SP 14: 'Do Hymnu'

Narodowe Centrum Kultury jest organizatorem akcji "Do Hymnu" skierowanej do placówek oświatowych z całego kraju.

XVI ZADUSZKI PLASTYCZNE

Zaduszki plastyczne od szesnastu lat znajdują się w kalendarzu imprez organizowanych w gmachu Zbiorów Sztuki.

Bal Jesieni w Przedszkolu Publicznym nr 9

W dniu 25 października 2022r odbył się w przedszkolu „Bal Jesieni”. Dzieci i kadra pedagogiczna przebrały się w piękne jesienne kostiumy i ozdoby.

Warsztaty w ramach programu

Mieszkańców Włocławka i regionu zapraszamy do kawiarni "Śródmieście Cafe" na warsztaty z Fundacją Instrat! Jeżeli działasz w lokalnej organizacji pozarządowej, kole gospodyń, wolontariacie czy harcerstwie - piątkowe warsztaty są dla Ciebie! Wspólnie wypracujemy rozwiązania wspierające lokalne społeczności w kryzysie i omówimy rolę liderów i III sektora w tym zakresie.

Młodzi z ANWILEM – stypendia dla studentów

Fundacja ANWIL po raz kolejny wesprze finansowo studentów - przyszłych specjalistów przemysłu chemicznego. Na piątkę najzdolniejszych mieszkańców powiatu włocławskiego, uczących się na dowolnej polskiej uczelni publicznej, czeka dziewięciomiesięczne stypendium w wysokości 700 złotych brutto. To już piąta edycja programu, w ramach którego do tej pory fundacja przyznała stypendia w łącznej wysokości 120 tys. zł.

Nieodpłatna pomoc prawna 2023. Został ogłoszony konkurs ofert

Zarządzeniem Prezydenta Włocławka z dnia 25 października 2022 r. został ogłoszony otwarty konkurs ofert na powierzenie prowadzenia punktów nieodpłatnej pomocy prawnej lub świadczenie nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego w 2023 roku.