Zamknij X

Podróż zakończył na lawecie

Radziejowscy policjanci zatrzymali dostawczego mercedesa, który był w tak złym stanie technicznym, że w dalszą trasę odjechał na lawecie. Kierowca został ukarany wysokim mandatem.

Centrum Badawczo Rozwojowe na finiszu

To jedna z wielu inwestycji PKN ORLEN realizowanych ostatnim czasie. Powstające w Płocku Centrum Badawczo Rozwojowe koncernu pozwoli na optymalizację technologii i produktów a także stworzenie całkowicie nowych rozwiązań produkcyjnych.

Warta blisko 3 miliony inwestycja oddana do użytku

Przebudowa drogi gminnej łączącej Zazdromin, Straszewo i Chlewiska (gmina Koneck) jest kolejną inwestycją zrealizowaną w ramach Funduszu Dróg Samorządowych. Dziś uroczyście przekazano ją do użytku.

Jak sprzedawać w ramach rolniczego handlu detalicznego? Startuje cykl szkoleń dla KGW

„Rolniczy handel detaliczny – aktywizacja rynkowa dla członków KGW” - to projekt skierowany do tych Kół Gospodyń Wiejskich, które chciałyby skorzystać z wprowadzonych niedawno rozwiązań prawnych. Rolniczy handel detaliczny stwarza możliwość prostej i wygodnej sprzedaży żywności wytworzonej samodzielnie przez rolników, ale także organizacje, takie jak KGW. W ramach projektu odbędzie się 20 szkoleń.

32 samochody i system łączności - PKN ORLEN wspiera walkę z szarą strefą

32 nowoczesne samochody powędrowały wczoraj w Płocku do Krajowej Administracji Skarbowej. Zakup sfinansował PKN ORLEN. To kolejna taka inicjatywa płockiego koncernu. W ubiegłym roku do KAS przekazano 15 samochodów oraz 7 mobilnych laboratoriów pozwalających na szybkie badanie paliw wwożonych i transportowanych na terenie Polski.

Frekwencyjna 'Bitwa o wozy ' już w niedzielę

Pierwsza „Bitwa o wozy” rozstrzygnięta. Promesa na zakup wozów bojowych dla jednostki OSP powędrowała do Osielska. To właśnie tam w pierwszej turze wyborów odnotowano najwyższą frekwencję wyborczą w województwie kujawsko-pomorskim. „Bitwa o wozy” jednak także przed nami. Podczas drugiej tury wyborów wyglądać będzie jednak nieco inaczej.