Zamknij [X]

Juwenalia PWSZ !

W piątek 24 maja rozpoczną się Juwenalia PWSZ we Włocławku. Gwiazdą tegorocznej imprezy będą Poparzeni Kawą Trzy. Zagra również zespół DEFIS. Wszystkie wydarzenia juwenaliowe odbędą się przy akademiku PWSZ, ul. Obrońców Wisły 1920 21/25.

Wsparcie dla firm i przedsiębiorców

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości oraz Fundacja Firmy Rodzinne realizują projekt Early Warning Europe, którego celem jest udzielanie pomocy firmom i przedsiębiorcom przeżywającym trudności i sytuacje kryzysowe.

Stypendia szkolne do wypłaty

Dziś w Urzędzie Miasta ruszają wypłaty stypendium szkolnego za okres od stycznia do czerwca 2019r. Szczegółowe terminy wypłat w kasie przedstawiają się następująco:

W środę konsultacje !

W środę 22 maja odbędą się konsultacje dotyczące przedłużenia ul. Kraszewskiego, do udziału Urząd Miasta zaprasza wszystkich zainteresowanych na spotkanie konsultacyjne dotyczące budowy nowej drogi, będącej przedłużeniem ul. Kraszewskiego na odcinku od ul. Traugutta do ul. Okrężnej.

Autobusem na play – off !

We wtorek 21.05 i w czwartek 23.05 MPK uruchamia specjalne linie umożliwiające dojazd z Zazamcza, Południa i Michelina do Hali Mistrzów na mecze półfinały play-off w koszykówce.

Łukasz Wierzbicki już wkrótce we Włocławku !

W środę 22 maja o godz 17.00 w Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Zdzisława Arentowicza odbędzie się spotkanie z Łukaszem Wierzbickim, autorem biografii oraz książek dla dzieci i młodzieży, podróżnikiem i redaktorem.

#Q4news. W Baczyńskim powstanie nowa klasa patronacka

W IV LO im K. K. Baczyńskiego powstanie nowa klasa patronacka. Dziś podpisano list intencyjny w sprawie jej utworzenia. Patronatem uczniów IV LO objęła Komenda Miejska Policji we Włocławku.

PiS: Prezydent nie wykonał wyroku NSA. Ratusz odpowiada

Radni Prawa i Sprawiedliwości zarzucają Markowi Wojtkowskiemu uchylanie się od wykonania rozstrzygnięcia nadzorczego wojewody. Sprawa dotyczy konkursu na dyrektorów placówek oświatowych i sięga 2017 roku.