Zamknij X

Obchody Międzynarodowego Dnia Pielęgniarki w PUZ

W czwartek, 12 maja 2022 roku odbyła się VII Międzynarodowa Konferencja Naukowo-Szkoleniowa – Interdyscyplinarność działań wobec pacjenta przewlekle chorego- aspekty kliniczne, etyczne i prawne we Włocławskim PUZ.

Działania „NURD" na włocławskich drogach

Funkcjonariusze ruchu drogowego prowadzili na drogach miasta i powiatu włocławskiego działania kontrolno-prewencyjne pn. „Niechronieni uczestnicy ruchu drogowego". Policjanci zwracali uwagę na to jak kierowcy zachowują się względem pieszych i rowerzystów, a także czy niechronieni uczestnicy ruchu drogowego stosują się do przepisów drogowych.

Już 27 maja konkurs Miss Polonia we Włocławku

W piątek 27 maja w Hali Sportowo - Widowiskowej przy ulicy Chopina pojawią się najpiękniejsze Polki. Wśród dwudziestu kandydatek znalazła się też włocławianka – Klaudia Andrzejewska.

Wernisaż wystawy w Galerii

13 maja 2022 r. o godz. 18.00 Galeria Sztuki Współczesnej przy ul. Miedzianej zaprasza na otwarcie wystawy "MERISTOS" Aleksandry Rey.

Rajd Rowerowy Majowe Wahadło

Na imprezę zapraszają: Prezydent Włocławka Marek Wojtkowski oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji Ośrodek Sportu i Rekreacji we Włocławku przy współpracy z Brzeskim Centrum Kultury i Historii Wahadło.

Noc Muzeów we Włocławku

14 maja 2022 r. włocławskie muzeum zaprasza mieszkańców miasta na jedyną noc w roku - Noc Muzeów.

Niedzielne popołudnie z muzyką w parku

Zespół Szkół Muzycznych im. Czesława Niemena we Włocławku zaprasza na koncert muzyki kameralnej pod nazwą „Niedzielne popołudnie z muzyką w parku”.