Zamknij X
Zamknij [X]

'Później (...) nie daj Bóg zostanie prezydentem Polski' - prof. Jędrzejko w ZSCh [WIDEO]

Tymi słowami, znany pedagog i dyrektor Centrum Profilaktyki Społecznej, w Zespole Szkół Chemicznych zwracał uwagę na to, że od tego jak ważne jest to w jaki sposób wychowamy młodzież. Mariusz Jędrzejko we włocławskiej szkole prowadził warsztaty z nauczycielami, kuratorami sądowymi i policjantami. Wszystko w ramach "Tygodnia Życzliwości".

'Wybaczam' - uczniowie z SP 23 z nagrodą Grand Prix [VIDEO]

Już po raz dziewiąty we Włocławku odbył się Przegląd Spektakli Profilaktycznych. Pięć przedstawień traktujących o uzależnieniach, pięć grup teatralnych i jedna główna nagroda. Ta, powędrowała do grupy teatralnej "Nieupoważnionym Wstęp Wzbroniony" z SP 23.

#Q4news. Czym skorupka za młodu - prof. Jędrzejko w Chemiku

Jakie zagrożenia czyhają na młodych w sieci? Na to pytanie próbowano odpowiedzieć w ramach szkolenia z prof. Mariusz Jędrzejko w Zespole Szkół Chemicznych we Włocławku. Nie zabrakło również sportowej rywalizacji.

Wyjątkowa wycieczka w pierwszy dzień wiosny

Włocławskie przedszkolaki pierwszy dzień wiosny świętowali wyjątkowy sposób odwiedzając Ujecie Wody na Krzywych Błotach. To jednak nie jedyna okazja do takich odwiedzin już jutro bowiem przypada światowy dzień wody.

Smoki - rodzinne warsztaty twórcze

W niedzielę 17 marca 2019 r o godzinie 11:00 w Galerii Sztuki Współczesnej przy ul. Miedzianej odbyły się rodzinne warsztaty twórcze z gliną.

Debiutancki recital Adrianny Maciejewskiej

Dziś o godz. 18.00 w Centrum Kultury Browar B., przy ul. Łegskiej 28 odbędzie się debiutancki recital Adrianny Maciejewskiej – maturzystki III LO i dyplomantki w klasie śpiewu Zespołu Szkół Muzycznych.

Odpoczno w Starej Remizie

W minionym tygodniu w Klubie "Stara Remiza" zainaugurowano nowy cykl koncertów "Z Kolbergiem na szlaku". Jako pierwsi wystąpili członkowie grupy "Odpoczno".

Kopciuszek ponownie w Impresaryjnym

W Teatrze – Kopciuszek raz jeszcze… Na scenie kameralnej Teatru Impresaryjnego we Włocławku w ramach cyklu Niedzielne Spektakle Familijne będzie można 31 marca o godz. 10.30 i 12.00 obejrzeć ponownie przedstawienie pt. "Kopciuszek".

Wybory do Rady Seniorów

Jak informuje ratusz, została zakończona procedura zgłaszania kandydatów na członków Włocławskiej Rady Seniorów. Osiem osób spełniło wymagania formalne.