VI Olimpiada Hefajstosa - Tu nie liczy się zwycięstwo

Nie liczy się zwycięstwo, liczy się przede wszystkim udział – to hasło, które już po raz szósty przyświecało uczestnikom zmagań w Olimpiadzie Hefajstosa. Turniej, jak zawsze zorganizowało Stowarzyszenie „Eurointegracja”.

W 'Eurointegracji' świętowano dzień kobiet

W gronie 70 Kobiet i grupy Teatralnej EURO uczciliśmy Święto Kobiet. Bardzo miłe i pełne wzruszeń przyjęcie w Restauracji Riverside, przy ul. Piwnej 3 we Włocławku na długo zostanie w naszej pamięci.

Euro Karnawał w Eurointegracji

22 lutego członkowie Stowarzyszenia, ich przyjaciele, rodziny i zaproszeni goście bawili się na Euro Karnawale. Bal Karnawałowy Stowarzyszenia Niepełnosprawnych "Eurointegracja" odbył się w restauracji "Pod Kogutem".

"Eurointegracja" podsumowała rok

15 stycznia członkowie Włocławskiego Stowarzyszenia Niepełnosprawnych „Eurointegracja” spotkali się na zebraniu podsumowującym minione 12 miesięcy funkcjonowania.

Wielki Turniej z okazji 100-lecia Święta Odzyskania Niepodległości przez Polskę

W sobotę 10.11.2018r. w Hali Mistrzów odbył się Wielki Turniej. Była to impreza rekreacyjno-sportowa z okazji 100-lecia Odzyskania przez Polskę Niepodległości. Organizatorem turnieju było Włocławskie Stowarzyszenie Niepełnosprawnych Eurointegracja. Honorowy patronat turnieju przyjął Prezydent Miasta Włocławek dr Marek Wojtkowski.

Już w sobotę na stadionie OSiR odbędzie się Olimpiada Hefajstosa

Olimpiada Hefajstosa „SPORT ŁĄCZY POKOLENIA – OLIMPIADA Hefajstosa” przypada w szczególnym momencie. Jest organizowana w roku 2018, tj. w roku, w którym przypada setna rocznica Odzyskania przez Polskę Niepodległości. Sportowcy pełnosprawni i niepełnosprawni pragną uczcić ten historyczny i patriotyczny moment – informuje organizator wydarzenia, Włocławskie Stowarzyszenie Niepełnosprawnych „Eurointegracja”.

Spotkanie Wielkanocne Stowarzyszenia Eurointegracja

W dniu 23 marca 2018 roku w Restauracji ''Pod Kogutem'' we Włocławku zostało zorganizowane Spotkanie Wielkanocne dla 100 członków stowarzyszenia ''Eurointegracja'' oraz zaproszonych gości.