Sprawca włamań na działkach zatrzymany

Włocławscy policjanci zatrzymali na gorącym uczynku 57-latka, który włamał się do altanki na działkach. Mundurowi ustalili, że zatrzymany ma na swoim koncie jeszcze trzy takie włamanie, do których doszło na przełomie marca i kwietnia 2019 roku na ogródkach działkowych przy ulicy Granicznej we Włocławku. Mężczyzna usłyszał od śledczych cztery zarzuty związane z włamaniami, do których się przyznał.

„Aktywna Mama, aktywny Tata”

W ubiegłym tygodniu wręczyliśmy pierwsze vouchery w ramach projektu „Aktywna Mama, aktywny Tata”, dzięki któremu rodzice otrzymają środki na sfinansowanie kosztów opieki nad małymi dziećmi.

Powstają nowe miejsca opieki nad dziećmi

Samorząd województwa z myślą o najmłodszych mieszkańcach regionu i ich rodzicach przeznacza znaczące środki z unijnego Regionalnego Programu Operacyjnego na budowę i organizację miejsc w żłobkach i przedszkolach.

Turniej o wszystko 2019

14 lipca o godz. 11.00 na Brackiej Osi Strzeleckiej – Strzelnicy Polskiego Związku Łowieckiego, Włocławek – Ostrowy odbędzie się „Turniej o wszystko”.

Włocławski Mistrz Kierownicy. Runda druga

Automobilklub Włocławski zaprasza na 2. rundę Włocławskiego Mistrza Kierownicy połączoną z 5. rundą Mistrzostw Okręgu Bydgoskiego w Super Sprincie, która odbędzie się 14 lipca na parkingu przed Halą Mistrzów.

Spacerek z przewodnikiem

Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza na spotkanie z cyklu Wakacyjnych Spacerków z Przewodnikiem.

Magistrale jak nowe

Włocławskie Wodociągi rozpoczynają kolejną inwestycję. Modernizowane będą magistrale wodociągowe znajdujące się w ul. POW, Dziewińskiej i w Placu Wolności.

Kiedy możesz ubiegać się o ekwiwalent za urlop?

Nie wykorzystałeś urlopu u poprzedniego pracodawcy? Czy wiesz, że należy ci się ekwiwalent pieniężny za dni urlopu wypoczynkowego? Co więcej, musisz je otrzymać. Sprawdź, kiedy możesz ubiegać się o ekwiwalent za urlop.