Zamknij X
Zamknij [X]

Rewitalizacja - jutro kolejne spotkanie

Jutro, 19 marca, o godz. 16.00 w kawiarni obywatelskiej „Śródmieście Cafe” przy ul. 3 Maja 9 rozpocznie się trzecie z cyklu spotkań, jakie odbywają się w ramach trwających obecnie, konsultacji społecznych projektu uchwały o ustanowieniu Specjalnej Strefy Rewitalizacji.

Piraci pożegnali się z prawem jazdy. Wideo

W piątek 15 i w niedziele 17 marca we Włocławku zatrzymano dwóch kierowców którzy przekroczyli prędkość o ponad 50km na godzinne. Obaj pożegnali się z prawem jazdy.

Maraton tańca PWSZ

W minioną sobotę 16 marca w hali OSiR odbył się II Wielopokoleniowy Maraton Tańca. Na scenie odbywały się warsztaty taneczne oraz występ grupy teatralnej.

Poezja w Baczyńskim

W sobotę w IV LO im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego odbył się Wojewódzki Etap Konkursu Poezji Krzysztofa Kamila Baczyńskiego. Tegoroczna edycja konkursu jest już dwudziestą czwartą organizowaną przez włocławską szkołę.

Kobiety świętowały swój dzień

W minioną sobotę w Centrum Kultury „Browar B.” odbyło się spotkanie zorganizowane przez Regionalny Związek Rolników, Kółek i Organizacji Rolniczych we Włocławku.

Skołowani w Rejsie

W ubiegły piątek w "Rejsie na przystani" odbył się koncert „Skołowanych”. Na scenie wystąpił główny wokalista zespołu Adam Majewski wraz ze swoja grupą.

Nepal w obiektywie - wystawa w Beczkowni

Do 14 kwietnia w galerii Beczkownia oglądać można wystawę fotografii Wojciecha Moskwy. Prace prezentują rzeczywistość Nepalu, choć, jak podkreśla autor, w metafizycznym ujęciu.