Święto Matki w Eurointegracji

Włocławskie Stowarzyszenie Niepełnosprawnych "Eurointegracja" już 23 maja postanowiło oddać hołd wszystkim mamom.

Sport przyjacielem Eurointegracji

Podsumowanie projektu Fundacja Anwil czyli „Wybieram sport – skreślam nudę” pn. „ SPORT – MOIM PRZYJACIELEM”.

Spotkanie Wielkanocne Stowarzyszenia Eurointegracja

W ubiegły weekend w Restauracji ''Pod Kogutem'' we Włocławku zostało zorganizowane Spotkanie Wielkanocne dla członków stowarzyszenia ''Eurointegracja'' oraz zaproszonych gości.

Eurointegracja - Podsumowanie projektu 'Budujemy Mosty'

Członkowie Włocławskiego Stowarzyszenia Niepełnosprawnych Eurointegracja podsumowali projekt pod nazwą „Seniorze nie jesteś sam”, który zakończył się Targiem Kreatywności. Wszystko dzięki grantowi przyznanemu stowarzyszeniu przez Fundację ANWIL dla Włocławka w programie Budujemy Mosty.

Stół zdrowia - międzypokoleniowe warsztaty WSN Eurointegracja

WSN „Eurointegracja” w ramach grantu FUNDACJI „ANWIL dla Włocławka” w programie „Budujemy mosty” kontynuuje projekt pn. „Seniorze – Nie jesteś sam”, który jest skierowany dla osób niepełnosprawnych, w tym członków Stowarzyszenia, ich rodzin, przyjaciół oraz społeczności.

Turniej sportowo - rekreacyjny 'Z duchem idei olimpijskiej'

Turniej pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Włocławek, Pana Marka Wojtkowskiego odbył się w sobotę, 6 listopada na włocławskiej Hali Mistrzów. Wśród gości turnieju znaleźli się Zastępca Prezydenta Miasta Włocławek – Pani Monika Jabłońska, która otworzyła turniej, czy Dyrektor Wydziału Sportu i Turystyki Urzędu Miasta Włocławek – Pan Łukasz Pszczółkowski.

Eurointegracja w kutnowskim Aquaparku

W ubiegłą sobotę, podopieczni WSN Eurointegracja przebywali na basenach znajdujących się na terenie OSiR w Kutnie. Podczas zajęć zorganizowanych przez Stowarzyszenie, odbyły się mini-zawody.