Zamknij [X]

To ważne wybory - przekonywał Grzegorz Schetyna we Włocławku

Te wybory są także wyborem naszych małych ojczyzn – mówił we Włocławku Grzegorz Schetyna. Przewodniczący Platformy Obywatelskiej zaprezentował we Włocławku kandydatów Koalicji Obywatelskiej do sejmu, poparł także startującego do senatu z list Lewicy Jerzego Wenderlicha.

WSPW: Łukasz Zbonikowski to nasz kandydat

Wspólnota Samorządowa Powiatu Włocławskiego popiera kandydaturę Łukasza Zbonikowskiego do senatu. Obecny poseł ubiegać się będzie o mandat senatorski we „włocławskim” okręgu nr 13.

„Elfy" już wiedzą co robi policjant

Czym zajmuje się policjant? Jakie noszą mundury? Kiedy można dzwonić na nr alarmowy? Na takie pytania musiał odpowiedzieć policjant, który odwiedził uczniów w zerówce w Radziejowie.

Kierował po alkoholu i bez prawa jazdy

Policjanci z Piotrkowa Kujawskiego zatrzymali 44-latka, jadącego samochodem po spożyciu alkoholu. Nie stracił prawa jazdy, gdyż takiego nie posiadał. Wkrótce stanie przed sadem.

Szlagiery operetkowe i musicalowe na scenie w Wieńcu

W piątek 13 września w „Sali pod Arkadami”, w uzdrowisku Wieniec Zdrój, po raz kolejny swoje wokalne talenty zaprezentowali uczniowie i absolwenci Zespołu Szkół Muzycznych we Włocławku oraz szkół ponadgimnazjalnych z naszego miasta. Występ był podsumowaniem „III Włocławskich Impresji Operowych – Moniuszko inaczej śpiewany”.

Walczymy o ważną sprawę - KO apeluje do wyborców

Silni możemy być tylko razem – mówił dziś we Włocławku poseł Krzysztof Brejza. Polityk pojawił się we Włocławku, by poprzeć startującego w wyborach parlamentarnych radnego Krystiana Łuczaka. Zaapelowano też do wyborców Koalicji Obywatelskiej.

Policjanci ruchu drogowego i dzielnicowy na spotkaniu z uczniami

Dzielnicowy Posterunku Policji w Chodczu wspólnie z policjantami ruchu drogowego w ramach akcji „Bezpieczna droga do szkoły" rozmawiali z uczniami Szkoły Podstawowej w Chodczu o ich bezpieczeństwie. Jednym z celów prowadzonej akcji jest promowanie bezpiecznych zachowań na drodze, w szkole czy w domu wśród uczniów.

500+ dla osób niezdolnych do samodzielnej egzystencji - ZUS czeka na wnioski

Blisko 3 tys. osób w województwie kujawsko-pomorskim złożyły wniosek o świadczenie uzupełniające dla osób niezdolnych do samodzielnej egzystencji, w całym kraju ponad 44 tys. Samych klientów, którzy przychodzą do ZUS tylko zapytać o nowe świadczenie jest więcej. Rozpatrywanie wniosków ruszy już w październiku