Zamknij [X]

44-latek poszukiwany listem gończym zatrzymany krótko po rozboju

Policjanci z Włocławka krótko po zdarzeniu zatrzymali mężczyznę, który uderzył kobietę i ukradł jej portfel. Ofiara i napastnik nie byli przypadkowi, dobrze się znali. Podczas gdy kobieta składała zawiadomienie, były partner wszedł do jej domu i chciał zostawić skradzione łupy, został jednak zatrzymany przez mundurowych. Okazało się, że był poszukiwany listem gończym. Na wyrok w sprawie rozboju poczeka za kratami, grozi mu do 12 lat pozbawienia wolności.

Konkurs na gęsinowe relacje

Rowery dla rodziny są główną nagrodą w naszym konkursie, który ogłaszamy w ramach akcji ,,Kujawsko-Pomorska gęsina na św. Marcina”. Wystarczy przesłać relację ze wspólnego świętowania 11 listopada.

W bibliotece... o aikido

7 listopada 2019 roku o godz. 12.00 w Filii nr 2 biblioteki przy ul. Dziewińskiej 17 rozpocznie się spotkanie, zatytułowane: „Aikido – moja pasja”.

Honorowa zbiórka krwi

7 listopada 2019 roku Oddział Rejonowy Polskiego Czerwonego Krzyża we Włocławku organizuje otwartą akcję krwiodawstwa.

W Zespole Szkół Technicznych zbudowali łódki

W ramach projektu „Szkutnia Włocławek”, w Zespole Szkół Technicznych odbyła się druga edycja warsztatów szkutniczych. Warsztaty przeprowadziła Fundacja Promocji Rekreacji „KIM” pod okiem Marcina Chodorowskiego, a ze strony szkoły z udziałem uczniów z klas technikum pod opieką Włodzimierza Kotwasińskiego.