Bezpłatne bony obiadowe dla klientów MOPR

Miejska Jadłodajnia „U Świętego Antoniego” rozpoczęła wydawanie bezpłatnych bonów obiadowych na miesiąc czerwiec br. wg. poniższego harmonogramu:

Sukces ucznia Elektryka na olimpiadzie

Piotr Marciniak – uczeń klasy czwartej Technikum nr 4 w Zespole Szkół Elektrycznych we Włocławku został finalistą Ogólnopolskiej Olimpiady Innowacji Technicznych i Wynalazczości - Blok B: wynalazczość.

Już od roku Mamy 4+ otrzymują wsparcie

Od marca 2019r. ruszył program „Mama 4+”,czyli rodzicielskie świadczenie uzupełniające. Wnioski o to świadczenie cały czas są przyjmowane. Do oddziałów ZUS w województwie kujawsko-pomorskim od początku obowiązywania programu Mama 4+, wpłynęło blisko 4,7tys. wniosków. W całym kraju liczba ta przekroczyła 64,9tys.

Bajkowo w Pińczacie i Warząchewce

Kolorowe i roztańczone postaci z bajek przemaszerowały w sobotę (23 maja) przez dwie podwłocławskie miejscowości. Wszystko to oczywiście z myślą o najmłodszych.

Niebawem pożegnamy maseczki?

Myślę, że dzisiaj lub jutro zapadnie decyzja ws. zniesienia obowiązku noszenia maseczek na ulicach – powiedział dziś minister zdrowia na antenie Polsatu News. Łukasz Szumowski dodał jednak, że ten obowiązek może zostać utrzymany w kilku województwach.