Zamknij X
Zamknij [X]

Ulica Figowa zostanie przebudowana

Ratusz informuje, że rozstrzygnięto przetarg na przebudowę ulicy Figowej na Zawiślu. Kosztem blisko 130 tysięcy złotych prace przeprowadzi DROGTOM.

Przesyłka za duża dla kuriera – co teraz?

Transport rzeczy wielkogabarytowych większości z nas kojarzy się z niemałym wyzwaniem. Wśród tematów, które musimy przeanalizować jest nie tylko kwestia właściwego zabezpieczenia ładunku, ale także znalezienia odpowiedniego przewoźnika. Przesyłki wielkogabarytowej nie wyślemy ani pocztą, ani kurierem – odpadają więc 2 najpowszechniejsze sposoby transportowania rzeczy. Jak więc zorganizować transport wielkogabarytowy – tak, żeby i nasze nerwy i portfel wyszły z tego przedsięwzięcia bez szwanku?

Na Celulozowej powstanie nowe osiedle

Przy ul. Celulozowej powstanie osiedle złożone z czterech wielorodzinnych bloków mieszkalnych. Gmina Miasto Włocławek zawarła umowę ze spółką Miejskie Budownictwo Mieszkaniowe na realizację tego przedsięwzięcia.

Policjanci włączyli się w zbiórkę pieniędzy dla Zuzi

Kolejny raz radziejowscy policjanci włączyli się w akcje charytatywną. Tym razem w Osięcinach wzięli udział w festynie charytatywnym „Oby życie żyło" dla 13-letniej Zuzi Dyduch, chorej na białaczkę.

KOMUNIKAT – odnaleziony rower

Komenda Miejska Policji we Włocławku poszukuje właściciela roweru, który został odnaleziony w piątek (05.07.2019) w bloku przy ulicy Budowlanych we Włocławku (pomieszczenie wózkowni).

Narodowe czytanie w 'Baczyńskim'

Już po raz czwarty uczniowie i nauczyciele IV LO im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego włączyli się do ogólnopolskiej akcji Narodowe Czytanie. Przedsięwzięcie, pod patronatem Pary Prezydenckiej, w tym roku upływało pod znakiem polskich nowel.

39. rocznica powstania NSZZ Solidarność

W minioną niedzielę (8 września) członkowie i sympatycy NSZZ Solidarność spotkali się we włocławskiej katedrze. Okolicznościową mszą świętą uczcili 39. rocznicę powstania NSZZ „Solidarność”.

Dwie osoby ranne. Wypadek na ul. Toruńskiej

W niedzielę (8 września) po godzinie 10:00 na ulicy Toruńskiej we Włocławku autobus przewożący 21 pasażerów w kierunku Gdańska zderzył się z samochodem osobowym. Dwie osoby trafiły do szpitala.

#Q4News Kolejne inwestycje w regionie ze wsparciem

ANWIL SA, „MEZ Technik” sp. z o.o, oraz TOKU Projekt Zbigniew Topolski to trzy kolejne firmy, które uzyskały wsparcie zadań inwestycyjnych w ramach Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Stosowne zaświadczenia przekazano dziś w Centrum Kultury Browar B.