Zamknij [X]

Dzień Dziecka pod żaglami

W niedzielę 26 maja od godz 12.00 do 18.00 odbędzie się proekologiczny dzień dziecka pod żaglami pod nazwą "Bądz Eko na Wodzie i Lądzie" w Marinie Zarzeczewo.

Mobilne Q4. Rozmowa z Krzysztofem Brejzą

Krzysztof Brejza, niegdyś samorządowiec, dziś już trzecią kadencję zasiada w ławach poselskich i kandydat w wyborach do Parlamentu Europejskiego z listy Koalicji Obywatelskiej. W naszym Mobilnym Studiu Q4, mówi o tym jak, według niego, powinna wyglądać praca europarlamentarzysty. I nie tylko o tym.

Wybory do Parlamentu Europejskiego 26 maja, konkurs teraz

Dla tych, którzy nie tylko sami zechcą pójść 26 maja na wybory by wybrać posłów do Parlamentu Europejskiego, ale chcieliby też własnym przykładem zachęcić innych, Urząd Marszałkowski ma specjalny konkurs z nagrodami w postaci modnego obecnie środka lokomocji - elektrycznych hulajnóg.

Żyj aktywnie. Dzień Osób z Niepełnosprawnością

Pod takim hasłem Zakład Ubezpieczeń Społecznych organizuje w tym roku Dzień dla Osób z Niepełnosprawnością. Z wiedzy i porad specjalistów będzie można skorzystać w całej Polsce, w tym w kilku miastach województwa kujawsko-pomorskiego.

Projekt „Rodzina w Centrum 2”

MOPR rozdał bony edukacyjne W ramach projektu „Rodzina w Centrum 2” Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie przygotował bony edukacyjne, tj. indywidualne kursy językowe do zrealizowania w jednej z włocławskich szkół językowych.

Solidarność domaga się dalszych podwyżek dla oświaty

Chodzi o wynagrodzenia dla pracowników administracji i obsługi szkół. Obecnie wdrażane podwyżki na poziomie 7 procent nie zadowalają związkowców. Wciąż domagają się podwyższenia pensji do postulowanych wcześniej 25 procent.