Zamknij [X]

Nie masz prezentu na Dzień Matki? Wybierz kwiaty od SANIKO

Zbliża się 26 maja, czyli jeden z najpiękniejszych dni w roku – Dzień Matki. Dla każdej Mamy, zapewne najważniejsze będą pamięć i obecność Dzieci, ale warto umilić to spotkanie pięknymi kwiatami. Z tej okazji PGK Saniko, obniżyło ceny kwiatów!

Tu mieszkam, tu zmieniam

Ruszyła V edycja konkursu grantowego Fundacji Santander: „Tu mieszkam, tu zmieniam”.

5 lat Browaru B. na plakatach i zdjęciach

Centrum Kultury Browar B. zaprasza do zwiedzania okolicznościowej wystawy zdjęć i plakatów z wybranych imprez z pięciu lat działalności Centrum.

Autobusem na play – off

Przypomnijmy, że dziś MPK uruchamia specjalne linie umożliwiające dojazd z Zazamcza, Południa i Michelina do Hali Mistrzów na półfinały play-off w koszykówce.

Nowy dworzec PKP o krok bliżej

Dziś, na dworcu PKP we Włocławku podpisano uroczyście umowę pomiędzy PKP SA a projektantem włocławskiego dworca. Od dziś ma on 36 tygodni na opracowanie projektu inwestycji.

Uwaga na burze!

Piękne, słoneczne popołudnie we Włocławku może zamienić się w burzowy wieczór - informują synoptycy. Nadchodzące godziny mogą przynieść gwałtowne zjawiska pogodowe.

Dzień strażaka we Włocławku

W piątek, 17 maja, w Komendzie Państwowej Straży Pożarnej przy ul. Rolnej odbyły się uroczystości z okazji dnia strażaka.

Janusz Zemke z poparciem Aleksandra Kwaśniewskiego

„Z radością go popieram” – mówił w piątkowy wieczór Aleksander Kwaśniewski. Były prezydent pojawił się we Włocławku by wesprzeć kampanię Janusza Zemke w wyborach do europarlamentu.