Zamknij [X]

Lekcja bezpieczeństwa i odpowiedzialności w SP w Kowalu

Poniedziałkowy poranek mile zaskoczył uczniów Szkoły Podstawowej w Kowalu, na których czekało spotkanie z mundurowymi, zamiast tradycyjnych lekcji. Przedstawicie Zespołu Profilaktyki Społecznej Komendy Miejskiej Policji we Włocławku odwiedzili uczniów miejscowej placówki dydaktycznej wspólnie z Komendantem Komisariatu Policji w Kowalu i przedstawicielami Starostwa Powiatowego. Celem spotkania była dyskusja na temat bezpieczeństwa na drodze, w szkole oraz w sieci. Na zakończenie każdy otrzymał miły upominek, dzięki któremu będzie widoczny na drodze.

#Q4news Krzyś czeka na Twoją pomoc

Krzyś Kurant urodził się w marcu tego roku. Od pierwszych chwil swojego życia musiał o nie walczyć i ta walka trwa nadal. Urodzony w 24 tygodniu ciąży wcześniak cierpi na wiele schorzeń. Wysokie koszty leczenia przekraczają możliwości finansowe rodziców. Trwa zbiórka pieniędzy dla „małego wojownika”.

Powstaje program dla gospodarki do 2027 roku

Renomowana globalna firma doradcza PwC przygotuje dla nas program rozwoju gospodarczego regionu 2021-2027, który wykorzystamy m.in. w budowaniu nowej strategii rozwoju województwa i dedykowanych gospodarce segmentów nowego regionalnego programu operacyjnego (RPO). Dziś (5 listopada) w Urzędzie Marszałkowskim odbyła się uroczystość podpisania umowy w tej sprawie.

Wystawa: Moje miasto… Włocławek…

6 listopada 2019 r. o godz. 17.00 w holu biblioteki przy ul. Warszawskiej zostanie otwarta wystawa prac Tomasza Lewińskiego, zatytułowana: „Moje miasto… Włocławek…”

Projekt miejscowego planu udostępniony do wglądu

W siedzibie Urzędu Miasta Włocławek przy Zielonym Rynku 11/13 wyłożony jest do publicznego wglądu projekt miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego miasta Włocławek.