#Q4news. Smutek i radość w samo południe. Nabór do szkół - wideo

Im bliżej, tym gorzej. Coraz więcej nerwowego wyczekiwania, coraz więcej wątpliwości i pytań: A co jeśli? Jeśli się nie uda rzecz jasna, bo jeśli uda się znakomicie, to odpowiedź jest prosta – początek wakacji. Mowa oczywiście o rekrutacji do szkół ponadpodstawowych. Dla ponad 3200 byłych gimnazjalistów i ósmoklasistów godzina zero wybiła dziś o 12:00.

12:00 - godzina prawdy. Znamy wyniki rekrutacji do szkół

11 lipca, godzina 12:00. Ten termin w kalendarzach włocławskich absolwentów szkół podstawowych i gimnazjów od dawna był zaznaczony na czerwono. Właśnie dziś ogłoszono wynik rekrutacji do szkół ponadpodstawowych.

Wakacyjne warsztaty rodzinne: „ubieranki”

Dziś 11 lipca o godz. 11.00 w Zbiorach Sztuki przy ul. Zamczej 10/12 rozpoczną się warsztaty rodzinne towarzyszące wystawie czasowej „Prowincja” – Powrót po 30 latach.

Weekend z kulturą

Na najbliższe weekendowe spotkanie z kulturą polecamy koncerty w Toruniu, Szafarni i Kłóbce. Zabrzmi muzyka hiszpańska i utwory polskiego romantyzmu.

Rozpoczęły się „Kreatywne Wakacje 5”

Fundacja na Rzecz Rozwoju Kujawskiej Szkoły Wyższej we Włocławku „Vladislawia” 8 lipca 2019 roku rozpoczęła wakacyjne zajęcia w ramach piątej, jubileuszowej edycji projektu „Kreatywne Wakacje”.

Budżet Obywatelski - są pierwsze zgłoszenia. Ratusz czeka na więcej [WIDEO]

Place zabaw, siłownie zewnętrzne, winda w MBP, czy wreszcie droga prowadząca do ogródków działkowych na włocławskim Południu. To tylko nieliczne projekty zrealizowane dotąd we Włocławku w ramach Budżetu Obywatelskiego. Do 21 lipca ratusz czeka na projekty mieszkańców w tegorocznej edycji.