Zamknij [X]

Nocne Granie w „Taktyku”

2 listopada 2019 roku w godz. 18.00 – 5.00 Klub Gier Planszowych „Taktyk” zaprasza na noc mocnych wrażeń HALLO NOC!

Szkółka bowlingowa dla dzieci

Zarząd Włocławsko-Brodnickiego Klubu Sportowego Niewidomych i Słabowidzących „Pionek” informuje, że w dniu 3 listopada 2019 roku (niedziela) odbędzie się projekt wspierany przez Prezydenta Miasta Włocławek pn.: „Szkółka bowlingowa dla dzieci”.

Wszystkich Świętych. Jak dotrzeć na włocławskie cmentarze?

Już jutro tłumnie pojawimy się na cmentarzach, by wspomnieć naszych zmarłych bliskich. Jak co roku, na włocławskie nekropolie (31 października, 1 i 2 listopada) dotrzemy za darmo autobusami. Zmotoryzowani powinni zaś pamiętać o zmianach w organizacji ruchu. Oto szczegóły.

W listopadzie odbędzie się akcja: „Włocławek za pół ceny”

Włocławskie Centrum Biznesu – Inkubator Innowacji i Przedsiębiorczości zapraszamy na wielkie rabatowe święto w stolicy Kujaw. Przez trzy dni, tj. od 22 do 24 listopada 2019 roku klienci włocławskich sklepów, restauracji, kawiarni, hoteli, punktów usługowych będą mogli skorzystać z atrakcyjnych rabatów. Oferta promocyjna akcji „Włocławek za pół ceny” obejmuje także instytucje kulturalne.

Zbiórka krwi już 07 listopada

Oddział Rejonowy Polskiego Czerwonego Krzyża we Włocławku organizuje 07 listopada otwartą akcję poboru krwi. Odbędzie się ona w godzinach od 12.30 do 16.30 .

Złodziej rowerów zatrzymany

Policjanci z Topólki zatrzymali 26-latka, który jest podejrzany o kradzieże rowerów na terenie dwóch gmin. Skradzione mieni odzyskano, zatrzymany usłyszał już zarzuty.

Spotkanie z Aleksandrą Ziółkowską- Boehm

Zapraszamy Państwa na spotkanie w ramach cyklu „Czytelnicze oblicze” z Aleksandrą Ziółkowską – Boehm, ostatnią sekretarką Melchiora Wańkowicza oraz spadkobierczynią jego archiwum.