Zamknij X

Planowana budowa kolumbarium na Cmentarzu Komunalnym

Spółka „Baza” ogłosiła przetarg na opracowanie kompletnej dokumentacji projektowej wraz z wykonaniem robót budowlanych dla zadania pn.: „Budowa kolumbarium na Cmentarzu Komunalnym we Włocławku w formule „zaprojektuj-wybuduj”.

Dla miłośników sportu – bez nudy

„Skreślam nudę, wybieram sport z Elektrykiem” to inicjatywa skierowana do dzieci i młodzieży oraz osób niepełnosprawnych z Włocławka. Impreza odbędzie się 11 czerwca 2022 r., chęć uczestnictwa można zgłaszać do 27 maja 2022 r.

Wystawa Historia Biblii w Browarze

Wydania Pisma Świętego z różnych epok, języków i wielkości, zarówno oryginałów, jak i replik. Do tego komentarz prawdziwego pasjonata – Jarosława Gaudka. Wszystko to na wystawie Historia Biblii we Włocławskim Centrum Kultury.

XIX Katedralne Koncerty Organowe - Waldemar Krawiec

Organistą, który zainaugurował XXXI cykl Katedralnych Koncertów Organowych był Waldemar Krawiec. Artysta reprezentuje śląskie środowisko muzyczne. Pracą artystyczną i pedagogiczną jest związany z Zabrzem. Magisterskie oraz podyplomowe studia w zakresie gry na organach odbył w Akademii Muzycznej w Katowicach pod kierunkiem prof. Juliana Gembalskiego.

Podsumowanie weekendu na włocławskich drogach

W weekend włocławscy mundurowi nie odnotowali żadnego wypadku drogowego, a 19 zdarzeń zakwalifikowali jako kolizje. Ponadto zatrzymali 3 nietrzeźwych kierujących, którzy za swoje zachowanie na drodze odpowiedzą przed sądem.

Poznajcie nowych „bohaterów marki” ANWILU

Włocławska spółka chemiczna, należąca do Grupy ORLEN, opracowała serię edukacyjnych bajek dla dzieci. Ich narratorami są „Granulki” - sympatyczne, animowane postacie, które jednocześnie stają się tzw. „brand heroes” i będą wykorzystywane w szerszej komunikacji marketingowej.

Bursa szkolna przy ul. Mechaników do przebudowy

Urząd Miasta ogłosił drugie postępowanie na opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla zadania pn.: ”Przebudowa budynku bursy szkolnej przy ul. Mechaników 1” we Włocławku.

Pokaz talentów z SP 20

Układanie kostki Rubika, karate, hula-hop, śpiew, taniec i inne talenty zaprezentują uczniowie w pokazie organizowanym przez świetlicę szkolną. Okazją do zaprezentowania tych zdolności będzie Dzień Dziecka.

Konkurs Ekologiczny ,,Drzewa Naszych Lasów”

Organizatorem konkursu jest Nadleśnictwo Włocławek, zaś jego adresatami – przedszkolaki oraz uczniowie szkół podstawowych z terenu województwa kujawsko – pomorskiego.