Bobrowiacy w Starej Remizie

Dziś o godz. 18.00 Klub „Stara Remiza” przy ul. Żabiej zaprasza na koncert świąteczno – noworoczny zatytułowany: „Cicha noc”.

ZSEl z ważną nagrodą

Zespól Szkół Elektrycznych z ważną nagrodą Technikum nr 4 w Zespole Szkół Elektrycznych we Włocławku zostało laureatem III edycji konkursu pn. „Potrzeby rynku pracy naszą misją”.

UM przypomina o opłatach za zezwolenia na sprzedaż alkoholu

Urząd Miasta Włocławek - Wydział Rozwoju Miasta - Referat Ewidencji Gospodarczej przypomina przedsiębiorcom posiadającym ważne zezwolenia na sprzedaż napojów alkoholowych, że z dniem 31 stycznia 2019 roku upływa termin złożenia pisemnego oświadczenia o wartości sprzedaży poszczególnych rodzajów napojów alkoholowych w roku minionym oraz wniesienia opłaty za korzystanie z wymienionych zezwoleń w roku 2019.

GSW zaprasza na styczniowe wystawy

W Galerii Sztuki Współczesnej w styczniu oglądać będzie można dwie wystawy. Włocławianie będą mogli oglądać prace łódzkiego artysty Leszka Bartkiewicza. W "Małym salonie" zaś - wystawa prac uczniów łódzkiego Zespołu Szkół Plastycznych.

Sukcesy uczniów LMK w Olimpiadzie Wiedzy o Bezpieczeństwie i Obronności

Uczniowie III Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Konopnickiej: Adam Błażejewski z klasy 3e, Kacper Lewandowski z klasy 3f oraz Filip Skurzewski z klasy 3c wzięli udział w etapie rejonowym Olimpiady Wiedzy o Bezpieczeństwie i Obronności, który odbył się w Golubiu-Dobrzyniu.

Nabór do Kujawsko-Pomorskiej Brygady Obrony Terytorialnej - teraz prościej

Chętnych do służby w WOT nie ograniczają już godziny pracy urzędów, sami mogą zdecydować kiedy złożą wniosek. Dokumentu nie trzeba też podpisywać ręcznie, w tym celu można skorzystać z tzw. profilu zaufanego. Osoby, które skorzystają z tej formy aplikacji będą mogły liczyć na dodatkowe punkty podczas rozmowy kwalifikacyjnej.