Zamknij [X]

27-latek kierując pojazdem zlekceważył sądowy zakaz

Policjanci zatrzymali kierowcę auta, który jechał nim mając orzeczony sądowy zakaz. Zlekceważenie tego orzeczenia może go słono kosztować. Kodeks przewiduje możliwość kary pozbawienia wolności do 5 lat.

XXVIII Finał Turnieju Poezji Śpiewanej we Włocławku

Harmonogram koncertów opublikowany Od 27 lat Włocławek jest gospodarzem najważniejszej imprezy tego nurtu w Polsce. Finał odbywa się w ramach 64. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego. To najbardziej prestiżowe wydarzenie muzyczne w naszym mieście.

Uwaga na deszcze i burze!

Wojewódzkie Centrum Zarządzania Kryzysowego informuje, że od godz. 17:00 dnia 15.05.2019 do godz. 17:00 dnia 16.05.2019 prognozuje się wystąpienie opadów deszczu, okresami o natężeniu umiarkowanym.

ANWIL obchodzi Międzynarodowy Dzień Rodzin

Dziś pracownicy ANWILU zakończą pracę dwie godziny wcześniej. Spółka po raz kolejny weźmie udział w akcji Dwie Godziny dla Rodziny Fundacji Humanites – Sztuka Wychowania, której ósma edycja odbywa się pod hasłem Małe i Duże Rodzinne Podróże.

Najlepszy możliwy wybór - Kosiniak Kamysz o kandydatkach PSL

Aneta Jędrzejewska i Agnieszka Kłopotek to dwie przedstawicielki Polskiego Stronnictwa Ludowego na listach Koalicji Europejskiej w zbliżających się wyborach europarlamentarnych. Dziś, do głosowania na obie kandydatki zachęcał we Włocławku szef Stronnictwa Władysław Kosiniak-Kamysz. "26 maja pokornie prosimy o Państwa głosy" - mówił szef PSL na Placu Wolności.

Teatr w plenerze

Na Placu Wolności, już w najbliższą sobotę 18 maja, widowisko plenerowe zaprezentuje Teatr Impresaryjny. Spektakl zatytułowany będzie: "Konstytucja dla Europy 1831". Pierwotnie spektakl miał odbyć się w niedziele 12 maja, na przeszkodzie jednak stanął deszcz.