Zamknij X
Zamknij [X]

Uczysz się? Zostań posłem

Ruszyła rekrutacja do XXV sesji Sejmu Dzieci i Młodzieży. Można się już zgłaszać. Temat tegorocznych obrad to „Posłowie Sejmu II RP. Ich losy i działalność w okresie II wojny światowej i okupacji”.

Poradnia zaprasza na dyżury

Dziś kolejny dyżur w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej. Psycholodzy i pedagodzy zapraszają rodziców dzieci z roczników: 2013, 2012 na konsultacje w zakresie przygotowania do nauki szkolnej.

"Jazz w Browarze B." - Tomasz Chyła Quintet

Tomasz Chyła Quintet to zespół wywodzący się z gdańskiego środowiska jazzowego, szturmujący przebojem polską scenę jazzową. Koncert odbędzie się 14 marca o 19.00 w sali kameralnej Browaru B.

Pod dachami Paryża

12 kwietnia o godz. 18.00 Klub Stara Remiza CK „Browar B.” zaprasza na 41. Deser z kulturą! Tym razem koncert zatytułowany ”Pod dachami Paryża” w wykonaniu zespołu „Retro Orchestra” w składzie: Joanna Hort – wokal, narracja; Piotr Kopietz – akordeon, narracja, kierownictwo artystyczne; Michał Zuń – kontrabas.

'Pięknie dziś wyglądasz' - bycie życzliwym jest proste

Uśmiech, dobre słowo, pochwała, albo zwykłe "dziękuję". Naprawdę niewiele trzeba, by uczynić dzień lepszym, dla siebie i innych. Włocławscy uczniowie już to wiedzą. Do piątku w szkołach odbywa się kampania "Życzliwy Włocławek", organizowana przez Urząd Miasta.

Bezpłatne dyżury dla NGO

Urząd Marszałkowski organizuje bezpłatne, cykliczne dyżury doradców księgowych dla organizacji pozarządowych. Indywidualne spotkanie ze specjalistą możliwe jest po wcześniejszym zgłoszeniu. Najbliższe spotkanie dziś (12 marca), kolejne za tydzień (19 marca).

Harcownia Miasto Włocławek zaprasza

Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie informuje, że Hufiec ZHP we Włocławku rozpoczyna rekrutacje do Projektu „Harcownie – metodyka harcerska wsparciem dla rodziny”.

Preferencyjne pożyczki unijne dla mikroprzedsiębiorstw

W siedzibie Spółki Kujawskie Poręczenia Kredytowe przy ul. Toruńskiej 148 lok. B02 (budynek Włocławskiego Inkubatora Innowacji i Przedsiębiorczości) przyjmowane są wnioski o pożyczkę unijną dla mikroprzedsiębiorstw.