Zamknij [X]

Sportowo i Patriotycznie – Turniej Eurointegracji

W sobotę, 9 listopada we włocławskiej Hali Mistrzów odbył się „Turniej Integracyjno - Sportowy – Patriotyczny”. Organizatorem zawodów było włocławskie Stowarzyszenie „Eurointegracja”.

Spartakiada w Inowrocławiu

W XVIII Międzynarodowej Spartakiadzie Osób Niepełnosprawnych w dniu 14 września 2019 roku startowało 44 zawodników z Włocławskiego Stowarzyszenia Niepełnosprawnych „Eurointegracja” Włocławek ul. Chopina 10/12

Warsztaty kulinarne Eurointegracji z II LO

W piątek 20 września Włocławskie Stowarzyszenie Niepełnosprawnych „Eurointegracja wraz z uczniami II Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika we Włocławku zorganizowało promocję zdrowego stylu życia w ramach projektu” Mimo choroby żyj normalnie”.

VI Olimpiada Hefajstosa - Tu nie liczy się zwycięstwo

Nie liczy się zwycięstwo, liczy się przede wszystkim udział – to hasło, które już po raz szósty przyświecało uczestnikom zmagań w Olimpiadzie Hefajstosa. Turniej, jak zawsze zorganizowało Stowarzyszenie „Eurointegracja”.

W 'Eurointegracji' świętowano dzień kobiet

W gronie 70 Kobiet i grupy Teatralnej EURO uczciliśmy Święto Kobiet. Bardzo miłe i pełne wzruszeń przyjęcie w Restauracji Riverside, przy ul. Piwnej 3 we Włocławku na długo zostanie w naszej pamięci.

Euro Karnawał w Eurointegracji

22 lutego członkowie Stowarzyszenia, ich przyjaciele, rodziny i zaproszeni goście bawili się na Euro Karnawale. Bal Karnawałowy Stowarzyszenia Niepełnosprawnych "Eurointegracja" odbył się w restauracji "Pod Kogutem".

"Eurointegracja" podsumowała rok

15 stycznia członkowie Włocławskiego Stowarzyszenia Niepełnosprawnych „Eurointegracja” spotkali się na zebraniu podsumowującym minione 12 miesięcy funkcjonowania.

Wielki Turniej z okazji 100-lecia Święta Odzyskania Niepodległości przez Polskę

W sobotę 10.11.2018r. w Hali Mistrzów odbył się Wielki Turniej. Była to impreza rekreacyjno-sportowa z okazji 100-lecia Odzyskania przez Polskę Niepodległości. Organizatorem turnieju było Włocławskie Stowarzyszenie Niepełnosprawnych Eurointegracja. Honorowy patronat turnieju przyjął Prezydent Miasta Włocławek dr Marek Wojtkowski.