstawowych.

Uwaga na przymrozki!

Choć w kalendarzu wiosna, a kilka ciepłych dni mogło sugerować nawet nieśmiałe lato, to nadchodząca noc przyniesie nam przymrozki. Będzie naprawdę zimno.

Dlaczego Opiekun Seniorów to zawód przyszłości ?

Społeczeństwo coraz szybciej starzeje się. Żyjemy coraz dłużej, a jakość życia jest coraz wyższa. Z danych statystycznych wynika, że obywatele Unii Europejskiej żyją średnio ponad 77 lat. Starsi ludzie podupadają na zdrowiu lub po prostu z wiekiem stają się coraz mniej sprawni i potrzebują pomocy.

Nowa, kwiatowa, oferta Saniko

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej SANIKO zwiększa ofertę sprzedażową kwiatów, pochodzących z własnej, ekologicznej uprawy.

Uwaga konkurs! Do wygrania podwójne wejściówki na koncert

Pełnomocnik Wojewody Kujawsko-Pomorskiego ds Zrównoważonego Rozwoju Anna Gembicka ,Fundacja Dariusza Stachury „CANTO PRO CLASSICA” , Dyrektor Teatru Impresaryjnego im. Włodzimierza Gniazdowskiego zapraszają na koncert „Śpiewnik polski w Strasznym dworze”. Mam y dla was pięć podwójnych zaproszeń na ten koncert. Zajrzyjcie koniecznie na nasz profil na Facebooku.

Poznajemy Ojcowiznę - PTTK rozstrzygnęło konkurs

"Poznajemy Ojcowiznę" to cykliczny konkurs organizowany przez Radę Programową do spraw Młodzieży Szkolnej Zarządu Głównego PTTK. Konkurs ma charakter ogólnopolski. w miniony piątek rozstrzygnięto etap wojewódzki.