Zamknij X
Zamknij [X]

Woda w kranach - bezpieczna. Kąpiel w Wiśle -zakazana. W ratuszu obradował sztab kryzysowy

Nie ma niebezpieczeństwa dla mieszkańców, konieczny jest jednak monitoring sytuacji na Wiśle. To najważniejsze wnioski jakie płyną po posiedzeniu sztabu kryzysowego, jaki zwołany został we włocławskim ratuszu. Przedstawiciele służb i władz samorządowych spotkali się z powodu awarii do jakiej doszło wczoraj w Warszawie. Zalecenia i apel do mieszkańców, przekazano na konferencji prasowej.

Uwaga na burze!

Intensywne opady i grad. Tak może wyglądać popołudnie i wieczór w naszym regionie. Synoptycy wydali ostrzeżenie I stopnia.

Stalowy Anioł - rusza XIII edycja konkursu

Urząd Marszałkowski po raz trzynasty rozda statuetki "Stalowego Anioła". Nagrody przyznawane są osobom wyróżniającym się w działalności pomocy społecznej na rzecz mieszkańców województwa kujawsko-pomorskiego.

Zagrzmi. Uwaga na burze z gradem!

Synoptycy ostrzegają, że dziś po południu i wieczorem, przez region przechodzić będzie front burzowy. Możemy spodziewać się intensywnych opadów deszczu i gradu. Wydano ostrzeżenie drugiego stopnia.

Zderzenie osobówki z motocyklem

Kierujący renaultem, wymusił pierwszeństwo przejazdu na motocykliści. Kierowca motoru prawie wpadł przez przednią szybę do środka pojazdu. Policjanci apelują o rozwagę i stosowanie się do przepisów.

Kierował samochodem po alkoholu

Radziejowscy policjanci wyeliminowali z ruchu nietrzeźwego kierowcę. Mężczyzna już stracił prawo jazdy, grozi mu do 2 lat więzienia.

Dożynki w Boniewie 2019

W niedzielę 25 sierpnia odbyły się dożynki Parafialno – Gminne na boisku sportowym w Boniewie.