Zamknij X
Zamknij [X]

Wspólnie posadzili las – zdjęcia

W minioną sobotę wszyscy chętni mieli możliwość pomóc w sadzeniu lasu. W ramach społecznej akcji nie zabrakło również innych atrakcji.

Everybody Dance Now. Silent Disco – zdjęcia

Idea imprezy „silent disco” polega na zabawie przy muzyce granej tylko na słuchawkach. W miniony piątek w Centrum Kultury Browar B. odbyło się pierwsze tego typu przedsięwzięcie.

'Tydzień Życzliwości'- ratusz podsumował kampanię

Happeningi, spotkania, prelekcje i dużo uśmiechów. Tak wyglądał miniony tydzień we włocławskich szkołach. "Tydzień Życzliwości" - dobiegł końca, oby sama życzliwość została na dłużej. Dziś ratusz podsumował minioną już kampanię.

#Q4news. Życzliwy Włocławek

Miniony tydzień we Włocławku upłynął pod hasłem życzliwości. Do akcji zainicjowanej przez Urząd Miasta Włocławek włączyły się m.in. szkoły i przedszkola.

Nadchodzi silny wiatr!

Nadchodząca noc przyniesie nam gwałtowne podmuchy - przestrzegają nas synoptycy. Wydział Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Urzędu Wojewódzkiego w Bydgoszczy wydał ostrzeżenie pierwszego stopnia.

Tomasz Chyła Quintet zagrał w Browarze B.

To jedni z tych jazzowych wykonawców, którzy wzbudzają niemałe zainteresowanie wśród krytyków muzycznych i amatorów jazzu. Tomasz Chyła i towarzyszący mu muzycy wystąpili w czwartek w Browarze B.

Zamcza świętuje jubileusz - wystawą

W gmachu Zbiorów Sztuki Muzeum Ziemi Kujawskiej i Dobrzyńskiej przy Zamczej otworzono wczoraj nową wystawę czasowa.Po latach światło dzienne ujrzały obrazy, rysunki i grafiki nagrodzone w ogólnopolskich konkursach plastycznych „Prowincja”.

Badania mammograficzne już 4 kwietnia

04 kwietnia 2019 roku przy markecie Kaufland przy ul. Kilińskiego po raz kolejny zaparkuje Mammobus. Badania przeznaczone są dla kobiet w wieku 50-69 lat w ramach Populacyjnego Programu Wczesnego Wykrywania Raka Piersi, wykonywane będą w mobilnej pracowni mammograficznej LUX MED.