Zamknij [X]

Stół zdrowia - międzypokoleniowe warsztaty WSN Eurointegracja

WSN „Eurointegracja” w ramach grantu FUNDACJI „ANWIL dla Włocławka” w programie „Budujemy mosty” kontynuuje projekt pn. „Seniorze – Nie jesteś sam”, który jest skierowany dla osób niepełnosprawnych, w tym członków Stowarzyszenia, ich rodzin, przyjaciół oraz społeczności.

Turniej sportowo - rekreacyjny 'Z duchem idei olimpijskiej'

Turniej pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Włocławek, Pana Marka Wojtkowskiego odbył się w sobotę, 6 listopada na włocławskiej Hali Mistrzów. Wśród gości turnieju znaleźli się Zastępca Prezydenta Miasta Włocławek – Pani Monika Jabłońska, która otworzyła turniej, czy Dyrektor Wydziału Sportu i Turystyki Urzędu Miasta Włocławek – Pan Łukasz Pszczółkowski.

Eurointegracja w kutnowskim Aquaparku

W ubiegłą sobotę, podopieczni WSN Eurointegracja przebywali na basenach znajdujących się na terenie OSiR w Kutnie. Podczas zajęć zorganizowanych przez Stowarzyszenie, odbyły się mini-zawody.

Eurointegracja spotkała się z włocławską poetką

Członkowie WSN „Eurointegracja” mieli okazje spotkać się wczoraj we włocławskim Centrum Kultury „Browar B.” z Wiesławą Papke, poetką, ale przede wszystkim, członkinią stowarzyszenia.

Eurointegracja - wyjazd do Chłapowa i Władysławowa

Włocławskie Stowarzyszenie Niepełnosprawnych „Eurointegracja” zorganizowała dla swoich podopiecznych wyjazd „Muszelka – Renusz” Chłapowo – Władysławowo. Odbywał się on od 22 maja, do 31 maja bieżącego roku. Wyjazd był pełen atrakcji, które zachwyciły wszystkich członków Eurointegracji.