"Eurointegracja" podsumowała rok

15 stycznia członkowie Włocławskiego Stowarzyszenia Niepełnosprawnych „Eurointegracja” spotkali się na zebraniu podsumowującym minione 12 miesięcy funkcjonowania.

Wielki Turniej z okazji 100-lecia Święta Odzyskania Niepodległości przez Polskę

W sobotę 10.11.2018r. w Hali Mistrzów odbył się Wielki Turniej. Była to impreza rekreacyjno-sportowa z okazji 100-lecia Odzyskania przez Polskę Niepodległości. Organizatorem turnieju było Włocławskie Stowarzyszenie Niepełnosprawnych Eurointegracja. Honorowy patronat turnieju przyjął Prezydent Miasta Włocławek dr Marek Wojtkowski.

Już w sobotę na stadionie OSiR odbędzie się Olimpiada Hefajstosa

Olimpiada Hefajstosa „SPORT ŁĄCZY POKOLENIA – OLIMPIADA Hefajstosa” przypada w szczególnym momencie. Jest organizowana w roku 2018, tj. w roku, w którym przypada setna rocznica Odzyskania przez Polskę Niepodległości. Sportowcy pełnosprawni i niepełnosprawni pragną uczcić ten historyczny i patriotyczny moment – informuje organizator wydarzenia, Włocławskie Stowarzyszenie Niepełnosprawnych „Eurointegracja”.

Spotkanie Wielkanocne Stowarzyszenia Eurointegracja

W dniu 23 marca 2018 roku w Restauracji ''Pod Kogutem'' we Włocławku zostało zorganizowane Spotkanie Wielkanocne dla 100 członków stowarzyszenia ''Eurointegracja'' oraz zaproszonych gości.

15 lat Eurointegracji. Relacja wideo i zdjęcia

W piątek 17 listopada w Zespole Szkół Samochodowych we Włocławku odbyły się uroczystości związane z 15-leciem Stowarzyszenia Sportowego Niepełnosprawnych "Eurointegracja".