Światełko do nieba rozbłysło we Włocławku

Po raz 27 zagrała Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Także we Włocławku i także tutaj dzień zakończyło tradycyjne już światełko do nieba. Choć słowo tradycyjne, nie do końca oddaje to, co działo się na Zielonym Rynku.

Serce miasta pulsuje

Przekonywali dziś o tym członkowie grup tanecznych z Centrum Tańca "Puls". Na Placu Wolności, z okazji 27. Finału WOŚP młodsi i nieco starsi porywali do tańca włocławian.

Włocławek zagrał!

Dla orkiestry. Choć pogoda daleka była od idealnej, to pod sceną, gdy na niej pojawiła się Sylwia Grzeszczak trudno było znaleźć wolne miejsce. Koncert "Włocławek dla Orkiestry" na Zielonym Rynku przyciągnął tłumy.

Big Piano zagrało na Placu Wolności

Czy na pianinie można grać nogami? Można. Całkiem sprawnie i z wdziękiem. Udowodnili to uczniowie Liceum Ziemi Kujawskiej. Ich Big Piano stanęło dziś na Placu Wolności i zagrało... dla WOŚP.

Pierwszy oddech pod wodą - dla WOŚP

Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy wspierać można na milion sposobów. Milion pierwszym jest ten zaproponowany przez Włocławski Klub Nurkowy Jaques. Dziś na Międzyosiedlowym Basenie Miejskim kolejna odsłona akcji "Pierwszy oddech pod wodą".

'Baczyński' zatańczył poloneza

Tradycyjny polonez, tradycyjne powitanie i zupełnie niepowtarzalne wspomnienia. Tak zapewne zapamiętają swoją studniówkę uczniowie IV LO. Bawili się na niej w sobotę 12 stycznia.

Studniówka Publicznego LO im. ks. Jana Długosza

Ta noc do innych niepodobna... Jedyna w swoim rodzaju i wyjątkowa. W pamięci pozostaje na całe życie. Dziś, na swojej studniówce bawili się tegoroczni maturzyści z "Długosza".