Miasto chce realizować nowy program dla seniorów

Zarządzeniem Prezydenta Miasta Włocławek z dnia 4 lipca został ogłoszony otwarty konkurs ofert na wybór realizatorów działań w ramach programu polityki zdrowotnej pn. „Program zapobiegania upadkom dla seniorów w województwie kujawsko-pomorskim”

Dziś pierwsze z cyklu spotkań dotyczących mikrograntów

Biuro Rewitalizacji Urzędu Miasta Włocławek zaprasza na cykl spotkań informacyjnych dotyczący realizacji "Programu wsparcia projektów lokalnych", w ramach którego udzielaną są mikrogranty na organizację wydarzeń w obszarze rewitalizacji.

Ta wyszukiwarka, ułatwi Ci codzienne czynności!

Od teraz Twoje codzienne segregowanie odpadów ułatwi Ci wyszukiwarka odpadów na stronie www.saniko.com.pl , która skierowana jest głównie do Mieszkańców Włocławka oraz gmin ościennych, współpracujących z Przedsiębiorstwem Gospodarki Komunalnej „Saniko”.

Program „Oddłużenie’’ 2019

Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie na mocy porozumienia z Powiatowym Urzędem Pracy oraz Administracją Zasobów Komunalnych kontynuuje realizację Programu „Oddłużenie”.

Płock - Włocławek - Grudziądz - nowa linia kolejowa priorytetem

Szacunkowy koszt budowy Centralnego Portu Komunikacyjnego w Baranowie to 35 miliardów złotych. To jednak nie wszystko. Kosztem 40 miliardów złotych ma powstać blisko 800 kilometrów nowych linii kolejowych łączących CPK z największymi aglomeracjami w kraju. Jedna z nich przebiegać będzie przez Włocławek.

Podsumowanie weekendu na drogach powiatu włocławskiego

Od piątku (05.07.19) do niedzieli (07.07.19) na terenie powiatu włocławskiego doszło do 2 wypadków, w których dwie osoby zostały poszkodowane. Niestety w 3 przypadkach mundurowi zatrzymali kierujących, którzy prowadzili swoje pojazdy w stanie nietrzeźwości, w tym jednego który spowodował wypadek.