Zamknij X

Rodzinny Rajd Rowerowy Majowe Wahadło

W sobotni poranek wyruszył rajd rowerowy ze stadionu Przylesie na Zazamczu we Włocławku. 150 osób wybrało się na 30-kilometrowy rajd do Brześcia Kujawskiego.

Deser z kulturą ukraińską w Starej Remizie

W ramach cyklu „Deser z kulturą” w Klubie „Stara Remiza” wystąpi ukraiński zespół „Czeremszyna” z Tarnopola. Nie zabrakło także smaków tradycyjnej kuchni ukraińskiej.

Noc Muzeów we Włocławku

Miłośnicy muzealnych ekspozycji mieli swoje święto w ubiegłą sobotę. Po dwóch latach przerwy wróciła Noc Muzeów. Do ogólnopolskiej imprezy dołączył także Włocławek, który otworzył wszystkie swoje gmachy dla zwiedzających.

MERISTOS w Galerii Sztuki Współczesnej

Meristos – mogący się dzielić. W tym przypadku określenie meristos odnosi się do świata roślin, który fascynuje autorkę wystawy.

W czwartek ruszy akcja: „Przygarnij bratka”

Od czwartku 19 maja do wtorku 24 maja na placu Wolności będzie prowadzona akcja „Przygarnij bratka” - każdy chętny będzie mógł odebrać kwitnące sadzonki.

Kończy się nabór zgłoszeń do konkursu Markowy lokal Śródmieścia

17 maja 2022 r. to ostatni dzień zgłaszania kandydatur w czwartej edycji konkursu Markowy lokal Śródmieścia. Do 24 maja potrwa weryfikacja zgłoszeń, a w terminie od 25 maja do 7 czerwca 2022 r. internauci wybiorą najlepszy – ich zdaniem - Markowy lokal Śródmieścia.

Jak ma wyglądać park kieszonkowy przy ul. Zapiecek?

W związku z realizowaniem projektu „WŁOCŁAWEK - MIASTO NOWYCH MOŻLIWOŚCI. Tutaj mieszkam, pracuję, inwestuję i tu wypoczywam”, mieszkańcy Włocławka mogą wypowiedzieć się w specjalnie przygotowanej anonimowej ankiecie dotyczącej wyglądu parku kieszonkowego przy ul. Zapiecek.