Jak przewozić substancje niebezpieczne?

Każde przedsiębiorstwo, które stanie przed wyzwaniem transportu substancji niebezpiecznych, musi stosować się do określonych zasad i postępować zgodnie z procedurami bezpieczeństwa. Jak należy zabezpieczać groźne materiały i jak je oznaczać?

Warsztaty z Fundacją Instrat, trwają zapisy

Działasz w lokalnej organizacji pozarządowej? Jesteś inicjatorem sąsiedzkich przemian? A może po prostu chcesz dowiedzieć się jak oszczędzać ciepło we własnym mieszkaniu czy domu? Mamy dla Ciebie wyjątkową propozycję!

O wyzwaniach w wolontariacie i nie tylko. NGO'sy spotkały się we Włocławku

Organizacje pozarządowe są w naszym mieście od dłuższego czasu. Eurointegracja, Szlachetna Paczka, czy Caietanus na stałe wpisały się do włocławskiego krajobrazu. Wojna w Ukrainie czy postpandemiczna rzeczywistość zmieniły funkcjonowanie NGO'sów. O swoich doświadczeniach, przedstawiciele organizacji mogli porozmawiać na Włocławskim Forum Organizacji Pozarządowych.

Jaka lokata na 3 miesiące?

Lokaty kwartalne, czyli na 3 miesiące cieszą się coraz większą popularnością. Umożliwiają one wypracowanie zysku przez ulokowane na nich pieniądze. Są także sposobem na spadek siły nabywczej zgromadzonych oszczędności. Jeśli chcesz ulokować swoje fundusze na takiej właśnie lokacie, to sprawdź, na czym ona polega oraz na co zwracać szczególną uwagę przy jej wyborze.