Zamknij [X]

Włocławki - nowa odsłona

Ruszyła II edycja ogólnopolskiego konkursu na mała formę użytkową/dekoracyjną.

#Q4news. 'Olimpijczyk' przeprowadza się do 'Delfina'

To koniec trwającej lata odysei MKS "Olimpijczyk". Włocławscy judocy, którzy ostatnio korzystali z gościny Zespołu Szkół nr 11, przez kolejnych 10 lat trenować będą w pomieszczeniach wydzierżawionych od OSiR-u.

Czystość Środowiska Zależy od Nas

Włocławskie Centrum Edukacji Ekologicznej realizuje kampanię pt. „Czystość Środowiska Zależy od Nas”. Kampania jest realizowana dzięki wsparciu Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Toruniu.

Konkurs: „Odkryj talent w swoim uczniu 2019”

Kujawsko-Pomorskie Centrum Edukacji Nauczycieli we Włocławku jest Miejscem Odkrywania Talentów. W związku z tym KP CEN zaprasza nauczycieli do udziału w konkursie pt. „Odkryj talent w swoim uczniu 2019”, którego celem jest prezentacja szerokiego spektrum działań pracy z uczniem zdolnym i uzdolnionym.

W Teatrze – Cwaniaczek…

Teatr Impresaryjny im. Włodzimierza Gniazdowskiego oraz Teatr „Skene” zapraszają na PREMIERĘ przedstawienia pt: Cwaniaczek 2.

ZUS zaprasza na porady i szkolenia

20 maja pracownicy Inspektoratu ZUS we Włocławku udzielać będą bezpłatnych konsultacji z dziedziny ubezpieczeń i składek oraz emerytur i rent.

Przyjazny dzielnicowy - rusza konkurs Komendy Wojewódzkiej Policji

Komenda Wojewódzka Policji w Bydgoszczy realizuje III edycję konkursu pn. „Przyjazny Dzielnicowy". "Dzielnicowy rozwiązał profesjonalnie twój problem? Wyróżnia się szczególną empatią i zaangażowaniem w pomoc dzieciom, rodzinom w trudnych sytuacjach życiowych? Napisz do nas i zgłoś dzielnicowego do konkursu" - zachęca kujawsko-pomorska policja.

Chór CANTO z wizytą na Litwie

W dniach 3-5 maja b.r. Młodzieżowy Chór CANTO Zespołu Szkół Muzycznych im. Czesława Niemena we Włocławku przebywał na Litwie. Koncerty w Wilnie odbyły się na zaproszenie Centrum Kultury Polskiej im. Stanisława Moniuszki i były związane z 200 rocznicą urodzin tego kompozytora oraz Dniami Polskimi na Litwie.