Zostań kim chcesz! Miejsc brak, ale...

Warsztaty wakacyjnego cyklu, organizowane w CK Browar B. cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Nic dziwnego, że tuż po pierwszym spotkaniu w Centrum Kultury, na stronie internetowej Browaru pojawiła się informacja: BRAK WOLNYCH MIEJSC. Nie oznacza to jednak, że wasze pociechy nie mają szans na udział w zajęciach.

DISCO KURNIK na Bulwarach

Letni Bulwar w nadchodzącą niedzielę ponownie wypełni teatr. Włocławski Teatr Impresaryjny zaprosi najmłodszych i ich opiekunów na wycieczkę do wyjątkowego kurnika. Disco kurnika. Początek o 16:00.

Brukarnia 2018 - Fire Show i teatralne spektakle

Pierwsza edycja "Brukarni" odbyła się w 2003 roku, od tego czasu przez włocławskie ulice przewinęło się wiele grup teatralnych, zostawiając po sobie jak najlepsze, wyjątkowe wspomnienia. Tegoroczna edycja festiwalu teatrów ulicznych rozpocznie się 31 sierpnia.

Pomoc to moc - konkurs grantowy czeka na organizacje

Włocławskie Centrum Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu opublikowało informację o konkursie grantowym w ramach akcji "Pomoc to moc", fundacji PZU. Zwycięskie projekty mogą liczyć na kwotę do 100 tysięcy dofinansowania.

Zespół Szkół Ekonomicznych do modernizacji

Urząd miasta ogłosił przetarg nieograniczony na modernizację budynków włocławskiego "Ekonomika". Wykonawca stanie przed zadaniem rozbudowy i przebudowy budynku głównego, łącznika i sali gimnastycznej z zapleczem sanitarnym.

Festiwal Papieru w CK Browar B.

Już 18 sierpnia rusza kolejna edycja tego niezwykłego Festiwalu. Warsztaty, zabawy, "papierowy sport" i akcja "Książka za książkę" - to wszystko w najbliższą sobotę na dziedzińcu Centrum Kultury.

Sztafeta 'terytorialsów' przebiegła przez region

130 żołnierzy i pracowników Wojsk Obrony Terytorialnej biegnie w sztafecie niepodległości wzdłuż Wisły. Startując ze źródeł i ujścia rzeki, po przebiegnięciu blisko 1 100 kilometrów zespoły spotkają się w Warszawie. Wczoraj pojawili się w naszym regionie, a ich trasa wiodła przez Ziemię Dobrzyńską

Rozpoczęły się prace w MBP

Właśnie dziś ruszył remont w budynku Miejskiej Biblioteki Publicznej przy ulicy Warszawskiej. W budynku pojawi się winda zewnętrzna.