Wieczór pod lipą w Kłóbce

W dniu 13 lipca, o godz. 17.30, na tarasie dworu Kłóbce odbędzie się piąty koncert z cyklu „Wieczór pod lipą”.

Pijany na skuterze wodnym uciekał przed policjantami

Radziejowscy policjanci pełniący służbę na Gople, zatrzymali pijanego na skuterze. Mężczyzna tak bardzo chciał uniknąć zatrzymania, że najpierw uciekał skuterem, a potem wpław.

Jubileusz 20-lecia pracy Pani Ewy Pakulskiej

Komendant Powiatowy Policji w Radziejowie podinsp. Karol Konopacki złożył gratulacje z okazji 20-lecia pracy w Policji Ewie Pakulskiej. Były gratulacje i życzenia dalszych sukcesów zawodowych.

„Wiemy-Widzimy-Reagujemy" działania na terenie powiatu radziejowskiego

Pod hasłem „Wiemy-Widzimy-Reagujemy" kryją się działania, jakie prowadzą radziejowscy policjanci na terenie powiatu. Mundurowi powrócili do zagrożeń naniesionych na Krajową Mapę Zagrożeń Bezpieczeństwa, które wcześniej zostały potwierdzone, ale nie do końca wyeliminowane.

To nie był „Trzeźwy poranek

To nie był „Trzeźwy poranek" na radziejowskich drogach Czterech zatrzymanych kierujących po alkoholu, to efekt akcji „Trzeźwy poranek" na drogach powiatu radziejowskiego. Jeden z zatrzymanych kierował ciężarówką. Wszyscy stracili prawa jazdy i odpowiedzą przed sądem.

W Skansenie w Kłóbce - wideo i zdjęcia

W niedzielę 30 czerwca w Kujawsko-Dobrzyńskim Parku Etnograficznego w Kłóbce odbył się festyn folklorystyczny z cyklu „Z życia dawnej wsi” i „Romantyczna Kłóbka z Marią Wodzińską i Chopinem w tle”.

IX Święto Żuru Kujawskiego

W ostatni weekend czerwca w Brześciu Kujawskim odbyła się IX edycja Święta Żuru Kujawskiego. Do Starego Brześcia zjechały tłumy smakoszy tego specjału. Na gości czekały także występy muzyczne.