Turniej sportowo - rekreacyjny 'Z duchem idei olimpijskiej'

2021-11-15 12:34:01, Q4.pl

Turniej pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Włocławek, Pana Marka Wojtkowskiego odbył się w sobotę, 6 listopada na włocławskiej Hali Mistrzów. Wśród gości turnieju znaleźli się Zastępca Prezydenta Miasta Włocławek – Pani Monika Jabłońska, która otworzyła turniej, czy Dyrektor Wydziału Sportu i Turystyki Urzędu Miasta Włocławek – Pan Łukasz Pszczółkowski.

Turniej spotkał się z bardzo dobrym odbiorem oraz frekwencją. W ten sposób, WSN Eurointegracja chciała podkreślić nie tylko przykłady polskości i elementy historii naszego kraju, ale przede wszystkim zorganizować czas wolny swoim podopiecznym. W ten sposób, każdy zawodnik mógł poczuć się potrzebny, spędzić aktywnie sobotę po zajęciach szkolnych i oderwać się od swoich problemów i rzeczywistości.

Oczywiście, nie obyło się bez nagród, medali, pucharów, dyplomów czy upominków, oraz poczęstunku dla każdego kto brał udział w imprezie.

Członkowie wraz z zarządem Włocławskiego Stowarzyszenia Niepełnosprawnych „Eurointegracja” dziękują wszystkim za ich zaangażowanie w zawody, w tym wolontariuszom ze stowarzyszenia, jak i tym z Liceum Sztuk Plastycznych we Włocławku, Zespołu Szkół Katolickich im. ks. J. Długosza we Włocławku i II Liceum im. M. Kopernika we Włocławku.

 

Fotorelacje


Komentarze (0)


Dodaj swój komentarz