Urodziny papieża w moim domu – świętuj i wygraj

Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego wraz z naszym portalem zaprasza do udziału w konkursie zorganizowanym z okazji setnej rocznicy urodzin Jana Pawła II. Czeka nagroda w wysokości 500 złotych.

25 ozdrowieńców w województwie

340 – dokładnie tyle osób w kujawsko-pomorskim uznano już za ozdrowiałych. Tylko dziś Urząd Wojewódzki poinformował o kolejnych 25 przypadkach. Pojawiło się też nowe zakażenie.

Będzie kolejna inwestycja. Umowa podpisana

Rusza kolejna inwestycja dotycząca sieci wodociągowej pn. „Modernizacja i wymiana sieci wodociągowych z przyłączami w aglomeracji m. Włocławek (ul. Świętego Antoniego, Bojańczyka, Kilińskiego, Jesionowa, Chopina/Warszawska, Orla i Reymonta.

Noc Muzeów wirtualnie - MZKiD zaprasza

Konkursy, prezentacje i filmy. Muzeum Ziemi Kujawskiej i Dobrzyńskiej zaprasza do... internetu. W tym roku to tam trwać będzie „Noc Muzeów”.

Kaskadowy pomiar prędkości na włocławskich drogach

Policjanci ruchu drogowego z Włocławka przeprowadzili wczoraj działania pn. „Kaskadowy pomiar prędkości". Realizowane czynności odbywały się w ramach ogólnopolskiej akcji i miały charakter kontrolno-prewencyjny. Funkcjonariusze oprócz kontroli prędkości zwracali uwagę na wszystkie wykroczenia popełniane przez kierujących.

Uwaga oszuści - policja apeluje o czujność

W trosce o bezpieczeństwo mieszkańców włocławscy policjanci apelują o czujność i rozwagę w kontaktach z nieznajomymi. Bądźmy ostrożni, bowiem przestępcy wymyślają nowe sposoby, by nas okraść. Działają m.in. podszywając się pod pracowników spółdzielni mieszkaniowej. W środę na terenie miasta poprzez podstępne działanie takich osób swoje oszczędności straciło starsze małżeństwo.

Koronawirus: 3 nowe zakażenia w regionie

U dwóch osób z powiatu toruńskiego i jednej osoby pochodzącej z powiatu lipnowskiego wykryto koronawirusa – informuje Urząd Wojewódzki. W szpitalu w Grudziądzu zmarła 73-letnia kobieta.

Uwaga konkurs! Wygraj darmową kawę ze Spoko Cafe

Nasz portal razem ze Spoko Cafe przygotował dla was konkurs w którym będziecie mogli wygrać dowolną małą kawę z kawiarni Spoko Cafe we Włocławku. Co musicie zrobić by wziąć udział w zabawie? To proste.

Nabór wniosków do programu Bardzo Młoda Kultura

MCK w Bydgoszczy, jako operator regionalnego programu Bardzo Młoda Kultura Kujawsko-Pomorskie 2019-2021, realizując projekt Terenowy Dom Kultury wznowiło nabór wniosków w konkursie na mikrodotacje na edukację i kulturę.