Potrącenie pieszej w Osięcinach

Kobieta przechodząca przez przejście dla pieszych, została potrącona, przez kierującego oplem. Z obrażeniami ciała trafiła do szpitala. Policjanci wyjaśniają okoliczności i przyczyny wypadku.

Zachowaj odstęp, a unikniesz przykrych zdarzeń na drodze

O zasadzie zachowania właściwej odległości między pojazdami, wyraźnie zapomniała, kierująca oplem. Po uderzeniu w tył bmw, auta wylądowały w rowie. Kobieta straciła prawo jazdy, a jej sprawa trafi do sądu.

Uwaga! Wróci zima

Na krótko i możliwe, że bez większych opadów śniegu, niemniej prognozy synoptyków są jednoznaczne - zima przypomni nam o sobie. Może być ślisko - ostrzegają służby.

Miłosne Duety w BCK

Brzeskie Centrum Kultury zaprasza na koncert walentynkowy pt. „Miłosne duety” . Skoro tytuł brzmi "Duety", to nietrudno się domyślić, iż usłyszymy piosenki o relacjach damsko-męskich.

Z sądowym zakazem kierował autem

Policjanci z radziejowskiej prewencji zatrzymali kierującego autem. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie sądowy zakaz kierowania, który mężczyzna zlekceważył.

W czwartek otwarta akcja poboru krwi

Oddział Rejonowy Polskiego Czerwonego Krzyża we Włocławku, jak co miesiąc, organizuje otwartą akcję poboru krwi. Tradycyjnie, specjalny ambulans stanie na ul. 3 Maja.

Otwarcie świetlicy środowiskowej w Gołaszewie

W miniony czwartek 23 stycznia 2020 roku o godz.10 w Gołaszewie gm. Kowal Stowarzyszenie Rozwoju Wsi „Nasza Szkoła Naszym Domem” dokonało uroczystego otwarcia świetlicy środowiskowej powstałej w ramach programu PROO (Program Rozwoju Organizacji Obywatelskich).