Zamknij X
Zamknij [X]

Niezwykła wystawa od dziś w Zbiorach Sztuki

O godz. 17.00 w gmachu Zbiorów Sztuki Muzeum Ziemi Kujawskiej i Dobrzyńskiej przy ul. Zamczej 10/12 odbędzie się uroczyste otwarcie wystawy czasowej „Prowincja” — powrót po 30 latach.

Rozpoczął się konkurs na koncepcję woonerfu 3 maja

Ulica 3 Maja będzie woonerfem. Urząd Miasta ogłosił konkurs Gmina Miasto Włocławek i Politechnika Poznańska organizują konkurs, którego celem jest opracowanie koncepcji funkcjonalno-przestrzennej zagospodarowania ul. 3 Maja poprzez budowę woonerfu. Przedsięwzięcie skierowane jest do studentów Wydziału Architektury PP

Silent Disco - w Browarze B. już w piątek

„Everybody Dance Now" to nazwa zespołu z I Liceum im. Ziemi Kujawskiej we Włocławku, składającego się z grupy przyjaciół tj.Natalia Turska, Julia Jankowska, Aleksandra Gradowska,Amelia Markowska, Mateusz Drzewiecki, Wiktor Będlin, Mateusz Maciejewski, Adrian Księżak. W ramach przedmiotu „Ekonomii w praktyce" mamy w planach zorganizować wydarzenie społeczne oraz rywalizować o nagrody w olimpiadzie „Zwolnionych z Teorii".

Dyżur eksperta ZUS

Inspektorat ZUS we Włocławku zaprasza do skorzystania z dyżuru eksperckiego pracowników ZUS specjalizujących się w zakresie świadczeń emerytalno-rentowych.

Włocławek w programie SKSonTour

19 marca we Włocławku odbędzie się akcja SKSonTour, adresowana do szkół podstawowych i ponadgimnazjalnych. Celem imprezy jest promocja nowoczesnych form aktywności i identyfikacja talentów sportowych.

Projekt miejscowego planu dostępny do wglądu

W siedzibie Urzędu Miasta Włocławek przy Zielonym Rynku 11/13 jest wyłożony do publicznego wglądu projekt miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego miasta Włocławek dla obszaru położonego pomiędzy ulicami: Wronią, Chmielną, Kraszewskiego, terenem Parku im. Wł. Łokietka, ulicami: Wojskową, Barską, Leśną, Okrężną, aleją Chopina i ulicą Okrzei.

W 'Eurointegracji' świętowano dzień kobiet

W gronie 70 Kobiet i grupy Teatralnej EURO uczciliśmy Święto Kobiet. Bardzo miłe i pełne wzruszeń przyjęcie w Restauracji Riverside, przy ul. Piwnej 3 we Włocławku na długo zostanie w naszej pamięci.