Zamknij [X]

Jutro kolejne spotkanie z projektantem w „Śródmieście Cafe”

Jak zaprojektować wystawę? Jak poprawić funkcjonalność lokalu użytkowego? Wszystkich, którzy chcą zdobyć wiedzę na ten temat, zapraszamy na spotkanie z projektantem. Spotkanie odbędzie się 13 listopada 2019 roku o godz. 16.15 w kawiarni obywatelskiej "Śródmieście Cafe" przy ul. 3 Maja 9.

#Q4news Szkoła do Hymnu - uczniowie 'Chemika' zaśpiewali pod pomnikiem AK

„Szkoła do Hymnu” to pomysł Ministerstwa Edukacji Narodowej na uczczenie 101. rocznicy polskiej niepodległości. Podobnie jak w ubiegłym roku, kiedy uczniowie z całej Polski bili „Rekord dla Niepodległej” śpiewając hymn, tak i tym razem punktualnie o 11:11 spotkali się, by zaśpiewać „Mazurka Dąbrowskiego”.

Bezpłatne porady prawne

Świat kodeksów i paragrafów bywa dla nas obcy i często budzi frustrację. W pojedynkę ciężko jest odnaleźć się w gmatwaninie prawnych przepisów, których nieznajomość może wpędzić nas w ogromne kłopoty. Od blisko czterech lat każdy może jednak skorzystać z bezpłatnych porad prawnych zapewnianych przez samorządy. Tak też jest we Włocławku.

Jak nosić modne bojówki męskie?

Bojówki wywodzą się ze stylu wojskowego. Ich popularność przypada głównie na lata 90. Obecnie przeżywają mały renesans. Po kilkunastu latach zapomnienia, spodnie te podbijają świat mody na nowo. Bojówki męskie zdecydowanie dominują w tym sezonie. Są idealną bazą do stylizacji militarnych, safari oraz pasują do trendu War Core. Świetnie odnajdą się także w stylu nowoczesnym i nieformalnym. Z czym je łączyć, aby wyglądać modnie i efektownie?

Niezbędnik barmana – 6 najważniejszych akcesoriów barmańskich

Nie zaznajomiony z tajnikami sztuki barmańskiej laik może się zdziwić, ilu przyborów wymaga profesjonalne przygotowywanie drinków. Nie oznacza to jednak, że amator nie może rozpocząć miksowania koktajli. W istocie już kilka narzędzi wystarczy, by zachwycić bliskich pysznymi i świetnie prezentującymi się alkoholowymi kreacjami. Dowiedz się, w jakie artykuły barmańskie się zaopatrzyć, by móc zacząć przygodę z miksowaniem!

Przedszkolaki ze „Smerfnej Chaty" poznawały policjantów

Jak reagować w sytuacji, gdy zagraża nam niebezpieczeństwo? Pod jaki numer zadzwonić, kogo prosić o pomoc? Tego oraz wiele innych porad i zasad właściwego zachowania dowiedziały się przedszkolaki ze „Smerfnej Chaty" z Włocławka. W środę gościły u siebie policjantów z włocławskiej komendy, a dzień później same odwiedziły miejscową jednostkę policji.