Zamknij [X]

Darmowe szkolenia we Włocławku

Inspektorat ZUS we Włocławku zaprasza na darmowe szkolenie e-AKTA – skrócenie okresu przechowywania akt pracowniczych oraz ich elektronizacja.

Masz długi w ZUS? Ten dyżur jest dla Ciebie

Nie jesteś w stanie w całości spłacić zaległych składek dowiedz się jak wystąpić o układ ratalny. Więcej informacji będzie można uzyskać jutro podczas dyżuru organizowanego przez ZUS.

Dzielnicowi zatrzymali poszukiwanego

Dzielnicowi z Osięcin ustalili, gdzie przebywa 33-latek, który unikał odbycia kary więzienia. Po zatrzymaniu trafił do więzienia, gdzie pędzi najbliższe kilka miesięcy.

„Niebieska krew" popłynęła dla chorego Kubusia

Kolejny raz członkowie Klubu Honorowych Dawców Krwi działającego przy radziejowskiej komendzie Policji, oddali krew dla małego Kubusia, który wkrótce przejdzie kolejną operację serca.

Weekend na włocławskich drogach - dwa wypadki, sześciu nietrzeźwych

Włocławscy policjanci odnotowali podczas minionego weekendu dwa wypadki drogowe z udziałem motorowerzystów. Ponadto zatrzymali trzy prawa jazdy za przekroczenie prędkości o ponad 50 km/h w terenie zabudowanym oraz udaremnili dalszą jazdę sześciu nietrzeźwych kierującym. Przeprowadzili także działania „kaskadowy pomiar prędkości".

Piosenka francuska w BCK

Brzeskie Centrum Kultury zaprasza na koncert „Pod dachami Paryża" - w wykonaniu zespołu „Retro Orchestra" w składzie: Joanna Hort – wokal, narracja; Piotr Kopietz – akordeon, narracja, kierownictwo artystyczne; Michał Zuń – kontrabas. Koncert odbędzie się w niedzielę 7 kwietnia o godzinie 18.00 w sali widowiskowej BCK.

ZSCKR zaprasza na drzwi otwarte

Już jutro o godzinie 10:00 swoje podwoje dla uczniów uchyli Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Starym Brześciu. Odwiedzający będą mogli zapoznać się z ofertą edukacyjną placówki.