Zamknij [X]

Policjanci zapobiegli pożarowi

Radziejowscy policjanci prewencji podczas nocnego patrolu zauważyli ogień w tunelu foliowym z sadzonkami warzyw. Szybko obudzili właściciela, który ugasił płomienie i tym samym zapobiegli nieszczęściu.

Uwaga konkurs. Karnety do lunaparku czekają.

Koniecznie zajrzyjcie na nasz profil na Facebooku, czeka tam na was 6 karnetów, każdy z nich uprawnia do trzech przejazdów w lunaparku Krasnal. Wesołe miasteczko odwiedzi miasto już 27 kwietnia, z jego atrakcji możemy korzystać do 5 maja.

Upływa termin na złożenie wniosku dla kobiet z rocznika ‘53

Zakład Ubezpieczeń Społecznych przypomina kobietom z rocznika 1953, że do 23 kwietnia mogą złożyć wniosek o wznowienie postępowania w sprawie przeliczenia emerytury. Dotyczy to kobiet, które od decyzji ZUS nie odwoływały się do sądu.

Szkolenie dla organizacji pozarządowych

Włocławskie Centrum Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu zaprasza przedstawicieli organizacji na szkolenie z zakresu nowych przepisów wykonawczych do ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie ze szczególnym uwzględnieniem nowych wzorów ofert, sprawozdań i umów.

#Q4news. Niezwykła mapa w MZKiD

Muzeum Ziemi Kujawskiej i Dobrzyńskiej wzbogaciło się ostatnio o niezwykły, cenny obiekt. Przestrzenna mapa Polski wykonana została przez uczniów Szkoły Powszechnej w Kowalu, pod kierunkiem Franciszka Kmiecia.

Policyjne rady na świąteczny czas

Okres świąt to czas wzmożonych zakupów, czas kiedy mamy więcej gotówki przy sobie. Jest to również czas wzmożonej aktywności złodziei. Poniżej kilka porad jak ustrzec się zagrożeń.