Weekend na drogach - wypadek, kolizje i nietrzeźwy kierujący

Mikołajkowy weekend na włocławskich drogach nie był najspokojniejszy. Na drogach miasta i powiatu doszło do wypadku i kilku niegroźnych, na szczęście, kolizji. Niestety, nie zabrakło też kierujących, którzy z premedytacją łamali przepisy.

Po alkoholu, za kółkiem

Radziejowscy policjanci wyeliminowali z ruchu nietrzeźwego kierowcę. Teraz czeka go wizyta w sądzie i kara nawet do dwóch lat więzienia.

#Q4news W Starym Brześciu walczono o 'Indeks dla rolnika'

To już VI edycja konkursu organizowanego przez Uniwersytet Techniczno-Przyrodniczy w Bydgoszczy. W Centrum Kształcenia Rolniczego w Starym Brześciu ponad 70 uczniów rywalizowało o wejście do finału, który odbędzie się w UTP w przyszłym roku. Stawką jest indeks uczelni.

Spotkanie z uczniami w radziejowskim liceum

Radziejowska policjantka spotkała się z młodzieżą, aby porozmawiać o zachowaniach na drodze. Starała się wytłumaczyć młodym ludziom, że brawura za kierownicą może być przyczyną ludzkich tragedii.

Z sądowym zakazem kierował samochodem

Piotrkowscy policjanci zatrzymali 45-latka, kierującego autem mimo sądowego zakazu. Teraz ponownie stanie przed sądem, który zdecyduje o karze. Patrol z posterunku w Piotrkowie Kujawskim zatrzymał wczoraj(3.12.19r.) na ul. Słonecznej opla.

Wypadek w Leszczach w pow. radziejowskim

Radziejowscy policjanci wyjaśniają okoliczności, w jakich doszło do zderzenia ciężarówki z osobowym volkswagenem. Kierowcę osobówki z obrażeniami ciała przewieziono do szpitala.

Weź udział w bezpłatnym szkoleniu

13 i 18 grudnia o godz. 11.00 w Inspektoracie ZUS we Włocławku przy ul. Płockiej 167 (sala 104) odbędzie się bezpłatne szkolenie „e-Akta – zmiany w zasadach przechowywania akt pracowniczych”.

Radziejowscy policjanci najlepsi w Turniejach w piłce siatkowej w powiecie

W ciągu tygodnia drużyna policyjnych siatkarzy z Radziejowa wygrała dwa Turnieje. Zespół startował w nowych strojach, ufundowanych przez policyjnych związkowców. Pierwszy zwycięstwo ekipa Komendy Powiatowej Policji w Radziejowie odniosła w V Turnieju Niepodległości im. Krzysztofa Estkowskiego i Stanisława Borczyńskiego. Policjanci pokonali cztery drużyny i zdobyli puchar i dyplom.