Zamknij [X]

Dwa busy zderzyły się w ... Końcu

Ośmiu poszkodowanych w szpitalach - to bilans zdarzenia, do którego doszło dziś (30 października) na drodze P-2915C w miejscowości Koniec (powiat włocławski). Przez kilka godzin droga była całkowicie zablokowana. Włocławscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku.

Saniko zaprasza do zakupu chryzantem

Już niebawem 1 listopada. W tradycyjne kwiaty, kojarzące się z tym świętem można zaopatrzyć się w siedzibie spółki.

Poszukiwany wpadł podczas legitymowania

23-latek nie stawił się do odbycia kary pozbawienia wolności. Wpadł podczas legitymowania, a następnie trafił do więzienia, gdzie odsiedzi zasądzoną karę.

Zapraszamy na kursy językowe dla dorosłych

Pierwsze kursy języka angielskiego, francuskiego i niemieckiego rozpoczęły się w styczniu. Od tego czasu z bezpłatnych szkoleń skorzystało ponad 4 tysiące osób. Od października na zajęcia zapisało się kolejnych 161 uczestników. Szkolenia prowadzone są obecnie w 158 grupach. Największym zainteresowaniem cieszą się lekcje języka angielskiego.

Przedszkolaki gościły dzielnicowych z Lubrańca

Dzielnicowi z Posterunku Policji w Lubrańcu gościli u lubranieckich przedszkolaków. Spotkanie organizowane corocznie jak zwykle rozpoczęło się od spektaklu o bezpieczeństwie zaprezentowanym przez dzieci. Później dzielnicowi rozmawiali z nimi o bezpiecznych zachowaniach w domu, na podwórku i na drodze.

Przegląd dróg w okolicach cmentarzy w pow. radziejowskim

Radziejowscy policjanci sprawdzili drogi dojazdowe w okolicach cmentarzy. Sprawdzano oznakowanie, widoczność oraz stan nawierzchni. Wszystko po to aby poprawić bezpieczeństwo przed dniem Wszystkich Świętych.