W Teatrze – bajka łańcuszkowa…

Teatr Impresaryjny im. Włodzimierza Gniazdowskiego zaprasza całe rodziny na niezwykłe i pełne niespodzianek przedstawienie oparte na motywach ludowych przygotowane przez słupski Teatr Władca Lalek, które wystawione będzie w ramach cyklu Niedzielne Spektakle Familijne pt: "Cztery mile za piec"

Policjanci szkolą strażaków

Policjanci z radziejowskiej drogówki przeprowadzili szkolenie dla strażaków z powiatu. Obejmowało ono tematykę zabezpieczenia miejsc zdarzeń drogowych, oraz zasady regulacji ruchem.

"Bezpieczny Pierwszak" w WORD

Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego we Włocławku odbyło się dziś podsumowanie XIV Edycji Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego ,,Bezpieczny Pierwszak”. Celem konkursu jest przede wszystkim propagowanie bezpiecznych zachowań na drodze wśród najmłodszych uczestników ruchu drogowego. Organizatorami konkursu jest WORD we Włocławku i Szkoła Podstawowa nr 3 we Włocławku.

'Weź mnie przytul' zachęca WWK

WWK czyli Włocławski Wydział Kreatywny. To nowe włocławskie stowarzyszenie z okazji Dnia Zdrowia Psychicznego zorganizowało wyjątkową akcję, rozpoczynającą ich projekt - Między Ludźmi.

Oferta sprzedażowa kwiatów z Saniko

Z dniem 22 października PGK Saniko ogłasza nową ofertę sprzedażową kwiatów. Do kupienia czekają na Państwa chryzantemy różnych odmian.

Koncert Maryjny w obiektywie Q4

Totus tuus - to tytuł koncertu, jaki odbył się w niedzielę 7 października w parafii pod wezwaniem Świętego Stanisława BM.

Druga Gorączka Gier nad Wisłą w obiektywie Q4

Dwa turnieje o Mistrzostwo Polski i moc atrakcji dla wielbicieli planszówek, którzy wczoraj opanowali Centrum Kultury "Browar B." Druga Gorączka Gier nad Wisłą za nami.

Straż Miejska rozpoczyna specjalną kampanię informacyjną

Straż Miejska we Włocławku rozpoczyna kolportażową kampanię informacyjną skierowaną w głównej mierze do właścicieli nieruchomości prywatnych, kamienic wielomieszkaniowych i domów jednorodzinnych mającą na celu zwrócenie uwagi i przybliżenie problematyki związanej z niezgodnym z przepisami pozbywaniem się odpadów komunalnych poprzez spalanie w domowych paleniskach.

15. Rajd Włocławski w najbliższą niedzielę

W niedzielę 21. października Włocławek stanie się rajdową stolicą regionu. Wszystko to za sprawą 15. Rajdu Włocławskiego, zaliczanego jako IV runda Mistrzostw Okręgu Bydgoskiego w Konkursowej Jeździe Samochodem, organizowanego przez Automobilklub Włocławski.