21-latek zatrzymany za posiadanie narkotyków

Policjanci z Brześcia Kujawskiego podczas kontroli drogowej ujawnili przy 21-latku niewielką ilość środków odurzających. Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony na komendę. Okazało się, iż jest to dopiero początek kłopotów włocławianina, ponieważ w jego mieszkaniu funkcjonariusze znaleźli większą ilość narkotyków. Teraz odpowie przed sądem. Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

Weź udział w Olimpiadzie i wygraj indeks na uczelnię

Lekcje z ZUS to projekt edukacyjny dla uczniów szkół ponadpodstawowych. W trakcie czterech lekcji młodzież zdobywa praktyczną wiedzą, która przyda im się w codziennym życiu. Lada moment ci młodzi ludzie wejdą na rynek pracy nie tylko, jako pracownicy, ale także, jako pracodawcy. Dzięki lekcjom sprawy związane ze składkami, emeryturami, rentami czy prowadzeniem własnej firmy przestaną być dla nich tajemnicą.

Dwa busy zderzyły się w ... Końcu

Ośmiu poszkodowanych w szpitalach - to bilans zdarzenia, do którego doszło dziś (30 października) na drodze P-2915C w miejscowości Koniec (powiat włocławski). Przez kilka godzin droga była całkowicie zablokowana. Włocławscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku.

Saniko zaprasza do zakupu chryzantem

Już niebawem 1 listopada. W tradycyjne kwiaty, kojarzące się z tym świętem można zaopatrzyć się w siedzibie spółki.