Zamknij [X]

Seniorzy mogą zaszczepić się przeciwko pneumokokom

Do 31 grudnia 2019 roku (lub wyczerpania limitu miejsc) seniorzy (w wieku 65+) leczący się z przewlekłego nieżytu oskrzeli i astmy oskrzelowej mogą zaszczepić się przeciwko pneumokokom.

Policjanta w ciąży ratowała pieszego

Wczoraj po południu włocławska policjantka w zaawansowanej ciąży niezwłocznie zareagowała widząc potrzebującego pomocy mężczyznę. Funkcjonariuszka ruchu drogowego udzieliła mu pierwszej pomocy po tym, gdy przewrócił się na jezdni i doznał obrażeń. Dzięki profesjonalnemu i szybkiemu działaniu, wstępnie opatrzony poszkodowany trafił pod opiekę lekarzy.

Święto Odzyskania Niepodległości

8 listopada 2019 r. w Zespole Szkół Samochodowych we Włocławku odbył się uroczysty apel z okazji Święta Niepodległości.

Wodociągi inwestują w nasze sieci

Od 2004 roku Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji, w trosce o środowisko naturalne, konsekwentnie i systematycznie inwestuje w rozwój sieci wodnej i kanalizacyjnej. Dotąd, w oparciu o środki unijne, zrealizowano dwa takie kompleksowe projekty. W tej chwili spółka jest w trakcie realizacji trzeciego, który, podobnie jak poprzednie, w znacznym stopniu przyczyni się do lepszego funkcjonowania sieci.

Luxtorpeda zagrała we Włocławku

W niedzielę 10 listopada, dowodzony przez Roberta Friedricha pojawił się przed włocławską publicznością. Jedna z najważniejszych grup na polskiej scenie rockowej przygotowuje się właśnie do wydania piątego albumu.

Mini smarfony dla każdego

Obecnie na rynku można zauważyć wzrost zapotrzebowania na telefony. W coraz młodszym wieku dzieci otrzymują swoje własne smartfony. Firmy prześcigają się w tworzeniu nowszych i lepszych technologii i modeli. Obecnie bardzo popularne są telefony dotykowe, których przednia szybka jest w zasadzie bezramkowa. Dzięki temu mamy możliwość oglądania na jeszcze większym ekranie.

Co obejmuje ubezpieczenie szkolne?

Chociaż dzieci w szkole z reguły są bezpieczne, trudno jest uniknąć nieprzewidzianych zdarzeń losowych. Dlatego obowiązkiem jest wykupienie ubezpieczenia szkolnego – polisy, która pozwala zabezpieczyć się w razie wypadków. Sprawdź, jaki zakres ochrony uwzględnia.