Zamknij [X]

Uwaga na burze!

Piękne, słoneczne popołudnie we Włocławku może zamienić się w burzowy wieczór - informują synoptycy. Nadchodzące godziny mogą przynieść gwałtowne zjawiska pogodowe.

Janusz Zemke z poparciem Aleksandra Kwaśniewskiego

„Z radością go popieram” – mówił w piątkowy wieczór Aleksander Kwaśniewski. Były prezydent pojawił się we Włocławku by wesprzeć kampanię Janusza Zemke w wyborach do europarlamentu.

Canto w Toruniu

W sobotę 18 maja odbył się w Zespole Szkół Muzycznych im. Karola Szymanowskiego w Toruniu III Przegląd Chórów Szkół Muzycznych Regionu Kujawsko-Pomorskiego.

Akcja 'Bus &Truck'

Wczoraj na drogach pow. radziejowskiego trwały działania pn.„Bus &Truck" . Akcja została ukierunkowana na kierowców pojazdów ciężarowych oraz dostawcze busy.

ZUS zaprasza na porady i szkolenia

20 maja pracownicy Inspektoratu ZUS we Włocławku udzielać będą bezpłatnych konsultacji z dziedziny ubezpieczeń i składek oraz emerytur i rent.

Przyjazny dzielnicowy - rusza konkurs Komendy Wojewódzkiej Policji

Komenda Wojewódzka Policji w Bydgoszczy realizuje III edycję konkursu pn. „Przyjazny Dzielnicowy". "Dzielnicowy rozwiązał profesjonalnie twój problem? Wyróżnia się szczególną empatią i zaangażowaniem w pomoc dzieciom, rodzinom w trudnych sytuacjach życiowych? Napisz do nas i zgłoś dzielnicowego do konkursu" - zachęca kujawsko-pomorska policja.