Chrzest nowej Łodzi WOPR. Wideo i zdjęcia

Jak pisaliśmy we wcześniejszym artykule, szybka i nowoczesna łódź WOPR została w poniedziałek ochrzczona. Matką chrzestną Ratownika/Lifeguard została poseł na Sejm RP Joanna Borowiak. Publikujemy zdjęcia i film z ceremonii.

Śmiertelny wypadek z udziałem motorowerzysty w powiecie włocławskim

Włocławscy policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności wypadku z udziałem pojazdu osobowego z motorowerem na drodze DK-91. Kierowca pojazdu osobowego został przewieziony do szpitala z obrażeniami, natomiast 56-letni kierujący motorowerem poniósł śmierć na miejscu.

SLD zaprasza do mediacji ws. miasta

Zgodnie z wcześniejszą deklaracją SLD proponuje spotkanie mediacyjne w ramach okrągłego stołu. Miałoby ono się odbyć w najbliższy piątek na neutralnym gruncie.

Strefa na Zdrowie zagości w mieście

23 czerwca - podczas Dni Włocławka, które odbędą się m.in. na Starym Rynku, zapraszamy mieszkańców na bezpłatne badania specjalistyczne z zakresu: kardiologii, endokrynologii, pulmonologii i okulistyki.

Na osiedlu Południe powstanie żłobek integracyjny

Przedmiotem inwestycji jest budowa trzyoddziałowego żłobka integracyjnego, miejsc postojowych, drogi pożarowej oraz niezbędnej infrastruktury technicznej na terenie działek położonych przy ul. Gniazdowskiego 3/5 oraz Długiej 55a.