Stół zdrowia - międzypokoleniowe warsztaty WSN Eurointegracja

WSN „Eurointegracja” w ramach grantu FUNDACJI „ANWIL dla Włocławka” w programie „Budujemy mosty” kontynuuje projekt pn. „Seniorze – Nie jesteś sam”, który jest skierowany dla osób niepełnosprawnych, w tym członków Stowarzyszenia, ich rodzin, przyjaciół oraz społeczności.

Turniej sportowo - rekreacyjny 'Z duchem idei olimpijskiej'

Turniej pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Włocławek, Pana Marka Wojtkowskiego odbył się w sobotę, 6 listopada na włocławskiej Hali Mistrzów. Wśród gości turnieju znaleźli się Zastępca Prezydenta Miasta Włocławek – Pani Monika Jabłońska, która otworzyła turniej, czy Dyrektor Wydziału Sportu i Turystyki Urzędu Miasta Włocławek – Pan Łukasz Pszczółkowski.

Eurointegracja w kutnowskim Aquaparku

W ubiegłą sobotę, podopieczni WSN Eurointegracja przebywali na basenach znajdujących się na terenie OSiR w Kutnie. Podczas zajęć zorganizowanych przez Stowarzyszenie, odbyły się mini-zawody.

Eurointegracja spotkała się z włocławską poetką

Członkowie WSN „Eurointegracja” mieli okazje spotkać się wczoraj we włocławskim Centrum Kultury „Browar B.” z Wiesławą Papke, poetką, ale przede wszystkim, członkinią stowarzyszenia.

Eurointegracja - wyjazd do Chłapowa i Władysławowa

Włocławskie Stowarzyszenie Niepełnosprawnych „Eurointegracja” zorganizowała dla swoich podopiecznych wyjazd „Muszelka – Renusz” Chłapowo – Władysławowo. Odbywał się on od 22 maja, do 31 maja bieżącego roku. Wyjazd był pełen atrakcji, które zachwyciły wszystkich członków Eurointegracji.

1% dla Eurointegracji

Urząd Miasta we Włocławku po raz kolejny zachęca do wspierania lokalnych organizacji pozarządowych, poprzez przekazanie jednego 1% podatku. W ten sposób można wesprzeć aż 28 organizacji z naszego miasta, w tym Stowarzyszenie Eurointegracja.

Projekt 'Nowa Perspektywa' w ramach Eurointegracji

Projekt „Nowa Perspektywa” sfinansowany został przez Fundacje „ANWIL dla Włocławka”. Stworzony został z myślą nie tylko o osobach niepełnosprawnych, w tym członkach Stowarzyszenia, ale również z myślą o ich rodzinach, przyjaciołach, młodzieży szkolnej, oraz społeczności lokalnej.

Projekt 'Zacznę żyć inaczej - szczyt moich możliwości'

Projekt „Zacznę żyć inaczej – szczyt moich możliwości” stworzony został przez Włocławskie Stowarzyszenie Niepełnosprawnych „Eurointegracja”. Sfinansowany został przez Urząd Miasta Włocławek, Wydział Polityki Społecznej i Zdrowia publicznego w zakresie ochrony i promocji zdrowia oraz działań na rzecz osób niepełnosprawnych,