Krzyś wciąż walczy. Możesz mu pomóc

Krzyś Kurant ma niespełna rok. O jego historii opowiadaliśmy już w listopadzie, kiedy odbył się pierwszy koncert charytatywny, z którego dochód przeznaczony został na leczenie chłopca. Chłopca, który od pierwszych chwil swojego życia musiał o nie walczyć. Walka trwa. Każdy może się do niej przyłączyć. 22 lutego odbędzie się specjalny bal karnawałowy. Całkowity dochód przekazany zostanie na leczenie „małego wojownika”

Odprawa roczna radziejowskich policjantów

W Komendzie Powiatowej Policji w Radziejowie odbyła się odprawa służbowa, na której podsumowano stan bezpieczeństwa w powiecie radziejowskim w 2019 roku.

Kupuj od rolnika - OAC podsumował projekt

Dwadzieścia spotkań, blisko 750 uczestników - tak najkrócej można podsumować projekt "Kupuj od rolnika" prowadzony w regionie przez Ośrodek Analiz Cegielskiego. Dziś rezultaty kampanii podsumowano na śniadaniu prasowym w Majątku Kaniewo.

Wandal nie uniknie kary

Policjanci z Topólki zatrzymali 28-latka podejrzanego o uszkodzenie banera reklamowego oraz posiadanie amfetaminy. Teraz jego sprawa trafi do sądu, który zdecyduje o karze.

Areszt dla 26-latka - groził funkcjonariuszom, miał narkotyki

Policjanci z Izbicy Kujawskiej zatrzymali 26-latka, który trzymając noże w rękach chciał zmusić funkcjonariuszy do odstąpienia od zatrzymania. Dodatkowo w jego mieszkaniu mundurowi ujawnili znaczne ilości środków odurzających. Sprawca usłyszał zarzuty w prokuraturze, za które może mu grozić nawet do 10 lat pozbawienia wolności. Sąd przychylił się do wniosku śledczych i zastosował 3-miesięczny areszt tymczasowy.

Szkolenie z Facebooka dla włocławskich firm. Ruszyła rejestracja

14 stycznia w Centrum Kultury Browar B. odbędzie się bezpłatne szkolenie z cyklu: Boost with Facebook. Jest to cykl szkoleń, które pomagają rozwinąć własną firmę. Uczestnicy dowiedzą się jak znaleźć nowych klientów z pomocą narzędzi, które oferuje Facebook i Instagram. Zyskają też wiedzę o tym jak używać własnego telefonu, żeby tworzyć atrakcyjne materiały marketingowe.