1% dla Eurointegracji

Urząd Miasta we Włocławku po raz kolejny zachęca do wspierania lokalnych organizacji pozarządowych, poprzez przekazanie jednego 1% podatku. W ten sposób można wesprzeć aż 28 organizacji z naszego miasta, w tym Stowarzyszenie Eurointegracja.

Projekt 'Nowa Perspektywa' w ramach Eurointegracji

Projekt „Nowa Perspektywa” sfinansowany został przez Fundacje „ANWIL dla Włocławka”. Stworzony został z myślą nie tylko o osobach niepełnosprawnych, w tym członkach Stowarzyszenia, ale również z myślą o ich rodzinach, przyjaciołach, młodzieży szkolnej, oraz społeczności lokalnej.

Projekt 'Zacznę żyć inaczej - szczyt moich możliwości'

Projekt „Zacznę żyć inaczej – szczyt moich możliwości” stworzony został przez Włocławskie Stowarzyszenie Niepełnosprawnych „Eurointegracja”. Sfinansowany został przez Urząd Miasta Włocławek, Wydział Polityki Społecznej i Zdrowia publicznego w zakresie ochrony i promocji zdrowia oraz działań na rzecz osób niepełnosprawnych,

Piknik w Grabinie

W minioną sobotę, 3 października, Stowarzyszenie Eurointegracja zorganizowało piknik w Agrofarmie Grabina.

Wigilia w 'Eurointegracji'

W minioną sobotę tj. 7.12.2019r. odbyła się długo oczekiwana przez nas Wigilia. Wigilia rozpoczyna Święta Bożego Narodzenia – rodzinne i podniosłego nastroju. Wieczór wigilijny jest wieczorem roku, wieczorem wzajemnego zbliżenia, lekcją miłości i szacunku.

Biesiada bez granic

Czym jest biesiada i na czym polega biesiadowanie tłumaczyć specjalnie nie trzeba. Wspólne śpiewy i tańce zagościły w środę (27 listopada) na scenie Browaru B.. Na wspólną zabawę zaprosiło Stowarzyszenie Eurointegracja.

Biesiada bez granic

Włocławskie Stowarzyszenie Niepełnosprawnych „Eurointegracja” zaprasza na niezwykłą imprezę nawiązującą do wielowiekowej tradycji biesiadowania,która odbędzie się 27 listopada o godz. 18:00 w Browar B.

Sportowo i Patriotycznie – Turniej Eurointegracji

W sobotę, 9 listopada we włocławskiej Hali Mistrzów odbył się „Turniej Integracyjno - Sportowy – Patriotyczny”. Organizatorem zawodów było włocławskie Stowarzyszenie „Eurointegracja”.

Spartakiada w Inowrocławiu

W XVIII Międzynarodowej Spartakiadzie Osób Niepełnosprawnych w dniu 14 września 2019 roku startowało 44 zawodników z Włocławskiego Stowarzyszenia Niepełnosprawnych „Eurointegracja” Włocławek ul. Chopina 10/12

Warsztaty kulinarne Eurointegracji z II LO

W piątek 20 września Włocławskie Stowarzyszenie Niepełnosprawnych „Eurointegracja wraz z uczniami II Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika we Włocławku zorganizowało promocję zdrowego stylu życia w ramach projektu” Mimo choroby żyj normalnie”.