Policjanci na „Dniu otwartym szkoły" w Radziejowie

Radziejowscy policjanci wzięli udział w dniu otwartym w Zespole Szkół Mechanicznych. Szkołę odwiedzali liczni kandydaci do szkoły średniej. W placówce odbywają się zajęcia w klasach mundurowych o profilu wojskowym i policyjnym.

Kraksa w Kaczewie

O wielkim szczęściu może mówić 19-latek, który kompletnie rozbił auto o wiadukt kolejowy w Kaczewie. Chłopak z ogólnymi potłuczeniami został przewieziony do szpitala.

Oris wrócił do właściciela

Kilka godzin wystarczyło dzielnicowemu z Dobrego na odzyskanie skradzionego psa. Policjant ustalił dwóch sprawców kradzieży i odzyskał zwierzaka, który już wrócił do właściciela.

Akcja „Pasy" na terenie powiatu radziejowskiego

Policjanci z Radziejowa włączyli się w ogólnopolską akcję „Pasy". O tym jak ważne jest zapinanie pasów, przekonała się niedawno mieszkanka pow. radziejowskiego, której auto dachowało. Dzięki zapiętym pasom kobieta nie odniosła obrażeń.

Półmetek Olimpiady Solidarności za nami

W Urzędzie Marszałkowskim 14 marca odbył się wojewódzki etap ogólnopolskiego konkursu historycznego „Olimpiada Solidarności. Dwie dekady historii”. Do rywalizacji stanęło 60 uczniów z kujawsko-pomorskich szkół. Najlepsze okazały się Patrycja Przybylska, Zuzanna Szymczak z Bydgoszczy i Natalia Wieczorkowska z Zespołu Szkół Samochodowych z Włocławka.

Policjantem jest się także po służbie

Naczelnik wydziału ruchu drogowego z Torunia nadkom. Tomasz Bałuk pokazał, że policjantem jest się przez całą dobę. Jadąc w wolnym czasie, zatrzymał na terenie pow. radziejowskiego kompletnie pijanego kierowcę opla.

Dyżur eksperta ZUS

Inspektorat ZUS we Włocławku zaprasza do skorzystania z dyżuru eksperckiego pracowników ZUS specjalizujących się w zakresie świadczeń emerytalno-rentowych.

Festiwal Piosenki Obcojęzycznej w Choceniu

W piątek 22 marca rozpocznie się VII Festiwal Piosenki Obcojęzycznej w Choceniu. Uczestnicy rywalizować będą w trzech kategoriach wiekowych.