W tej szkole mają kąciki relaksu

Zespół Szkół Chemicznych zakończył realizację kącików relaksu, które powstały w placówce w ramach Szkolnego Budżetu Obywatelskiego. Była to pierwsza tego typu inicjatywa we Włocławku.

Warsztaty rodzinne „Patriotyczne inspiracje”

Z okazji zbliżającego się święta odzyskania przez Polskę niepodległości, serdecznie zapraszamy na warsztaty rodzinne, pod nazwą „Patriotyczne inspiracje”, które odbędą się 6 listopada, o godzinie 11.00, w Muzeum Historii Włocławka przy ulicy Szpichlernej 19.

Wystawa prac Adriana Wilczyńskiego

Miejska Biblioteka Publiczna im. Zdzisława Arentowicza zaprasza na wystawę prac Adriana Wilczyńskiego "Na ekranie rysowanie".

Ratunek dla palaczy - spotkanie w COPiW

Od 14- 18 listopada w Centrum Organizacji Pozarządowej i Wolontariatu odbędzie się cykl spotkań w ramach programu ratunek dla palaczy. Wstęp wolny.

Oszuści znów zadzwonili do włocławian-apelujemy o ostrożność!

Kilkoro włocławian usłyszało przez telefon wiadomość o rzekomym wypadku komunikacyjnym, jaki miał spowodować członek ich rodziny. Niestety, 77-letnia kobieta uwierzyła w opowieść oszustów i chcąc ratować „wnuczka" przekazała im oszczędności. Po raz kolejny apelujemy o ostrożność i ograniczone zaufanie do osób, które wypytują nas o oszczędności i proszą o przekazanie gotówki!