Zamknij X

Na wielkiej łące – plastyczne warsztaty profilaktyczno-twórcze

Galeria Sztuki Współczesnej we Włocławku podczas wakacji organizuje warsztaty twórcze, których inspiracją jest łąka i jej bioróżnorodność. Odniesiemy się do obrazów z pejzażem łąki, opowieści, przysłów o roślinach łąkowych i związanych z nimi zwierzętach.

1 lipca odbędzie się Dzień Sąsiada

Na wydarzenie zapraszają Organizatorzy: Agnieszka Jura-Walczak radna RM Włocławek, Mieszkańcy Osiedla Rybnica oraz Partner: Centrum Kultury Browar B.

Pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Włocławka – Piknik Wolontariatu

1 lipca 2022r w godzinach od 16.00 do 20.00 w Parku Linowym przy Al. Kazimierza Wielkiego odbędzie się Piknik Wolontariatu – wydarzenie dla wolontariuszy i koordynatorów wolontariatu oraz przedstawicieli organizacji pozarządowych i instytucji zaangażowanych w wolontariat w naszym mieście.

Butik Venus Markowym Lokalem Śródmieścia 2022

O tytuł Markowego Lokalu Śródmieścia 2022 ubiegały się aż 44 podmioty gospodarcze funkcjonujące w obszarze rewitalizacji. O wyborze zwycięzcy zdecydowali mieszkańcy Włocławka w głosowaniu internetowym.

Aplikacja ratująca życie

Lato w pełni - spędzającym ten czas nad wodą przypominamy o zachowaniu zasad bezpieczeństwa. Zachęcamy do pobrania aplikacji „Ratunek”, która umożliwia precyzyjną lokalizację osoby poszkodowanej i szybką pomoc służb WOPR.