Magistrale jak nowe

Włocławskie Wodociągi rozpoczynają kolejną inwestycję. Modernizowane będą magistrale wodociągowe znajdujące się w ul. POW, Dziewińskiej i w Placu Wolności.

Wciąż trwają 'Letnie akcje na wakacje'

Na przełomie lipca i sierpnia w placówkach Centrum Kultury Browar B., Klubach: „Zazamcze”, „Łęg” i „Stara Remiza” rozpoczną się zajęcia dla dzieci.

Tak wygląda Park na Słodowie. Wideo i zdjęcia z drona

Do niedawna zarośnięty krzakami i kryjący ruiny dawnego basenu. Dziś - najmłodszy i chyba najpiękniejszy z włocławskich parków. Na Słodowie, w sobotę 14 lipca, oficjalnie zaprezentowano go mieszkańcom. Zobaczcie jak Park na Słodowie wygląda na naszych zdjęciach.

#Q4news To trzeba zobaczyć. Park na Słodowie otwarty

Sądząc po tłumach, jakie w sobotę odwiedziły najmłodszy z włocławskich parków, na Słodowie powstało coś, na co włocławianie naprawdę czekali. Kompleks boisk, plac zabaw, stawy i mnóstwo zieleni. Warta ponad 14 milionów złotych inwestycja oficjalnie została oddana do użytku.

Pod Prąd - muzycy zagrali na włocławskiej scenie

Od 7 lipca, podobnie jak w ubiegłym roku, w każdą niedzielę włocławianie mogą uczestniczyć w koncertach plenerowych na Scenie na Wiśle. W minioną niedzielę zaprezentowała się tam grupa Pod Prąd.

Inwestycja nawozowa ANWILU pod skrzydłami Pomorskiej SSE

Włocławska spółka z Grupy ORLEN uzyskała wsparcie Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej na budowę instalacji granulacji mechanicznej. Dzięki temu firma przez 12 lat będzie mogła korzystać z udogodnień wynikających z przynależności do PSSE.