Prezent na Dzień Ojca? Może elegancka maszynka do golenia z bambusową rączką?

Wybór odpowiedniego prezentu na Dzień Ojca to nie lada wyzwanie. Jedni wolą praktyczne upominki, inni wybiorą nowoczesne gadżety, a jeszcze inni postawią na wspólne przeżycia, zapraszając tatę na ciekawe wydarzenie. Uniwersalnym pomysłem, który trafi w gust wielu mężczyzn może być maszynka do golenia z bambusową rączką, tym bardziej, że aż 64% Polaków goli się przynajmniej kilka razy w tygodniu, a brodacze regularnie podgalają swój zarost. Ten elegancki i użyteczny prezent sprawi wiele radości i nie będzie wcale drogi.

Marihuanę uprawiał w garażu – trafił już do aresztu

Kryminalni z Włocławka zlikwidowali nielegalną plantację marihuany, którą zorganizował 50-latek. W jego garażu znaleźli zabronione rośliny konopi zarówno w fazie wzrostu, jak i ścięte oraz wysuszone o łącznej wadze ponad 2 i pól kg. Policjanci zabezpieczyli też sprzęt służący do nielegalnej uprawy. Mężczyzna trafił już do aresztu tymczasowego.

Z Białołęki do Włocławka - WOPR z nowym samochodem

Bezpieczeństwo w okresie wakacyjnym szczególnie ważne jest nad zbiornikami wodnymi. Ilość osób odwiedzających plaże czy jeziora gwałtownie wzrasta wraz z temperaturą. Dlatego tak ważne jest to, aby każdy mógł czuć się bezpiecznie. Dziś, do Włocławskiego WOPR trafił nowy samochód marki Renault Master. Pochodził on z Warszawy.

Kolizja na Wyszyńskiego

Dziś o 4 nad ranem u zbiegu ulic Wyszyńskiego i Brzeskiej doszło do kolizji dwóch pojazdów. Zderzyły się volkswagen i renault.

Komunikat Energa - przerwy w dostawie prądu

W nadchodzącym tygodniu możemy spodziewać się przerw w dostawach energii elektrycznej. Gdzie możemy spodziewać się utrudnień? Poniżej komunikat Energi.

Kiermasz Przysiadek w ZSP nr 1

W ubiegły czwartek i piątek, 10, oraz 11 czerwca, na terenie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego numer 1 we Włocławku, odbył się „Kiermasz Przysiadek”.

V Edycja Gramy w Ręczną – ZSP nr 1 pośród zakwalifikowanych szkół

Od 1 września do 23 grudnia 2021 roku rusza 5 edycja programu „Gramy w Ręczną". W okresie tym 3.500 uczniów z 175 szkół podstawowych z całej Polski z klas I-III, jak również nauczyciele wychowania fizycznego, będą realizować program gier i zabaw z piłką ręczną w czasie którego oprócz rozwoju ogólnego, będą rozwijać podstawowe umiejętności związane z grą w piłkę ręczną.

Fundacja ANWIL wyróżniona

Korporacyjna fundacja chemicznej spółki z Grupy ORLEN otrzymała wyróżnienie za realizowany przez siebie program „Uczę się z ANWILEM”, który wpisuje się w jeden z podstawowych celów statutowych organizacji, czyli podwyższanie poziomu wykształcenia mieszkańców Włocławka i okolic.

Piknik Wolontariatu

Włocławskie Centrum Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu zaprasza wszystkie organizacje pozarządowe i instytucje zaangażowane w organizację wolontariatu i działające na terenie Włocławka na Piknik Wolontariatu, który odbędzie się w dniu 18 czerwca 2021 od godziny 16:00 do około 20:00 na terenie Wake Parku we Włocławku.